Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hopfgarten in Defereggen

V meste Hopfgarten in Defereggen (Rakúsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hopfgarten in Defereggen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hopfgarten in Defereggen

Chalet Rasnerhof

9,9

Chalet Rasnerhof

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Rasnerhof. Located in the Defreggen Valley, Chalet Rasnerhof is 1,320 metres above sea level and 1,500 metres away from the centre of Hopfgarten, featuring an... Ubytovanie Chalet Rasnerhof sa nachádza v meste Rajach 8 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Waldblick

9,1

Haus Waldblick

Ubytovanie (Apartmány) Haus Waldblick. Located in Hopfgarten in Defereggen, 25 km from Lienz, Haus Waldblick provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Haus Waldblick sa nachádza v meste Dorf 55 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Blos Hütte 1.800m

9,1

Blos Hütte 1.800m

Ubytovanie (Vidiecky dom) Blos Hütte 1.800m. Set in Hopfgarten in Defereggen, 28 km from Lienz, Blos Hütte 1.800m offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Blos Hütte 1.800m sa nachádza v meste Schutzhütte Zwenewaldtal (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Pension Kohlplatzl

8,9

Gasthof Pension Kohlplatzl

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Pension Kohlplatzl. Penzión Kohlplatzl sa nachádza na pokojnom mieste na okraji lesa v oblasti Hopfgarten im Defereggental v regióne Tirolsko medzi horou Großglockner a údolím... Ubytovanie Gasthof Pension Kohlplatzl sa nachádza v meste Dorf 21 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kristlisalm

Kristlisalm

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kristlisalm. Kristlisalm is situated in Hopfgarten in Defereggen. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytovanie Kristlisalm sa nachádza v meste Kristlisalm (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Hopfgarten in Defereggen

Mesto Hopfgarten in Defereggen sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Hopfgarten in Defereggen.