Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hódmezővásárhely

V meste Hódmezővásárhely (Maďarsko) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hódmezővásárhely

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hódmezővásárhely

Alföldi Vendégház

10

Alföldi Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Alföldi Vendégház. Alföldi Vendégház is traditionally decorated house in Hódmezővásárhely, featuring a garden with barbecue facilities and sun beds, as well as table tennis... Ubytovanie Alföldi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ágnes Apartman

9,6

Ágnes Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Ágnes Apartman. Situated in Hódmezővásárhely, 31 km from Makó, Ágnes Apartman features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Ágnes Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csipkés Apartman

9,6

Csipkés Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Csipkés Apartman. Situated in Hódmezővásárhely in the Csongrád region, Csipkés Apartman features a garden. Ubytovanie Csipkés Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dorottya Vendégház

9,6

Dorottya Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Dorottya Vendégház. Dorottya Vendégház offers air-conditioned accommodation in Hódmezővásárhely. The guest house also features free WiFi and free private parking. Ubytovanie Dorottya Vendégház sa nachádza v meste Hódmezővásárhely (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sun City Apartmanházak

9,5

Sun City Apartmanházak

Ubytovanie (Apartmán) Sun City Apartmanházak. Sun City Apartmanházak is located in Hódmezővásárhely and offers a restaurant and a garden. Ubytovanie Sun City Apartmanházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád).

Kentaur Lovaspanzió

9,1

Kentaur Lovaspanzió

Ubytovanie (Hotel) Kentaur Lovaspanzió. Kentaur Lovaspanzió is located in Hódmezővásárhely. Providing a restaurant, the property also has a bar, as well as an indoor pool. Ubytovanie Kentaur Lovaspanzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Ginkgo

8,8

Hotel Ginkgo

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ginkgo. The modern Hotel Ginkgo is located in the centre of Hódmezővásárhely, 30 km from Szeged. It offers air-conditioned rooms and an underground garage. Ubytovanie Hotel Ginkgo sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kenguru Panzió

8,6

Kenguru Panzió

Ubytovanie (Hotel) Kenguru Panzió. Kenguru Panzió is located in the centre of Hódmezővásárhely. Featuring free Wi-fi and free parking, it offers an outdoor pool, sauna and sunbeds. Ubytovanie Kenguru Panzió sa nachádza v meste Hódmezővásárhely (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Fama

7,7

Hotel Fama

Ubytovanie (Hotel) Hotel Fama. In Hódmezővásárhely, Hotel Fama features air-conditioned rooms and a restaurant with a bar, and offers free Wi-Fi in all areas. Ubytovanie Hotel Fama sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Pelikán

7,3

Hotel Pelikán

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pelikán. Hotel Pelikán is set in a leafy part of Hodmezovasarhely right next to the Török Sándor Spa and the Gyarmati Dezső swimming pool. Ubytovanie Hotel Pelikán sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rózsa Rendezvénycsárda

6,4

Rózsa Rendezvénycsárda

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rózsa Rendezvénycsárda. Located in Hódmezővásárhely, 29 km from Orosháza, Rózsa Rendezvénycsárda provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Rózsa Rendezvénycsárda sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád).

Ady magánszállás

Ady magánszállás

Ubytovanie (Apartmán) Ady magánszállás. Ady magánszállás is located in Hódmezővásárhely. The accommodation is 31 km from Makó. Ubytovanie Ady magánszállás sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád).

Igazgýöngy Vendégház

Igazgýöngy Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Igazgýöngy Vendégház. Igazgýöngy Vendégház has a garden and a terrace in Hódmezővásárhely. Ubytovanie Igazgýöngy Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kertvárosi nyugalom közel a strandhoz

Kertvárosi nyugalom közel a strandhoz

Ubytovanie (Apartmán) Kertvárosi nyugalom közel a strandhoz. Situated in Hódmezővásárhely, Kertvárosi nyugalom közel a strandhoz features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Kertvárosi nyugalom közel a strandhoz sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rárósi Vendégház

Rárósi Vendégház

Ubytovanie (Privát) Rárósi Vendégház. Located in Hódmezővásárhely, 31 km from Orosháza, Rárósi Vendégház provides a garden and free WiFi. The homestay features a terrace. Ubytovanie Rárósi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Csongrád).

Ubytovanie v meste Hódmezővásárhely

Mesto Hódmezővásárhely sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Hódmezővásárhely.