Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Holčíkovce

V meste Holčíkovce (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Holčíkovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Holčíkovce

Domaša - Eva rekreačna chata

10

Domaša - Eva rekreačna chata

Ubytovanie (Apartmán) Domaša - Eva rekreačna chata. Set in Holčíkovce in the Prešovský kraj region, Domaša - Eva rekreačna chata features a garden. Ubytovanie Domaša - Eva rekreačna chata sa nachádza v meste Holčíkovce (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Zátoka

9,3

Hotel Zátoka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zátoka. Hotel Zátoka s výhľadom na pláž sa nachádza v obci Holčíkovce a ponúka reštauráciu a bar. Ubytovanie Hotel Zátoka sa nachádza v meste Holčíkovce (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Doma

9,1

Apartmány Doma

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmány Doma. Apartmány Doma sa nachádzajú v obci Holčíkovce a ponúkajú výhľad na jazero, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmány Doma sa nachádza v meste Holčíkovce (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Domaša Poľany

9

Apartmány Domaša Poľany

Ubytovanie Apartmány Domaša Poľany. Ubytovacie zariadenie Apartmány Domaša Poľany sa nachádza v obci Holčíkovce v Prešovskom kraji a má balkón. Ubytovanie Apartmány Domaša Poľany sa nachádza v meste Holčíkovce (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Domaša - Monika

Chata Domaša - Monika

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Domaša - Monika. Chata Domaša – Monika sa nachádza v obci Holčíkovce a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a terasou. K dispozícii je záhrada, súkromná pláž a gril. Ubytovanie Chata Domaša - Monika sa nachádza v meste Holčíkovce (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Chata v prírode Chata Domaša - Monika nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Holčíkovce

Mesto Holčíkovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Holčíkovce.