Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hodruša

V meste Hodruša (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hodruša

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hodruša

Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum

10

Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum

Ubytovanie (Horské chaty) Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum. Ubytovanie Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum sa nachádza v obci Hodruša v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie pod gaštanom

9,9

Ubytovanie pod gaštanom

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie pod gaštanom. Ubytovanie pod gaštanom sa nachádza v Hodruši, 8 km od Banskej Štiavnice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie pod gaštanom sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj).

BIKE apartments 3

9,7

BIKE apartments 3

Ubytovanie (Apartmán) BIKE apartments 3. Ubytovanie BIKE apartments 3 sa nachádza v Hodruši. Banská Bystrica je od ubytovania vzdialená 42 km a hostia môžu bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné... Ubytovanie BIKE apartments 3 sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj).

BIKE apartments 2

9,6

BIKE apartments 2

Ubytovanie (Apartmán) BIKE apartments 2. Ubytovacie zariadenie BIKE apartments 2 sa nachádza v obci Hodruša v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie BIKE apartments 2 sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Hodruša-Hámre

9,4

Apartmán Hodruša-Hámre

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hodruša-Hámre. Ubytovacie zariadenie Apartmán Hodruša-Hámre sa nachádza v obci Hodruša, 12 km od Banskej Štiavnice. Ubytovanie Apartmán Hodruša-Hámre sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj).

BIKE apartments 1

9,3

BIKE apartments 1

Ubytovanie (Apartmán) BIKE apartments 1. Ubytovacie zariadenie BIKE apartments 1 so záhradou sa nachádza v obci Hodruša a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie BIKE apartments 1 sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzión Banský dom

8,4

Penzión Banský dom

Ubytovanie (Penzión) Penzión Banský dom. Penzión Banský dom sa nachádza v obci Hodruša-Hámre, 10 km od Banskej Štiavnice zapísanej na zozname UNESCO. Ubytovanie Penzión Banský dom sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzión Banský dom má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzión Banský dom momentálne evidujeme 29 recenzií.

Ubytovanie v meste Hodruša

Mesto Hodruša sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Hodruša.