Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hočko Pohorje

V meste Hočko Pohorje (Slovinsko) máme celkom 39 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hočko Pohorje

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hočko Pohorje

Holiday Apartment Bolfenk

10

Holiday Apartment Bolfenk

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Apartment Bolfenk. Holiday Apartment Bolfenk is an apartment set in Hočko Pohorje, about 50 metres from the ski slopes. Ubytovanie Holiday Apartment Bolfenk sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Neli Mariborsko Pohorje

9,8

Apartment Neli Mariborsko Pohorje

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Neli Mariborsko Pohorje. Offering free WiFi and garden views, Apartment Neli Mariborsko Pohorje provides accommodation situated in Hočko Pohorje, just 400 meters from Sleme Ski... Ubytovanie Apartment Neli Mariborsko Pohorje sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ana Apartment

9,8

Ana Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Ana Apartment. Offering barbecue facilities and a garden, as well as a terrace, Ana Apartment is set in Hočko Pohorje, 8 km from the nearest ski slopes. Ubytovanie Ana Apartment sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoramic view Cottage house - Heaven

9,7

Panoramic view Cottage house - Heaven

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Panoramic view Cottage house - Heaven. Boasting free bikes, a shared lounge, and a garden, Panoramic view Cottage house - Heaven offers accommodation in Hočko Pohorje with free WiFi and garden... Ubytovanie Panoramic view Cottage house - Heaven sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 258 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Martin Pohorje

9,7

Apartmaji Martin Pohorje

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Martin Pohorje. Ubytovacie zariadenie Apartmaji Martin Pohorje sa nachádza v obci Hočko Pohorje, 45 km od mesta Zreče a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmaji Martin Pohorje sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Prenočišča Rečnik

9,7

Prenočišča Rečnik

Ubytovanie (Bed and breakfast) Prenočišča Rečnik. Prenočišča Rečnik has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Hočko Pohorje. Ubytovanie Prenočišča Rečnik sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modri Apartma

9,6

Modri Apartma

Ubytovanie (Apartmán) Modri Apartma. Set in Hočko Pohorje in the Podravje region, Modri Apartma features a patio and mountain views. Ubytovanie Modri Apartma sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turistična kmetija Grašič - Gradišnik

9,5

Turistična kmetija Grašič - Gradišnik

Ubytovanie (Farma) Turistična kmetija Grašič - Gradišnik. Featuring free WiFi, Turistična kmetija Grašič - Gradišnik is located in Hočko Pohorje, 3.6 km from Mariborsko Pohorje Ski Area. Ubytovanie Turistična kmetija Grašič - Gradišnik sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bolfenk

9,4

Apartment Bolfenk

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bolfenk. Situated in Hočko Pohorje, Apartment Bolfenk features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Bolfenk sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartments Bolf

9,3

Luxury Apartments Bolf

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartments Bolf. Apartmány Luxury Bolf sa nachádzajú v obci Hočko Pohorje, 150 metrov od lyžiarskeho strediska Mariborsko Pohorje. Ubytovanie Luxury Apartments Bolf sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mutui Pohorje

9,2

Apartment Mutui Pohorje

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mutui Pohorje. Set in Hočko Pohorje in the Podravje region, Apartment Mutui Pohorje has a terrace. The property features garden views and is 45 km from Zreče. Ubytovanie Apartment Mutui Pohorje sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

holliday house in Maribor Pohorje

9,1

holliday house in Maribor Pohorje

Ubytovanie (Chata v prírode) holliday house in Maribor Pohorje. Holliday house in Maribor Pohorje is set in Hočko Pohorje and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie holliday house in Maribor Pohorje sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Zarja

9,1

Hotel Zarja

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zarja. Hotel Zarja je obklopený pahorkami Pohorje asi vo výške asi 1200 metrov nad morom, v pokojnej a krásnej oblasti, ideálnej pre aktívnu i relaxačnú... Ubytovanie Hotel Zarja sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Tisa Pohorje

9,1

Hotel Tisa Pohorje

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tisa Pohorje. Hotel Tisa Pohorje sa nachádza v obci Hočko Pohorje a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatnými bicyklami, barom a so spoločným salónikom. Ubytovanie Hotel Tisa Pohorje sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Črnica

9

Apartma Črnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Črnica. Apartma Črnica is located in Hočko Pohorje. The property is 31 km from Zreče, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Apartma Črnica sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Appohorje

9

Apartment Appohorje

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Appohorje. Located 150 metres from the nearest ski slope and 24 km from the centre of Maribor, this self-catering apartment features free WiFi access. Ubytovanie Apartment Appohorje sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Beauty of Bolfenk Pohorje

9

Apartment Beauty of Bolfenk Pohorje

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Beauty of Bolfenk Pohorje. Apartment Beauty of Bolfenk Pohorje is located in Hočko Pohorje and offers a restaurant, a garden and ski-to-door access. Ubytovanie Apartment Beauty of Bolfenk Pohorje sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartments Bona - Bolfenk

8,9

Luxury Apartments Bona - Bolfenk

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Luxury Apartments Bona - Bolfenk. Just 50 metres from the Mariborsko Pohorje Ski Slopes, Luxury Apartments Bona – Bolfenk in Maribor has direct access to the ski slopes. Ubytovanie Luxury Apartments Bona - Bolfenk sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green Village Ruševec

8,9

Green Village Ruševec

Ubytovanie (Apartmány) Green Village Ruševec. Ubytovacie zariadenie Green Village Ruševec sa nachádza na svahu nad mestom Maribor, 2 km od zjazdoviek Pohorje. Ubytovanie Green Village Ruševec sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mountain Cabin Čandrova koča

8,8

Mountain Cabin Čandrova koča

Ubytovanie (Penzión) Mountain Cabin Čandrova koča. Mountain Cabin Čandrova koča has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Hočko Pohorje. Ubytovanie Mountain Cabin Čandrova koča sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antela appartments on Mariborsko Pohorje

8,8

Antela appartments on Mariborsko Pohorje

Ubytovanie (Apartmán) Antela appartments on Mariborsko Pohorje. Antela appartments on Mariborsko Pohorje is situated in Hočko Pohorje and offers a restaurant, ski-to-door access and a terrace. Ubytovanie Antela appartments on Mariborsko Pohorje sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje).

Apartmaji Bolfenk

8,7

Apartmaji Bolfenk

Ubytovanie (Apartmán) Apartmaji Bolfenk. Apartmaji Bolfenk is situated in Hočko Pohorje and offers a restaurant, a bar and a garden. The accommodation is 45 km from Zreče. Ubytovanie Apartmaji Bolfenk sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bolfenk Apartment

8,7

Bolfenk Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Bolfenk Apartment. Bolfenk Apartment offers accommodation in Hočko Pohorje, 100 metres from Mariborsko Pohorje Ski Lift. Ubytovanie Bolfenk Apartment sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grand Hotel BELLEVUE

8,6

Grand Hotel BELLEVUE

Ubytovanie (Hotel) Grand Hotel BELLEVUE. Grand Hotel BELLEVUE sa nachádza na náhornej plošine Mariborsko Pohorje a ponúka bezplatný vstup do pôsobivého kúpeľného centra, krb a niekoľko reštaurácií... Ubytovanie Grand Hotel BELLEVUE sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bolfenk Pohorje

8,6

Apartment Bolfenk Pohorje

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bolfenk Pohorje. Located in the Bolfenk area of Mariborsko Pohorje, about 1050 metres above sea level, Apartment Bolfenk offers free WiFi access. Ubytovanie Apartment Bolfenk Pohorje sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bolfenk

8,6

Apartments Bolfenk

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bolfenk. Rezort Bolfenk ponúka ubytovanie v stredisku Hočko Pohorje. Lyžiarske stredisko Mariborsko Pohorje je vzdialené 100 metrov. Ubytovanie Apartments Bolfenk sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bolfenk lodge apartment

8,5

Bolfenk lodge apartment

Ubytovanie (Apartmán) Bolfenk lodge apartment. Situated in Hočko Pohorje in the Podravje region, Bolfenk lodge apartment has a balcony. Ubytovanie Bolfenk lodge apartment sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mariborsko Pohorje

8,4

Apartments Mariborsko Pohorje

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mariborsko Pohorje. Located in Hočko Pohorje, 45 km from Zreče, Apartments Mariborsko Pohorje provides ski-to-door access and free WiFi. Ubytovanie Apartments Mariborsko Pohorje sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mountain Cabin Ruška koča

8,3

Mountain Cabin Ruška koča

Ubytovanie (Horské chaty) Mountain Cabin Ruška koča. Featuring garden views, Mountain Cabin Ruška koča in Hočko Pohorje features accommodation, a restaurant, a bar, a garden, ski-to-door access and a terrace. Ubytovanie Mountain Cabin Ruška koča sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bolfenk Resort

8,3

Bolfenk Resort

Ubytovanie (Hotel) Bolfenk Resort. Bolfenk Resort Wellness & Apartments zariadený v štýle horskej chaty so svetlými a priestranným ubytovacími jednotkami sa nachádza medzi stále zelené lesy. Ubytovanie Bolfenk Resort sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antela, 142 m2 appartment for 12 person in Mariborsko Pohorje

8

Antela, 142 m2 appartment for 12 person in Mariborsko Pohorje

Ubytovanie (Apartmán) Antela, 142 m2 appartment for 12 person in Mariborsko Pohorje. Boasting a restaurant, ski-to-door access, and a terrace, Antela, 142 m2 appartment for 12 person in Mariborsko Pohorje provides accommodation in Hočko... Ubytovanie Antela, 142 m2 appartment for 12 person in Mariborsko Pohorje sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harmonia Bolfenk Pohorje

Harmonia Bolfenk Pohorje

Ubytovanie (Apartmán) Harmonia Bolfenk Pohorje. Located in Hočko Pohorje, Harmonia Bolfenk Pohorje provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Harmonia Bolfenk Pohorje sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cabin Storzek

Cabin Storzek

Ubytovanie (Horská chata) Cabin Storzek. Set in Hočko Pohorje in the Podravje region, Cabin Storzek has a balcony and garden views. Ubytovanie Cabin Storzek sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje).

Wellness apartments Bolfenk

Wellness apartments Bolfenk

Ubytovanie (Apartmány) Wellness apartments Bolfenk. Situated in Hočko Pohorje, 45 km from Zreče, Wellness apartments Bolfenk features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Wellness apartments Bolfenk sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Storzek

Apartments Storzek

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Storzek. Featuring a fitness centre, a shared lounge, and a garden, Apartments Storzek provides accommodation in Hočko Pohorje with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartments Storzek sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 262 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Videc

Apartments Videc

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Videc. Located in Hočko Pohorje, Apartments Videc offers accommodation with free WiFi and TV, as well as a restaurant and a bar. Ubytovanie Apartments Videc sa nachádza v meste Hočko Pohorje (Slovinsko - Podravje). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Hočko Pohorje

Mesto Hočko Pohorje sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 39 hotelov a ubytovanie v meste Hočko Pohorje.