Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hinterstoder

V meste Hinterstoder (Rakúsko) máme celkom 39 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hinterstoder

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hinterstoder

Hotel Sonnfeld

9,7

Hotel Sonnfeld

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sonnfeld. Hotel Sonnfeld ponúka reštauráciu, ktorá podáva jedlá miestnej kuchyne a hosťuje tradičnú živú hudbu. Ubytovanie Hotel Sonnfeld sa nachádza v meste Sonnleiten 5 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Holzhaus in Hinterstoder

9,7

Holzhaus in Hinterstoder

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holzhaus in Hinterstoder. Tento samostatne stojaci dovolenkový dom sa nachádza v obci Hinterstoder, 6 km od pohoria Veľký Priel a 2 km od lyžiarskeho strediska Hössbahn. Ubytovanie Holzhaus in Hinterstoder sa nachádza v meste Koglhofweg 4 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Waldhaus

9,6

Waldhaus

Ubytovanie (Apartmány) Waldhaus. Located in Hinterstoder in the Upper Austria region, Waldhaus provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Waldhaus sa nachádza v meste 3b Salmerweg (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Prentnergut

9,6

Prentnergut

Ubytovanie (Apartmány) Prentnergut. With mountain views, Prentnergut is a farm house located at the end of the Hinterstoder Valley at the source of the Steyr River. Ubytovanie Prentnergut sa nachádza v meste Hinterberg 39 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Edlinger

9,6

Haus Edlinger

Ubytovanie (Apartmány) Haus Edlinger. The traditional alpine-style building of Haus Edlinger is situated on the shore of the Steyr River in Hinterstoder and offers traditional, comfortable... Ubytovanie Haus Edlinger sa nachádza v meste An der Steyr 27 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Urlaubsapartments Pfleger

9,5

Urlaubsapartments Pfleger

Ubytovanie (Apartmány) Urlaubsapartments Pfleger. Offering a garden with outdoor furniture and sun loungers, Urlaubsapartments Pfleger is set in Hinterstoder, 8 km from Großer Priel. Ubytovanie Urlaubsapartments Pfleger sa nachádza v meste Mühlboden 14 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Gästehaus Fortuna

9,5

Gästehaus Fortuna

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Fortuna. Situated in Hinterstoder in the Upper Austria region and 2000er Lift reachable within 11 km, Gästehaus Fortuna features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Gästehaus Fortuna sa nachádza v meste 63 Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Fleischerei - Apartments, Cafe & Weinbar

9,5

Fleischerei - Apartments, Cafe & Weinbar

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Fleischerei - Apartments, Cafe & Weinbar. Fleischerei - Apartments, Cafe & Weinbar sa nachádza v meste Hinterstoder a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Großer Priel je vzdialené 7 km. Ubytovanie Fleischerei - Apartments, Cafe & Weinbar sa nachádza v meste Hinterstoder 16 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Landhotel Gressenbauer

9,5

Landhotel Gressenbauer

Ubytovanie (Hotel) Landhotel Gressenbauer. Landhotel Gressenbauer sa nachádza v obci Hinterstoder v Hornom Rakúsku, 8 km od hory Großer Priel, a ponúka vybavenie pre vodné športy a lyžiareň. Ubytovanie Landhotel Gressenbauer sa nachádza v meste Mitterstoder 57 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Frühstückspension Haus Mayr

9,4

Frühstückspension Haus Mayr

Ubytovanie (Penzión) Frühstückspension Haus Mayr. Penzión Frühstückspension Haus Mayr sa nachádza v obci Hinterstoder, 10 km od lanovky 2000er a 10 km od lyžiarskeho vleku Schullift. Ubytovanie Frühstückspension Haus Mayr sa nachádza v meste Auweg 3 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Hotel garni Landhaus Bürtlmair

9,4

Hotel garni Landhaus Bürtlmair

Ubytovanie (Hotel) Hotel garni Landhaus Bürtlmair. Hotel garni Landhaus Bürtlmair sa nachádza v obci Hinterstoder v regióne Horné Rakúsko, 8 km od pohoria Großer Priel, 2,9 km od lyžiarskeho vleku... Ubytovanie Hotel garni Landhaus Bürtlmair sa nachádza v meste Mühlboden 10 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Bergchalet Hinterstoder

9,4

Bergchalet Hinterstoder

Ubytovanie (Horské chaty) Bergchalet Hinterstoder. Ubytovacie zariadenie Bergchalet Hinterstoder sa nachádza v obci Hinterstoder, 48 km od obce Haus im Ennstal. Hosťom ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Bergchalet Hinterstoder sa nachádza v meste Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Bergblick

9,4

Haus Bergblick

Ubytovanie (Penzión) Haus Bergblick. Ubytovacie zariadenie Haus Bergblick sa nachádza 5 km od centra obce Hinterstoder v Hornom Rakúsku, 7 km od vrchu Großer Priel. Ubytovanie Haus Bergblick sa nachádza v meste Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienhof Rinnergut

9,3

Ferienhof Rinnergut

Ubytovanie (Farma) Ferienhof Rinnergut. Ubytovacie zariadenie Ferienhof Rinnergut sa nachádza medzi obcami Weißsnbach a Hinterstoder v Kirchdorf an der Krems a ponúka saunu s panoramatickým... Ubytovanie Ferienhof Rinnergut sa nachádza v meste Hinterberg 10 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Appartement Hess Hinterstoder

9,3

Appartement Hess Hinterstoder

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Hess Hinterstoder. Situated in Hinterstoder in the Upper Austria region, Appartement Hess Hinterstoder features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Appartement Hess Hinterstoder sa nachádza v meste Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Relax & Wanderhotel Poppengut

9,2

Relax & Wanderhotel Poppengut

Ubytovanie (Hotel) Relax & Wanderhotel Poppengut. Ubytovanie Relax & Wanderhotel Poppengut obklopené pohorím Totes Gebirge je prevádzkované rodinou a ponúka vnútorné a vonkajšie bazény, veľkú záhradu a... Ubytovanie Relax & Wanderhotel Poppengut sa nachádza v meste Mitterstoder 20 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Pension Pichler

9,1

Pension Pichler

Ubytovanie (Penzión) Pension Pichler. Pension Pichler is located in Hinterstoder and offers accommodation units with free WiFi and a garden where guests can relax in good weather conditions. Ubytovanie Pension Pichler sa nachádza v meste Hinterstoder 85 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Almgasthof Baumschlagerreith

9,1

Almgasthof Baumschlagerreith

Ubytovanie (Apartmány) Almgasthof Baumschlagerreith. Apartmán Almgasthof Baumschlagerreith sa nachádza v obci Hinterberg. Ponúka výhľad na hory. Ubytovanie Almgasthof Baumschlagerreith sa nachádza v meste Baumschlagerreith 2 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Explorer Hotel Hinterstoder

9

Explorer Hotel Hinterstoder

Ubytovanie (Hotel) Explorer Hotel Hinterstoder. Hotel Explorer Hinterstoder sa nachádza v obci Hinterstoder, 7 km od vrchu Großer Priel a ponúka fitnescentrum. Ubytovanie Explorer Hotel Hinterstoder sa nachádza v meste 10 Freizeitpark (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Almgasthaus Baumschlagerreith

9

Almgasthaus Baumschlagerreith

Ubytovanie (Apartmán) Almgasthaus Baumschlagerreith. Boasting mountain views, Almgasthaus Baumschlagerreith is situated in Hinterstoder, 8 km from Großer Priel. Ubytovanie Almgasthaus Baumschlagerreith sa nachádza v meste Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Naturhotel/Pension Bäcker-Ferdl

9

Naturhotel/Pension Bäcker-Ferdl

Ubytovanie (Hotel) Naturhotel/Pension Bäcker-Ferdl. Naturhotel/Penzión Bäcker-Ferdl sa nachádza v lyžiarskom stredisku Hinterstoder, 2 km od centra mesta Hinterstoder. Ubytovanie Naturhotel/Pension Bäcker-Ferdl sa nachádza v meste Kohlbachweg 18 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Vital Hotel Stoderhof

9

Vital Hotel Stoderhof

Ubytovanie (Hotel) Vital Hotel Stoderhof. Tento rodinou prevádzkovaný hotel, obklopený malebnými lesmi a horami, sa nachádza na tichom mieste v obci Hinterstoder a špecializuje sa na kombináciu... Ubytovanie Vital Hotel Stoderhof sa nachádza v meste Hinterstoder 10 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Life Camp

9

Life Camp

Ubytovanie (Hostel) Life Camp. Hotel Life Camp ponúka bezplatné požičovňu bicyklov a záhradu v meste Hinterstoder. Ubytovanie sa nachádza 10 km od vleky 2000er a Schullift. Ubytovanie Life Camp sa nachádza v meste 41 Hinterstoder Life Camp (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Hotel & Restaurant Edelweiss Alpine Lodge

8,9

Hotel & Restaurant Edelweiss Alpine Lodge

Ubytovanie (Penzión) Hotel & Restaurant Edelweiss Alpine Lodge. Hotel & Restaurant Edelweiss Alpine Lodge sa nachádza v centre obce Hinterstoder, priamo oproti rovnomennej lanovke, a ponúka bezplatné Wi-Fi, uzamykateľnú... Ubytovanie Hotel & Restaurant Edelweiss Alpine Lodge sa nachádza v meste Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Pension Stoder

8,8

Pension Stoder

Ubytovanie (Apartmány) Pension Stoder. Penzión Stoder sa nachádza v lyžiarskom stredisku Hinterstoder, 1 km od lyžiarskeho vleku Höss. Ubytovanie Pension Stoder sa nachádza v meste Kohlbachweg 12 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Pension INGE

8,3

Pension INGE

Ubytovanie (Penzión) Pension INGE. Located in Hinterstoder, 12 km from 2000er Lift, Pension INGE provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and barbecue... Ubytovanie Pension INGE sa nachádza v meste 30 An der Steyr (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Jutel Hinterstoder

8

Jutel Hinterstoder

Ubytovanie (Hostel) Jutel Hinterstoder. The Jutel Hinterstoder enjoys a quiet location at the banks of the Steyr river in the centre of the village. Ubytovanie Jutel Hinterstoder sa nachádza v meste Hinterstoder 33 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Gasthof zur Post

7,7

Gasthof zur Post

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof zur Post. Located in Hinterstoder, 10 km from 2000er Lift, Gasthof zur Post provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and ski-to-door... Ubytovanie Gasthof zur Post sa nachádza v meste Hinterstoder 24 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-EYD

Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-EYD

Ubytovanie (Apartmán) Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-EYD. Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-EYD is set in Hinterstoder. Ubytovanie Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-EYD sa nachádza v meste Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Bruderhoferhütte

Bruderhoferhütte

Ubytovanie (Apartmán) Bruderhoferhütte. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Bruderhoferhütte offers accommodation in Hinterstoder with free WiFi and garden views. Ubytovanie Bruderhoferhütte sa nachádza v meste 4 Sonnleiten (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Berg-Panorama-Hof Sturmgut

Berg-Panorama-Hof Sturmgut

Ubytovanie (Vidiecky dom) Berg-Panorama-Hof Sturmgut. Berghof Sturmgut enjoys a quiet location on a high plateau in Hinterstoder, right next to the ski slopes. Ubytovanie Berg-Panorama-Hof Sturmgut sa nachádza v meste Farnau 6; A-4573 Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Gausrab

Gausrab

Ubytovanie (Apartmán) Gausrab. Ubytovacie zariadenie Gausrab sa nachádza v obci Hinterstoder a ponúka záhradu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Gausrab sa nachádza v meste Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Chalet am Weißenbach

Chalet am Weißenbach

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalet am Weißenbach. Set in Hinterstoder, Chalet am Weißenbach offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Chalet am Weißenbach sa nachádza v meste Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienhaus AusZeit

Ferienhaus AusZeit

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus AusZeit. Ferienhaus AusZeit is located in Hinterstoder and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ferienhaus AusZeit sa nachádza v meste Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYC

Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYC

Ubytovanie (Apartmán) Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYC. Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYC is set in Hinterstoder. Ubytovanie Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYC sa nachádza v meste Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-SYA

Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-SYA

Ubytovanie (Apartmán) Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-SYA. Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-SYA is located in Hinterstoder. Ubytovanie Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-SYA sa nachádza v meste Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Landhaus Tamberg

Landhaus Tamberg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Landhaus Tamberg. Landhaus Tamberg is located in Hinterstoder and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Landhaus Tamberg sa nachádza v meste Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haasenhaus

Haasenhaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haasenhaus. Situated in Hinterstoder, within 6 km of Großer Priel, Haasenhaus is an accommodation offering garden views. Guests have a private terrace. Ubytovanie Haasenhaus sa nachádza v meste Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ferienhaus Saxenauer

Ferienhaus Saxenauer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Saxenauer. Set just 13 km from 2000er Lift, Ferienhaus Saxenauer offers accommodation in Hinterstoder with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Ferienhaus Saxenauer sa nachádza v meste 9 Tambergau (Rakúsko - Horné Rakúsko).

QUELLHAUS

QUELLHAUS

Ubytovanie (Chata v prírode) QUELLHAUS. QUELLHAUS features river views, free WiFi and free private parking, set in Hinterstoder, 13 km from 2000er Lift. Ubytovanie QUELLHAUS sa nachádza v meste Hinterberg 13 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYB

Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYB

Ubytovanie (Apartmán) Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYB. Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYB is set in Hinterstoder. Ubytovanie Apart Hotel Alprima Hinterstoder - OBS011002-DYB sa nachádza v meste Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Haus Enzian

Haus Enzian

Ubytovanie (Apartmány) Haus Enzian. Haus Enzian provides accommodation with a kitchen, situated in Hinterstoder. Complimentary WiFi is available. Ubytovanie Haus Enzian sa nachádza v meste Prielerweg 9 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

STEYR RIVER LODGE

STEYR RIVER LODGE

Ubytovanie (Dovolenkový dom) STEYR RIVER LODGE. Boasting a garden, water sports facilities, and barbecue facilities, STEYR RIVER LODGE provides accommodation in Hinterstoder with free WiFi and river... Ubytovanie STEYR RIVER LODGE sa nachádza v meste Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Appartementhaus Madlen

Appartementhaus Madlen

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Appartementhaus Madlen. Appartementhaus Madlen has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Hinterstoder, 8 km from Großer Priel. Ubytovanie Appartementhaus Madlen sa nachádza v meste Hinterstoder (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Ubytovanie v meste Hinterstoder

Mesto Hinterstoder sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 39 hotelov a ubytovanie v meste Hinterstoder.