Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hochfilzen

V meste Hochfilzen (Rakúsko) máme celkom 23 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hochfilzen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hochfilzen

Ferienwohnung Mitterherzog

9,8

Ferienwohnung Mitterherzog

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Mitterherzog. Featuring a garden and a terrace, Ferienwohnung Mitterherzog offers accommodation in Hochfilzen with free WiFi and garden views. Ubytovanie Ferienwohnung Mitterherzog sa nachádza v meste Unterer Hörhagweg 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gertis Ferienwohnung

9,7

Gertis Ferienwohnung

Ubytovanie (Apartmány) Gertis Ferienwohnung. Gertis Ferienwohnung enjoys a central location in the centre of Hochfilzen. Ubytovanie Gertis Ferienwohnung sa nachádza v meste Dorf 47 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Hain

9,6

Gästehaus Hain

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Hain. Situated in Hochfilzen, 48 km from Salzburg, Gästehaus Hain features a barbecue and sauna. Saalbach Hinterglemm is 10 km away. Ubytovanie Gästehaus Hain sa nachádza v meste Oberwarming 7 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Vordergriess

9,6

Ferienwohnungen Vordergriess

Ubytovanie (Penzión) Ferienwohnungen Vordergriess. Ferienwohnungen Vordergriess is 1 km away from the centre of Hochfilzen, 100 metres from the Hochfilzen-Pillersee Ski Lifts and 7 km from the Fieberbrunn... Ubytovanie Ferienwohnungen Vordergriess sa nachádza v meste Oberwarming 9 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhof Obertenn

9,6

Ferienhof Obertenn

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ferienhof Obertenn. Located right a ski slope of the Pillerseetal Ski Area, Ferienhof Obertenn in Hochfilzen offers a petting zoo, a children's playground, a herbal garden, a... Ubytovanie Ferienhof Obertenn sa nachádza v meste Tennweg 5 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Blick auf die Buchensteinerwand

9,4

Ferienwohnung Blick auf die Buchensteinerwand

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Blick auf die Buchensteinerwand. Boasting garden views, Ferienwohnung Blick auf die Buchensteinerwand provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.1 km from Hochfilzen I. Ubytovanie Ferienwohnung Blick auf die Buchensteinerwand sa nachádza v meste MAGNESITSTRASSE 12 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Trixl

9,2

Ferienwohnung Trixl

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Trixl. Newly-built in 2016 and set in Hochfilzen, this apartment features free WiFi and a furnished balcony. Ubytovanie Ferienwohnung Trixl sa nachádza v meste 10 Feistenau (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Hubertus

9,1

Haus Hubertus

Ubytovanie (Apartmány) Haus Hubertus. Haus Hubertus is located just 250 metres from the centre of Hochfilzen, and just 1 km from the Pillersee Ski Area. Ubytovanie Haus Hubertus sa nachádza v meste Dorf 30 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fairhotel Hochfilzen

9

Fairhotel Hochfilzen

Ubytovanie (Hotel) Fairhotel Hochfilzen. Fairhotel Hochfilzen sa nachádza hneď vedľa bežkárskych a biatlonových tratí a 1 km od lanovky Pillersee. Ubytovanie Fairhotel Hochfilzen sa nachádza v meste Kulturhausstraße 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Edelweiss

8,3

Hotel Edelweiss

Ubytovanie (Hotel) Hotel Edelweiss. Situated in Hochfilzen, 2 km from Ubungslift Hochfilzen, Hotel Edelweiss features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytovanie Hotel Edelweiss sa nachádza v meste Dorf 29 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Koch.4

8,1

Apartment Haus Koch.4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Koch.4. Offering free WiFi and mountain views, Apartment Haus Koch.4 is an accommodation situated in Hochfilzen, just 1.6 km from Ubungslift Hochfilzen and 1. Ubytovanie Apartment Haus Koch.4 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Koch.6

7,9

Apartment Haus Koch.6

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Koch.6. Offering free WiFi and mountain views, Apartment Haus Koch.6 is an accommodation situated in Hochfilzen, just 1.6 km from Ubungslift Hochfilzen and 1. Ubytovanie Apartment Haus Koch.6 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Katharina

7,7

Gästehaus Katharina

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Katharina. Located in Hochfilzen in the Tyrol region and Ubungslift Hochfilzen reachable within 1. Ubytovanie Gästehaus Katharina sa nachádza v meste Am Reisch 4 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Warmingerhof

7,7

Warmingerhof

Ubytovanie (Penzión) Warmingerhof. Ubytovacie stredisko Warmingerhof v obci Hochfilzen sa nachádza vedľa lyžiarskeho vleku a ponúka 2 antukové tenisové kurty na mieste. Ubytovanie Warmingerhof sa nachádza v meste Littweg 3 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hinterreith-Hof

Hinterreith-Hof

Ubytovanie (Apartmány) Hinterreith-Hof. Baby- and child-friendly Hinterreith-Hof is located in Hochfilzen in the Pillersee Valley, 1050 metres above sea level and offers you south-facing... Ubytovanie Hinterreith-Hof sa nachádza v meste Berglehen 4 (Rakúsko - Tirolsko).

Appartement Seebacher

Appartement Seebacher

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Seebacher. Appartement Seebacher is a 15-minute walk away from the centre of Hochfilzen and offers cosy Alpine-style apartments with a balcony with mountain views. Ubytovanie Appartement Seebacher sa nachádza v meste Bindermoos 2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Koch.2

Apartment Haus Koch.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Koch.2. Offering free WiFi and mountain views, Apartment Haus Koch.2 is an accommodation located in Hochfilzen, just 1.6 km from Ubungslift Hochfilzen and 1. Ubytovanie Apartment Haus Koch.2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Karin

Chalet Karin

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Karin. Located in Hochfilzen, 1.9 km from Ubungslift Hochfilzen, Chalet Karin provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and room service. Ubytovanie Chalet Karin sa nachádza v meste Am Reisch 4 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 187 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Das Glaagut

Das Glaagut

Ubytovanie (Horská chata) Das Glaagut. Chata Das Glaagut s terasou s výhľadom na hory, grilom a záhradou sa nachádza v obci Hochfilzen, v blízkosti lzžiarskeho strediska Ubungslift Hochfilzen a... Ubytovanie Das Glaagut sa nachádza v meste 8 Oberwarming (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 865 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Snow

Apartment Snow

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Snow. Apartment Snow provides accommodation with a garden and free WiFi. All units come with a microwave, toaster, a coffee machine, a fridge and kettle. Ubytovanie Apartment Snow sa nachádza v meste Oberer Hörhagweg 2 (Rakúsko - Tirolsko).

Ubytovanie v meste Hochfilzen

Mesto Hochfilzen sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 23 hotelov a ubytovanie v meste Hochfilzen.