Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hnúšťa

V meste Hnúšťa (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hnúšťa

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hnúšťa

Apartmán Tulipán

10

Apartmán Tulipán

Ubytovanie Apartmán Tulipán. Apartmán Tulipán offers accommodation in Hnúšťa, 23 km from Muran. It has garden views and free WiFithroughout the property. Ubytovanie Apartmán Tulipán sa nachádza v meste Hnúšťa (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Reštaurácia Koliba

9,9

Reštaurácia Koliba

Ubytovanie Reštaurácia Koliba. Located in Hnúšťa, Banskobystrický kraj region, Reštaurácia Koliba is situated 22 km from Muran. The guest house features family rooms. Ubytovanie Reštaurácia Koliba sa nachádza v meste Hnúšťa (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Privát GRETKA

9,5

Privát GRETKA

Ubytovanie (Privát) Privát GRETKA. Privát GRETKA sa nachádza v Hnúšti, 25 km od Rimavskej Soboty. Ponúka ubytovanie s bezplatným parkoviskom, Wi-Fi, súkromným vchodom a terasou. Ubytovanie Privát GRETKA sa nachádza v meste Hnúšťa (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Privát GRETKA má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Privát GRETKA momentálne evidujeme 33 recenzií.

Ubytovanie v meste Hnúšťa

Mesto Hnúšťa sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Hnúšťa.