Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hodruša

V meste Hodruša (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hodruša

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hodruša

Apartmán Hodruša-Hámre

9,4

Apartmán Hodruša-Hámre

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hodruša-Hámre. Ubytovacie zariadenie Apartmán Hodruša-Hámre sa nachádza v obci Hodruša, 12 km od Banskej Štiavnice. Ubytovanie Apartmán Hodruša-Hámre sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kamená chalupa

9,1

Kamená chalupa

Ubytovanie (Apartmány) Kamená chalupa. Kamená chalupa v obci Hodruša ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a terasou. Ubytovanie Kamená chalupa sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Kamená chalupa má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Kamená chalupa momentálne evidujeme 9 recenzií.

Penzión Banský dom

8,4

Penzión Banský dom

Ubytovanie (Penzión) Penzión Banský dom. Penzión Banský dom sa nachádza v obci Hodruša-Hámre, 10 km od Banskej Štiavnice zapísanej na zozname UNESCO. Ubytovanie Penzión Banský dom sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Banský dom má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzión Banský dom momentálne evidujeme 29 recenzií.

Kopanický dvor

Kopanický dvor

Ubytovanie (Vidiecky dom) Kopanický dvor. Ubytovanie Kopanický dvor sa nachádza v obci Hodruša v Banskobystrickom kraji a ponúka balkón a výhľad na hory. V tomto dome na vidieku je aj reštaurácia. Ubytovanie Kopanický dvor sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Vidiecky dom Kopanický dvor nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Hodruša

Mesto Hodruša sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Hodruša.