Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Holešov

V meste Holešov (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Holešov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Holešov

Hotel Slavia Holešov

9,6

Hotel Slavia Holešov

Ubytovanie (Penzión) Hotel Slavia Holešov. Hotel Slavia Holešov sa nachádza v Holešove a ponúka záhradu a terasu. Niektoré ubytovacie jednotky majú aj balkón s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Hotel Slavia Holešov sa nachádza v meste Holešov (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Slavia Holešov má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Hotel Slavia Holešov momentálne evidujeme 27 recenzií.

Hotel Tacl

9,3

Hotel Tacl

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tacl. Hotel Tacl sa nachádza v centre Holešova, len 500 metrov od zámku Holešov. Svojim hosťom ponúka reštauráciu na mieste a klimatizované izby. Ubytovanie Hotel Tacl sa nachádza v meste Holešov (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Tacl má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Hotel Tacl momentálne evidujeme 146 recenzií.

Hotel Panský Pivovar

9,1

Hotel Panský Pivovar

Ubytovanie (Hotel) Hotel Panský Pivovar. Situated in Holešov, Hotel Panský pivovar has a restaurant, bar and garden. With free WiFi, this 4-star hotel offers room service. Ubytovanie Hotel Panský Pivovar sa nachádza v meste Holešov (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovna v.i.p

Ubytovna v.i.p

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ubytovna v.i.p. Ubytovna v.i.p is located in Holešov and offers a shared lounge. Ubytovanie Ubytovna v.i.p sa nachádza v meste Holešov (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Holešov

Mesto Holešov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Holešov.