Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Holubov

V meste Holubov (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Holubov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Holubov

Ubytování Na Vyhlídce

9,6

Ubytování Na Vyhlídce

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování Na Vyhlídce. Ubytování Na vyhlídce sa nachádza v obci Holubov, 8 km od Českého Krumlova. Apartmán ponúka terasu a bezplatné súkromné parkovanie. Ubytovanie Ubytování Na Vyhlídce sa nachádza v meste Holubov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Na Vyhlídce má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Ubytování Na Vyhlídce momentálne evidujeme 55 recenzií.

Penzion u Sevcu

9,3

Penzion u Sevcu

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Sevcu. Penzion u Sevcu má záhradu, terasu a bar a nachádza sa v Holubove. Na mieste je k dispozícii aj reštaurácia. Ubytovanie Penzion u Sevcu sa nachádza v meste Holubov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion u Sevcu má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzion u Sevcu momentálne evidujeme 84 recenzií.

Chata U Ševců

9

Chata U Ševců

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata U Ševců. Situated in Holubov, Chata U Ševců features accommodation with a balcony and free WiFi. The lodge has garden views and is 34 km from Guglwald. Ubytovanie Chata U Ševců sa nachádza v meste Holubov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata U Ševců má celkové hodnotenie 9. Pre Chata v prírode Chata U Ševců momentálne evidujeme 12 recenzií.

Horská chata - Český Krumlov

Horská chata - Český Krumlov

Ubytovanie (Chata v prírode) Horská chata - Český Krumlov. Set in Holubov, 47 km from Třeboň, Horská chata - Český Krumlov offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Horská chata - Český Krumlov sa nachádza v meste Holubov (Česko - Juhočeský kraj).

Ubytovanie v meste Holubov

Mesto Holubov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Holubov.