Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hochgurgl

V meste Hochgurgl (Rakúsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hochgurgl

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hochgurgl

Top Hotel Hochgurgl

9,2

Top Hotel Hochgurgl

Ubytovanie (Hotel) Top Hotel Hochgurgl. Tento 5-hviezdičkový hotel Relais & Chateaux Top Hochgurgl s priamym prístupom na svah sa nachádza vedľa lanovky Große Karbahn Hochgurgl a lyžiarskeho... Ubytovanie Top Hotel Hochgurgl sa nachádza v meste Hochgurgl (Rakúsko - Tirolsko).

Hotel Riml

9,1

Hotel Riml

Ubytovanie (Hotel) Hotel Riml. Tento luxusný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v nadmorskej výške 2200 metrov a môže sa pochváliť krásnym výhľadom na okolité vrcholy Ötztal. Ubytovanie Hotel Riml sa nachádza v meste Hochgurglerstraße 16 (Rakúsko - Tirolsko).

Sporthotel Olymp

8,8

Sporthotel Olymp

Ubytovanie (Hotel) Sporthotel Olymp. Sporthotel Olymp sa nachádza uprostred nádhernej alpskej prírody v centre lyžiarskej oblasti Hochgurgl/Obergurgl a je ideálnym východiskovým bodom na... Ubytovanie Sporthotel Olymp sa nachádza v meste Hochgurglerstraße 1 (Rakúsko - Tirolsko).

Alpenhotel Laurin

8,6

Alpenhotel Laurin

Ubytovanie (Hotel) Alpenhotel Laurin. Alpenhotel Laurin sa nachádza vo výške 2 150 metrov nad morom. Ponúka priamy prístup na svahy lyžiarskeho areálu Hochgurgl-Obergurgl v Ötztalských Alpách. Ubytovanie Alpenhotel Laurin sa nachádza v meste Timmelsjochstraße 6 (Rakúsko - Tirolsko).

Ubytovanie v meste Hochgurgl

Mesto Hochgurgl sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Hochgurgl.