Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hintertux

V meste Hintertux (Rakúsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hintertux

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hintertux

Family Lodge Maximilian

9,7

Family Lodge Maximilian

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family Lodge Maximilian. Chata Family Lodge Maximilian postavená v alpskom štýle sa nachádza 150 metrov od lanovky Hintertuxer Gletscherbahn a pýši sa výhľadom na ľadovec... Ubytovanie Family Lodge Maximilian sa nachádza v meste Hintertux 778 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 681 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Hintertux

9,6

Haus Hintertux

Ubytovanie (Penzión) Haus Hintertux. In a central location in Hintertux, Haus Hintertux is just steps away from the stop of the ski bus to the Hintertux Glacier and the Zillertal 3000 Ski... Ubytovanie Haus Hintertux sa nachádza v meste Hintertux 768 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kinder- & Gletscherhotel Hintertuxerhof

9,4

Kinder- & Gletscherhotel Hintertuxerhof

Ubytovanie (Hotel) Kinder- & Gletscherhotel Hintertuxerhof. Prémiový 3-hviezdičkový hotel Kinder- & Gletscherhotel Hintertuxerhof sa nachádza len 150 metrov od lanovky vedúcej na ľadovec Hintertux. Ubytovanie Kinder- & Gletscherhotel Hintertuxerhof sa nachádza v meste Hintertux 780 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vierjahreszeiten

9,4

Vierjahreszeiten

Ubytovanie (Hotel) Vierjahreszeiten. Vierjahreszeiten has a fitness centre, bar, a shared lounge and garden in Hintertux. Ubytovanie Vierjahreszeiten sa nachádza v meste Tux 784 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 212 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Markus

9,4

Haus Markus

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Markus. Set in Hintertux, Haus Markus features accommodation with private balconies. A sauna is available for guests, along with a hammam. Ubytovanie Haus Markus sa nachádza v meste Madseit 723 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Der Rindererhof

9,2

Der Rindererhof

Ubytovanie (Hotel) Der Rindererhof. Hotel Der Rindererhof je situovaný vo výške 1 500 metrov nad morom v údolí Tux, hneď vedľa lanovky, v celoročne otvorenej lyžiarskej oblasti na ľadovci... Ubytovanie Der Rindererhof sa nachádza v meste Hintertux 789 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Wandspitz

9,2

Apartment Wandspitz

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Wandspitz. Featuring free WiFi, Apartment Wandspitz is located on a hill, overlooking the village of Hintertux. Ubytovanie Apartment Wandspitz sa nachádza v meste 745 Hintertux (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenbad Hotel Hohenhaus

9,1

Alpenbad Hotel Hohenhaus

Ubytovanie (Hotel) Alpenbad Hotel Hohenhaus. Hotel Alpenbad Hohenhaus je komfortný, rodinný hotel v slnečnej a pokojnej časti údolnej kotliny Hintertux, ktorý ponúka jedinečný výhľad na ľadovec... Ubytovanie Alpenbad Hotel Hohenhaus sa nachádza v meste Hintertux 774 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Berghof Crystal Spa & Sports

9,1

Hotel Berghof Crystal Spa & Sports

Ubytovanie (Hotel) Hotel Berghof Crystal Spa & Sports. Hotel Berghof sa nachádza v nadmorskej výške 1500 metrov a je obkolesený Zillertalskými Alpami a ľadovcom Hintertux. Ubytovanie Hotel Berghof Crystal Spa & Sports sa nachádza v meste Hintertux 754 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 252 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ADLER INN Tyrol Mountain Resort

9

ADLER INN Tyrol Mountain Resort

Ubytovanie (Hotel) ADLER INN Tyrol Mountain Resort. In quiet Alpine surroundings in the Tux Valley, ADLER INN Tyrol Mountain Resort features a large spa area with heated outdoor and indoor pools, modern... Ubytovanie ADLER INN Tyrol Mountain Resort sa nachádza v meste Madseit 690 / Wellnessplatz 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frühstückspension Christina

9

Frühstückspension Christina

Ubytovanie (Penzión) Frühstückspension Christina. Ubytovanie sa nachádza na úpätí ľadovca Hintertux a za dobrých snehových podmienok sa k nemu dostanete na lyžiach. Ubytovanie Frühstückspension Christina sa nachádza v meste Nr. 740 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Tanneck

Haus Tanneck

Ubytovanie (Penzión) Haus Tanneck. Haus Tanneck is located in Hintertux. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Haus Tanneck sa nachádza v meste Madseit 722 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Hintertux

Mesto Hintertux sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Hintertux.