Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hlinsko

V meste Hlinsko (Česká republika) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hlinsko

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hlinsko

Ubytování Holcovi

9,8

Ubytování Holcovi

Ubytovanie (Penzión) Ubytování Holcovi. Set in Hlinsko and with Hilinsko Vlek 1 reachable within 1. Ubytovanie Ubytování Holcovi sa nachádza v meste Hlinsko (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Holcovi má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Ubytování Holcovi momentálne evidujeme 102 recenzií.

Hlinsko apartment

9,7

Hlinsko apartment

Ubytovanie (Apartmán) Hlinsko apartment. Tento apartmán s výhľadom na bazén, záhradou a grilom sa nachádza v meste Hlinsko, 33 km od Pardubíc. Ubytovanie Hlinsko apartment sa nachádza v meste Hlinsko (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Hlinsko apartment má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Hlinsko apartment momentálne evidujeme 112 recenzií.

Domek na Betlémě

9,6

Domek na Betlémě

Ubytovanie (Apartmán) Domek na Betlémě. Offering barbecue facilities and a terrace, as well as a shared lounge, Domek na Betlémě is set in Hlinsko, 1.6 km from Hilinsko Vlek 1. The property is 1. Ubytovanie Domek na Betlémě sa nachádza v meste Hlinsko (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Domek na Betlémě má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Domek na Betlémě momentálne evidujeme 15 recenzií.

Lodge Hlinsko

9,6

Lodge Hlinsko

Ubytovanie (Chata v prírode) Lodge Hlinsko. Situated in Hlinsko, Lodge Hlinsko features accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. It is located 1. Ubytovanie Lodge Hlinsko sa nachádza v meste Hlinsko (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Lodge Hlinsko má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Lodge Hlinsko momentálne evidujeme 10 recenzií.

Penzion Stanský Mlýn

9,6

Penzion Stanský Mlýn

Ubytovanie (Penzión) Penzion Stanský Mlýn. Penzión Stanský Mlýn, bývalý vodný mlyn na rieke Chrudimka, sa nachádza na idylickom mieste v Českomoravskej vrchovine. V areáli je veľká záhrada a bazén. Ubytovanie Penzion Stanský Mlýn sa nachádza v meste Hlinsko (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Stanský Mlýn má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Stanský Mlýn momentálne evidujeme 35 recenzií.

Vysocina Design Apartments

9,5

Vysocina Design Apartments

Ubytovanie (Hotel) Vysocina Design Apartments. Apartmány Vysocina Design sa nachádzajú v obci Hlinsko, 1,4 km od Vleku 1, 2 km od Vleku 2 a 2,1 km od Vleku 3. V apartmánoch je k dispozícii úschovňa... Ubytovanie Vysocina Design Apartments sa nachádza v meste Hlinsko (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vysocina Design Apartments má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Vysocina Design Apartments momentálne evidujeme 87 recenzií.

Penzion Betlém

9,3

Penzion Betlém

Ubytovanie (Penzión) Penzion Betlém. Penzión Betlém so záhradou a terasou sa nachádza v obci Hlinsko. Ponúka reštauráciu a spoločný salónik. Dostupné je bezplatné Wi-Fi a parkovanie na mieste. Ubytovanie Penzion Betlém sa nachádza v meste Hlinsko (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Betlém má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion Betlém momentálne evidujeme 233 recenzií.

Ubytování Chlum 1

9,2

Ubytování Chlum 1

Ubytovanie (Chata v prírode) Ubytování Chlum 1. Offering free WiFi and garden views, Ubytování Chlum 1 is an accommodation set in Hlinsko. It is situated 7 km from Hilinsko Vlek 2 and offers a tour desk. Ubytovanie Ubytování Chlum 1 sa nachádza v meste Hlinsko (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Chlum 1 má celkové hodnotenie 9,2. Pre Chata v prírode Ubytování Chlum 1 momentálne evidujeme 23 recenzií.

Ubytování nad Bisonem

9,1

Ubytování nad Bisonem

Ubytovanie (Hostinec) Ubytování nad Bisonem. Situated in Hlinsko and with Hilinsko Vlek 1 reachable within 1. Ubytovanie Ubytování nad Bisonem sa nachádza v meste Hlinsko (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování nad Bisonem má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hostinec Ubytování nad Bisonem momentálne evidujeme 141 recenzií.

Pension Hamerská krčma

8,9

Pension Hamerská krčma

Ubytovanie (Hostinec) Pension Hamerská krčma. Guests can grab a bite to eat in the restaurant or a drink at the bar and free WiFi is available. Ubytovanie Pension Hamerská krčma sa nachádza v meste Hlinsko (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Hamerská krčma má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hostinec Pension Hamerská krčma momentálne evidujeme 93 recenzií.

Chalupa u golfového hřiště

8,7

Chalupa u golfového hřiště

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa u golfového hřiště. Located on the outskirts of Svobodné Hamry, 500 metres from the Golf & Country Club Svobodné Hamry, Chalupa u golfového hřiště offers a sauna and a hot tub... Ubytovanie Chalupa u golfového hřiště sa nachádza v meste Hlinsko (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa u golfového hřiště má celkové hodnotenie 8,7. Pre Chata v prírode Chalupa u golfového hřiště momentálne evidujeme 21 recenzií.

Penzion Horalka

8,3

Penzion Horalka

Ubytovanie (Hotel) Penzion Horalka. Penzión Horalka sa nachádza priamo pri zjazdovkách v lyžiarskom stredisku Hlinsko a len 500 metrov od centra obce Hlinsko. Ubytovanie Penzion Horalka sa nachádza v meste Hlinsko (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Horalka má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Penzion Horalka momentálne evidujeme 70 recenzií.

Penzion Zlata studna

8

Penzion Zlata studna

Ubytovanie (Penzión) Penzion Zlata studna. Penzion Zlata studna features free WiFi throughout the property and views of city in Hlinsko. Ubytovanie Penzion Zlata studna sa nachádza v meste Hlinsko (Česko - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Styl

7,8

Hotel Styl

Ubytovanie (Hotel) Hotel Styl. Offering an onsite wellness centre, a la carte restaurant and ski-to-door access to the Hlinsko Ski Lifts, Hotel Styl is located in Hlinsko and offers... Ubytovanie Hotel Styl sa nachádza v meste Hlinsko (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Styl má celkové hodnotenie 7,8. Pre Hotel Hotel Styl momentálne evidujeme 70 recenzií.

Penzion U Nás

Penzion U Nás

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Penzion U Nás. Boasting free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, Penzion U Nás offers accommodation in Hlinsko with free WiFi and garden views. Ubytovanie Penzion U Nás sa nachádza v meste Hlinsko (Česká republika - Pardubický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 314 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Penzion U Nás nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Roubenka Kavánka

Roubenka Kavánka

Ubytovanie (Penzión) Roubenka Kavánka. Roubenka Kavánka is situated in Hlinsko and has a garden and a terrace. Free WiFi is available. All units in the guest house are fitted with a kettle. Ubytovanie Roubenka Kavánka sa nachádza v meste Hlinsko (Česko - Pardubický kraj).

Chata Styl

Chata Styl

Ubytovanie (Horská chata) Chata Styl. Chata Styl so záhradou sa nachádza v Hlinsku v Pardubickom kraji. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Súčasťou chaty je aj terasa. Ubytovanie Chata Styl sa nachádza v meste Hlinsko (Česko - Pardubický kraj).

Ubytovanie v meste Hlinsko

Mesto Hlinsko sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Hlinsko.