Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hliník nad Hronom

V meste Hliník nad Hronom (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hliník nad Hronom

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hliník nad Hronom

Celé podkrovie v útulnej chalupe v srdci Slovenska

9,2

Celé podkrovie v útulnej chalupe v srdci Slovenska

Ubytovanie (Vidiecky dom) Celé podkrovie v útulnej chalupe v srdci Slovenska. Ubytovacie zariadenie Celé podkrovie v útulnej chalupe v srdci Slovenska sa nachádza v Hliníku nad Hronom a ponúka gril. Ubytovanie Celé podkrovie v útulnej chalupe v srdci Slovenska sa nachádza v meste Hliník nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Celé podkrovie v útulnej chalupe v srdci Slovenska má celkové hodnotenie 9,2. Pre Vidiecky dom Celé podkrovie v útulnej chalupe v srdci Slovenska momentálne evidujeme 21 recenzií.

Ubytovanie Alena

Ubytovanie Alena

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Alena. Ubytovanie Alena is situated in Hliník nad Hronom and offers a shared lounge and a terrace. The accommodation is 33 km from Zvolen. Ubytovanie Ubytovanie Alena sa nachádza v meste Hliník nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Ubytovanie Alena nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Hliník nad Hronom

Mesto Hliník nad Hronom sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Hliník nad Hronom.