Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hochrindl

V meste Hochrindl (Rakúsko) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hochrindl

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hochrindl

Hiaslhütte

9,6

Hiaslhütte

Ubytovanie (Hostinec) Hiaslhütte. Boasting barbecue facilities and a terrace, Hiaslhütte is set in Hochrindl. Ubytovanie Hiaslhütte sa nachádza v meste Zirbenweg 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marktlhütte

9,6

Marktlhütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Marktlhütte. Quietly situated in Hochrindl, at 1,600 metres above sea level, and surrounded by meadows and a forest, this rustic Alpine-style holiday home offers... Ubytovanie Marktlhütte sa nachádza v meste Ursula Bründl Weg 20 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 192 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Pistenblick

9,5

Haus Pistenblick

Ubytovanie (Apartmán) Haus Pistenblick. Located in Hochrindl in the Carinthia region, Haus Pistenblick features a terrace and mountain views. Ubytovanie Haus Pistenblick sa nachádza v meste Teichweg 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hochrindl-Ferienwohnung Groen

8,9

Hochrindl-Ferienwohnung Groen

Ubytovanie (Apartmán) Hochrindl-Ferienwohnung Groen. Set at 1500 metres above sea level amidst the Hochrindl Ski Area in the Nock Region, Hochrindl-Ferienwohnung Groen is an apartment boasting a terrace with... Ubytovanie Hochrindl-Ferienwohnung Groen sa nachádza v meste Tatarmannweg 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonnenhof Hochrindl

8,8

Sonnenhof Hochrindl

Ubytovanie (Apartmány) Sonnenhof Hochrindl. Located in the Hochrindl ski and hiking area in Carinthia, the Sonnenhof is only a 5-minute walk from the ski slope away. It offers a free parking. Ubytovanie Sonnenhof Hochrindl sa nachádza v meste Hochrindlstrasse 40 (Rakúsko - Korutánsko).

Villa-Alpenblick

8,8

Villa-Alpenblick

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Villa-Alpenblick. Set in Hochrindl, 48 km from Klagenfurt, Villa-Alpenblick offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa-Alpenblick sa nachádza v meste Hochrindlstraße 35 Winkelbachweg 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 475 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almy

5,5

Almy

Ubytovanie (Penzión) Almy. Set in Feistritz an der Drau, Almy features a restaurant, garden and free WiFi. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytovanie Almy sa nachádza v meste Duellerstraße 52 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Willegger

Chalet Willegger

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Willegger. Located in Hochrindl in the Carinthia region, Chalet Willegger has a balcony and mountain views. Ubytovanie Chalet Willegger sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

KRETZSCHMAR´S HÜTTE

KRETZSCHMAR´S HÜTTE

Ubytovanie (Apartmán) KRETZSCHMAR´S HÜTTE. KRETZSCHMAR´S HÜTTE is set in Hochrindl and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytovanie KRETZSCHMAR´S HÜTTE sa nachádza v meste Teichweg 5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almhaus Pleschinhof

Almhaus Pleschinhof

Ubytovanie (Horská chata) Almhaus Pleschinhof. Almhaus Pleschinhof is located in Hochrindl and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytovanie Almhaus Pleschinhof sa nachádza v meste Teichweg 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Lotte

Holiday Home Lotte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Lotte. Holiday Home Lotte is located in Sirnitz-Sonnseite. The accommodation is 18 km from Turracher Hohe, and guests benefit from private parking available on... Ubytovanie Holiday Home Lotte sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almzauber Chalets Hochrindl

Almzauber Chalets Hochrindl

Ubytovanie (Horské chaty) Almzauber Chalets Hochrindl. Located in Hochrindl, 17 km from Turracher Hohe, Almzauber Chalets Hochrindl provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Almzauber Chalets Hochrindl sa nachádza v meste 22 Ursula Bründlweg (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 221 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Hochrindl

Mesto Hochrindl sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Hochrindl.