Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hermagor

V meste Hermagor (Rakúsko) máme celkom 124 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hermagor

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hermagor

Panoramablick Waldner

10

Panoramablick Waldner

Ubytovanie (Apartmány) Panoramablick Waldner. Boasting a garden, a private beach area, and barbecue facilities, Panoramablick Waldner provides accommodation in Hermagor with free WiFi and garden views. Ubytovanie Panoramablick Waldner sa nachádza v meste Hermagor (Rakúsko - Korutánsko).

Apartman Benjo

9,9

Apartman Benjo

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Benjo. Apartman Benjo is set in Hermagor. Offering free private parking, the apartment is 7 km from Lake Pressegger. Ubytovanie Apartman Benjo sa nachádza v meste Hermagor (Rakúsko - Korutánsko).

Apartment Jank

9,9

Apartment Jank

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jank. Boasting mountain views, Apartment Jank features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.7 km from Lake Pressegger. Ubytovanie Apartment Jank sa nachádza v meste Mellweg 7 (Rakúsko - Korutánsko).

Landhaus KloosterStube

9,8

Landhaus KloosterStube

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus KloosterStube. Ubytovacie zariadenie Landhaus KloosterStube sa nachádza v meste Hermagor, 3,8 km od jazera Pressegger See. Ubytovanie Landhaus KloosterStube sa nachádza v meste Hermagor (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Dual Apartments 2

9,8

Haus Dual Apartments 2

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Haus Dual Apartments 2. Situated 600 metres from Lake Pressegger, Haus Dual Apartments 2 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Haus Dual Apartments 2 sa nachádza v meste Hermagor (Rakúsko - Korutánsko).

Loft Kammleitn

9,8

Loft Kammleitn

Ubytovanie (Apartmán) Loft Kammleitn. Offering mountain views, Loft Kammleitn is an accommodation located near Hermagor, 4 km from Millennium Express and 12 km from Lake Pressegger. Ubytovanie Loft Kammleitn sa nachádza v meste Hermagor (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Jana

9,8

Haus Jana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Jana. Offering a mountain-view terrace and 3 bedrooms, Haus Jana enjoys a quiet location in Radnig. Free WiFi access is available in this holiday home. Ubytovanie Haus Jana sa nachádza v meste Radnig 73 (Rakúsko - Korutánsko).

Villa Victoria

9,7

Villa Victoria

Ubytovanie (Apartmány) Villa Victoria. Vila Victoria sa nachádza v obci Obervellach, 7 minút jazdy autom od jazera Presseggersee a 3 km z centra mesta Hermagor. Ubytovanie Villa Victoria sa nachádza v meste Obervellach 85 (Rakúsko - Korutánsko).

Fritz Apartments "Haus Bergblick"

9,7

Fritz Apartments "Haus Bergblick"

Ubytovanie (Apartmány) Fritz Apartments "Haus Bergblick". Fritz Apartments "Haus Bergblick" has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Hermagor, 3.9 km from Lake Pressegger. Ubytovanie Fritz Apartments "Haus Bergblick" sa nachádza v meste Hermagor (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Bübl

9,7

Haus Bübl

Ubytovanie (Apartmány) Haus Bübl. Ubytovacie zariadenie Haus Bübl ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným WiFi pripojením v meste Hermagor, 15 km od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Haus Bübl sa nachádza v meste Presseggersee 67 (Rakúsko - Korutánsko).

Der Kleine Bär

9,7

Der Kleine Bär

Ubytovanie (Penzión) Der Kleine Bär. Set in Hermagor, 8 km from Lake Pressegger, Der Kleine Bär offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a terrace. Ubytovanie Der Kleine Bär sa nachádza v meste 2 Sparkassengasse (Rakúsko - Korutánsko).

Nature Fun Apartments

9,7

Nature Fun Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Nature Fun Apartments. Situated within 600 metres of Lake Pressegger and 15 km of Millennium Express in Hermagor, Nature Fun Apartments features accommodation with a flat-screen... Ubytovanie Nature Fun Apartments sa nachádza v meste Presseggersee 82 (Rakúsko - Korutánsko).

Ranner's Ferienwohnung

9,7

Ranner's Ferienwohnung

Ubytovanie (Apartmány) Ranner's Ferienwohnung. Ubytovacie zariadenie Ranner's Ferienwohnung ponúka ubytovacie jednotky s balkónom orientovaným na juh s výhľadom smerom na Karnské Alpy a lyžiarsky rezort... Ubytovanie Ranner's Ferienwohnung sa nachádza v meste Kraschach 2 (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Assinger

9,6

Haus Assinger

Ubytovanie (Apartmány) Haus Assinger. Ubytovacie zariadenie Haus Assinger sa nachádza v meste Hermagor, 300 metrov od jazera Pressegg. Ubytovanie Haus Assinger sa nachádza v meste Presseggersee 60 (Rakúsko - Korutánsko).

Feathers Apartments

9,6

Feathers Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Feathers Apartments. Apartmány Feathers Apartments sa nachádzajú v meste Hermagor, 13 km od jazera Pressegger. Ponúkajú dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Feathers Apartments sa nachádza v meste Hermagor (Rakúsko - Korutánsko).

Pension zum Schreiner

9,6

Pension zum Schreiner

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension zum Schreiner. Penzión Frühstückspension zum Schreiner sa nachádza len 5 minút jazdy od centra mesta Hermagor a 1 500 metrov od jazera Presseggersee. Ubytovanie Pension zum Schreiner sa nachádza v meste Untervellach 38 (Rakúsko - Korutánsko).

Waldner's Ferienwohnung

9,6

Waldner's Ferienwohnung

Ubytovanie (Apartmán) Waldner's Ferienwohnung. Waldner´s Ferienwohnung is a spacious, ground-floor apartment in a quiet location in Kamertisch in the Gail Valley, a 5-minute drive from the Millennium... Ubytovanie Waldner's Ferienwohnung sa nachádza v meste Kameritsch 4 (Rakúsko - Korutánsko).

Kinderhotel Ramsi

9,6

Kinderhotel Ramsi

Ubytovanie (Hotel) Kinderhotel Ramsi. Kinderhotel Ramsi je all inclusive detský hotel s krytým a vonkajším bazénom, ktorý sa nachádza na pozemku s rozlohou 100 000 m² neďaleko lyžiarskeho... Ubytovanie Kinderhotel Ramsi sa nachádza v meste Kameritsch 8 (Rakúsko - Korutánsko).

Petra's Urlaubshüttn

9,6

Petra's Urlaubshüttn

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Petra's Urlaubshüttn. Petra's Urlaubshüttn is situated by Lake Pressegger, 6 km from Hermagor and 14 km from Millennium Express. Ubytovanie Petra's Urlaubshüttn sa nachádza v meste Presseggersee 69 (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Ertel

9,6

Haus Ertel

Ubytovanie (Apartmán) Haus Ertel. Featuring garden views, Haus Ertel provides accommodation with a terrace and a kettle, around 8 km from Lake Pressegger. Ubytovanie Haus Ertel sa nachádza v meste Neudorf 86 (Rakúsko - Korutánsko).

Appartment Kahlhammer

9,6

Appartment Kahlhammer

Ubytovanie (Apartmány) Appartment Kahlhammer. Apartmány Kahlhammer sa nachádzajú na slnečnom mieste na okraji lesa, 2 km od jazera Presseggersee v južnom Korutánsku. Ubytovanie Appartment Kahlhammer sa nachádza v meste Khünburg 82 (Rakúsko - Korutánsko).

Nassfeld Apartments - "Traditionell anders"

9,6

Nassfeld Apartments - "Traditionell anders"

Ubytovanie (Apartmány) Nassfeld Apartments - "Traditionell anders". Tento moderný apartmánový dom sa nachádza na úpätí kopca hneď vedľa lyžiarskeho svahu v lyžiarskom stredisku Nassfeld. Ubytovanie Nassfeld Apartments - "Traditionell anders" sa nachádza v meste Sonnenalpe 104 (Rakúsko - Korutánsko).

Pension Frenzl - Kaiser von Österreich

9,5

Pension Frenzl - Kaiser von Österreich

Ubytovanie (Penzión) Pension Frenzl - Kaiser von Österreich. Penzión Frenzl - Kaiser von Österreich sídli v historickej budove v centre mesta Hermagor, 6 km od jazera Pressegger. Ubytovanie Pension Frenzl - Kaiser von Österreich sa nachádza v meste Hermagor (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienwohnung Freihof - Nassfeld

9,5

Ferienwohnung Freihof - Nassfeld

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Freihof - Nassfeld. Ubytovanie Ferienwohnung Freihof - Nassfeld sa nachádza na svahu nad strediskom Hermagor a ponúka vonkajší bazén, ihrisko, apartmány s bezplatným Wi-Fi,... Ubytovanie Ferienwohnung Freihof - Nassfeld sa nachádza v meste Kraschach 10 (Rakúsko - Korutánsko).

Gästehaus Holzfeind

9,5

Gästehaus Holzfeind

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Holzfeind. Penzión Holzfeind sa nachádza v obci Jadersdorf v údolí Gitsch v spolkovej krajine Korutánsko, 12 km od jazier Weissensee a Pressegg. Ubytovanie Gästehaus Holzfeind sa nachádza v meste Hermagor (Rakúsko - Korutánsko).

Dobringers Chalet-Dorf Warös

9,5

Dobringers Chalet-Dorf Warös

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dobringers Chalet-Dorf Warös. Horská chata Dobringers-Dorf Warös sa nachádza v meste Hermagor, 4,3 km od lanovky Millennium Express a 12 km od jazera Pressegger. Ubytovanie Dobringers Chalet-Dorf Warös sa nachádza v meste Watschig 50 (Rakúsko - Korutánsko).

Appartement Bürgerbräu

9,5

Appartement Bürgerbräu

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Bürgerbräu. Appartement Bürgerbräu is located in the centre of Hermagor and offers an apartment with amenities like free WiFi and a flat-screen TV. Ubytovanie Appartement Bürgerbräu sa nachádza v meste Gasserplatz 1 (Rakúsko - Korutánsko).

Pro's Apartment

9,5

Pro's Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Pro's Apartment. Apartmány Pro's ponúkajú možnosť ubytovania s vlastným stravovaním v meste Hermagor, 300 metrov od zastávky bezplatného skibusu. Ubytovanie Pro's Apartment sa nachádza v meste Hauptstraße 60 (Rakúsko - Korutánsko).

Appartements Spitzegel

9,5

Appartements Spitzegel

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Spitzegel. Apartmány Spitzegel sa nachádzajú v meste Hermagor, 3 minúty jazdy autom od jazera Presseggersee a 9 km od najbližšieho lyžiarskeho vleku. Ubytovanie Appartements Spitzegel sa nachádza v meste Obervellach 76 (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienhaus Ball - Kometterhof

9,5

Ferienhaus Ball - Kometterhof

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Ball - Kometterhof. Ferienhaus Ball - Kometterhof in Untermöschach north of Hermagor is just 200 metres away from the ski bus stop for the Nassfeld Ski Area and offers you a... Ubytovanie Ferienhaus Ball - Kometterhof sa nachádza v meste Untermöschach 1 (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Oswald am See

9,5

Haus Oswald am See

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Oswald am See. Haus Oswald am See has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Hermagor, less than 1 km from Lake Pressegger. Ubytovanie Haus Oswald am See sa nachádza v meste Hermagor (Rakúsko - Korutánsko).

Possnig-Haus

9,5

Possnig-Haus

Ubytovanie (Apartmán) Possnig-Haus. Possnig-Haus is situated in Hermagor, 7 km from Lake Pressegger and 9 km from Millennium Express, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Possnig-Haus sa nachádza v meste Gasserplatz 2 2. Stok (Rakúsko - Korutánsko).

Rauterhof

9,4

Rauterhof

Ubytovanie (Farma) Rauterhof. Situated in Hermagor in the Carinthia region and Lake Pressegger reachable within 7 km, Rauterhof features accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytovanie Rauterhof sa nachádza v meste Hermagor (Rakúsko - Korutánsko).

Mösslacher's Ferienwohnungen

9,4

Mösslacher's Ferienwohnungen

Ubytovanie (Apartmány) Mösslacher's Ferienwohnungen. Apartmán Mösslacher's Ferienwohnungen sa nachádza v malebnom prostredí 5 km od obce Hermagor. Ponúka záhradu, jazdeckú stajňu a niekoľko domácich zvierat. Ubytovanie Mösslacher's Ferienwohnungen sa nachádza v meste Hermagor (Rakúsko - Korutánsko).

Fritz Apartments

9,4

Fritz Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Fritz Apartments. Set just 7 km from Lake Pressegger, Fritz Apartments offers accommodation in Hermagor with access to free bikes, a garden, as well as a 24-hour front desk. Ubytovanie Fritz Apartments sa nachádza v meste Hermagor (Rakúsko - Korutánsko).

Lauras Ferienwohnung

9,4

Lauras Ferienwohnung

Ubytovanie (Apartmán) Lauras Ferienwohnung. Apartmán Lauras Ferienwohnung sa nachádza priamo pri cyklotrase Untervellach v obci Hermagor, len 2 km od jazera Pressegger See a 10 km od lyžiarskeho... Ubytovanie Lauras Ferienwohnung sa nachádza v meste Untervellach 1 (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienhaus Ambra

9,4

Ferienhaus Ambra

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Ambra. Surrounded by a 1,800 m² garden, Ferienhaus Ambra is 200 metres from the centre of Hermagor. Ubytovanie Ferienhaus Ambra sa nachádza v meste Radniger Straße 6 (Rakúsko - Korutánsko).

DAS KLEINE CHALET

9,4

DAS KLEINE CHALET

Ubytovanie (Apartmán) DAS KLEINE CHALET. Set just 5 km from Nassfeld, DAS KLEINE CHALET offers accommodation in Sonnenalpe Nassfeld with access to a restaurant, ski-to-door access, as well as an... Ubytovanie DAS KLEINE CHALET sa nachádza v meste Hermagor (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Silver Fern

9,4

Haus Silver Fern

Ubytovanie (Apartmány) Haus Silver Fern. Surrounded by mountains and forests, Haus Silver Fern enjoys a south-facing location just a 15-minute drive from the Nassfeld Ski Area and 2 km from Lake... Ubytovanie Haus Silver Fern sa nachádza v meste Förolach 59 (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienwohnungen Fritz

9,4

Ferienwohnungen Fritz

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Fritz. Apartmány Fritz sa nachádzajú len 100 metrov od jazera Pressegger See, priamo oproti zastávke skibusu, ktorý vás bezplatne odvezie do lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Ferienwohnungen Fritz sa nachádza v meste Presseggersee 77 (Rakúsko - Korutánsko).

Der Weber - Haus der Zukunft

9,4

Der Weber - Haus der Zukunft

Ubytovanie (Apartmány) Der Weber - Haus der Zukunft. Der Weber is an environmentally friendly converted farm house located at the edge of the forest. Ubytovanie Der Weber - Haus der Zukunft sa nachádza v meste Khünburg 56 (Rakúsko - Korutánsko).

Haus Philippitsch

9,3

Haus Philippitsch

Ubytovanie (Apartmán) Haus Philippitsch. Located in Rattendorf, 4 km from the Nassfeld Ski Lift, Haus Philippitsch offers self-catered accommodation with mountain views, free bicycles and free... Ubytovanie Haus Philippitsch sa nachádza v meste Jenig 2 (Rakúsko - Korutánsko).

Ferienhaus Waldhauser

9,3

Ferienhaus Waldhauser

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Waldhauser. In a quiet location at the forest’s edge above Latschach, Ferienhaus Waldhauser offers an apartment with mountain views, 2 km from Lake Presseggersee. Ubytovanie Ferienhaus Waldhauser sa nachádza v meste Latschach 18 (Rakúsko - Korutánsko).

Hapimag Resort Sonnleitn

9,3

Hapimag Resort Sonnleitn

Ubytovanie (Apartmány) Hapimag Resort Sonnleitn. Located in Hermagor and only a 1-minute walk from the Sonnleitn Skilift/Bahn, Hapimag Resort Sonnleitn offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Hapimag Resort Sonnleitn sa nachádza v meste 7 Sonnleitn (Rakúsko - Korutánsko).

Ubytovanie v meste Hermagor

Mesto Hermagor sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 124 hotelov a ubytovanie v meste Hermagor.