Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hnilčík

V meste Hnilčík (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hnilčík

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hnilčík

Penzión Banská Klopačka

9,5

Penzión Banská Klopačka

Ubytovanie (Penzión) Penzión Banská Klopačka. Penzión Banská Klopačka ponúka ubytovanie v obci Hnilčík, ktorá leží v okrajovej časti Národného parku Slovenský raj. Ubytovanie Penzión Banská Klopačka sa nachádza v meste Hnilčík (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Banská Klopačka má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión Banská Klopačka momentálne evidujeme 77 recenzií.

Hnilčík 237

Hnilčík 237

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hnilčík 237. Dovolenkový dom Hnilčík 237 sa nachádza v obci Hnilčík, iba 3,2 km od lyžiarskeho strediska Mraznica – Hnilčík. Ubytovanie Hnilčík 237 sa nachádza v meste Hnilčík (Slovensko - Košický kraj). Pre Dovolenkový dom Hnilčík 237 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Hnilčík Motorest pod Krížom

Hnilčík Motorest pod Krížom

Ubytovanie (Apartmán) Hnilčík Motorest pod Krížom. Hnilčík Motorest pod Krížom ponúka ubytovanie s výhľadom na hory približne 1,2 km od rekreačného strediska Mraznice pri obci Hnilčík. Ubytovanie Hnilčík Motorest pod Krížom sa nachádza v meste Hnilčík (Slovensko - Košický kraj). Pre Apartmán Hnilčík Motorest pod Krížom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

CHATA U VINCENTA s fínskou saunou a altánkom

CHATA U VINCENTA s fínskou saunou a altánkom

Ubytovanie (Horské chaty) CHATA U VINCENTA s fínskou saunou a altánkom. Situated in Hnilčík in the Košický kraj region, CHATA U VINCENTA s fínskou saunou a altánkom features a garden. Ubytovanie CHATA U VINCENTA s fínskou saunou a altánkom sa nachádza v meste Hnilčík (Slovensko - Košický kraj).

ZRUB BINDT

ZRUB BINDT

Ubytovanie (Horská chata) ZRUB BINDT. ZRUB BINDT is set in Hnilčík and offers a garden and a terrace. Guests have access to free WiFi. Tatranská Lomnica is 40 km from the chalet. Ubytovanie ZRUB BINDT sa nachádza v meste Hnilčík (Slovensko - Košický kraj).

Drevenica BindtWood v Slovenskom Raji

Drevenica BindtWood v Slovenskom Raji

Ubytovanie Drevenica BindtWood v Slovenskom Raji. Featuring a garden and a shared lounge, Drevenica BindtWood v Slovenskom Raji features accommodation in Hnilčík with free WiFi and garden views. Ubytovanie Drevenica BindtWood v Slovenskom Raji sa nachádza v meste Hnilčík (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v meste Hnilčík

Mesto Hnilčík sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Hnilčík.