Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hodruša

V meste Hodruša (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hodruša

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hodruša

Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum

10

Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum

Ubytovanie (Horské chaty) Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum. Ubytovanie Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum sa nachádza v obci Hodruša v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Poštárova cesta - banícky domček Birnbaum sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie pod gaštanom

9,9

Ubytovanie pod gaštanom

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie pod gaštanom. Ubytovanie pod gaštanom sa nachádza v Hodruši, 8 km od Banskej Štiavnice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie pod gaštanom sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj).

BIKE apartments 3

9,7

BIKE apartments 3

Ubytovanie (Apartmán) BIKE apartments 3. Ubytovanie BIKE apartments 3 sa nachádza v Hodruši. Banská Bystrica je od ubytovania vzdialená 42 km a hostia môžu bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné... Ubytovanie BIKE apartments 3 sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj).

BIKE apartments 2

9,6

BIKE apartments 2

Ubytovanie (Apartmán) BIKE apartments 2. Ubytovacie zariadenie BIKE apartments 2 sa nachádza v obci Hodruša v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie BIKE apartments 2 sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Hodruša-Hámre

9,4

Apartmán Hodruša-Hámre

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hodruša-Hámre. Ubytovacie zariadenie Apartmán Hodruša-Hámre sa nachádza v obci Hodruša, 12 km od Banskej Štiavnice. Ubytovanie Apartmán Hodruša-Hámre sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj).

BIKE apartments 1

9,3

BIKE apartments 1

Ubytovanie (Apartmán) BIKE apartments 1. Ubytovacie zariadenie BIKE apartments 1 so záhradou sa nachádza v obci Hodruša a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie BIKE apartments 1 sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzión Banský dom

8,4

Penzión Banský dom

Ubytovanie (Penzión) Penzión Banský dom. Penzión Banský dom sa nachádza v obci Hodruša-Hámre, 10 km od Banskej Štiavnice zapísanej na zozname UNESCO. Ubytovanie Penzión Banský dom sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzión Banský dom má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzión Banský dom momentálne evidujeme 29 recenzií.

Chatka Gatterhof

Chatka Gatterhof

Ubytovanie Chatka Gatterhof. Boasting garden views, Chatka Gatterhof features accommodation with a garden and a balcony, around 44 km from Kremnica Town Castle. Ubytovanie Chatka Gatterhof sa nachádza v meste Hodruša (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Hodruša

Mesto Hodruša sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Hodruša.