Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hořice na Šumavě

V meste Hořice na Šumavě (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hořice na Šumavě

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hořice na Šumavě

Apartmán Hořice na Šumavě

9,9

Apartmán Hořice na Šumavě

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hořice na Šumavě. Located in Hořice na Šumavě, Apartmán Hořice na Šumavě provides accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartmán Hořice na Šumavě sa nachádza v meste Hořice na Šumavě (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartmán Hořice na Šumavě má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Hořice na Šumavě momentálne evidujeme 12 recenzií.

Hotel Stará škola na Šumavě

8,1

Hotel Stará škola na Šumavě

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stará škola na Šumavě. Featuring a garden and bar, as well as a restaurant, Hotel Stará škola na Šumavě is located in Hořice na Šumavě. Guests can make use of a terrace. Ubytovanie Hotel Stará škola na Šumavě sa nachádza v meste Hořice na Šumavě (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Stará škola na Šumavě má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Stará škola na Šumavě momentálne evidujeme 20 recenzií.

Villa Marie

Villa Marie

Ubytovanie (Apartmány) Villa Marie. Located in Hořice na Šumavě, 39 km from Bad Leonfelden, Villa Marie provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Marie sa nachádza v meste Hořice na Šumavě (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmány Villa Marie nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalupa Hořice na Šumavě

Chalupa Hořice na Šumavě

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Hořice na Šumavě. Offering a garden and mountain views, Chalupa Hořice na Šumavě is located in Hořice na Šumavě. Free WiFi access is available in this holiday home. Ubytovanie Chalupa Hořice na Šumavě sa nachádza v meste Hořice na Šumavě (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chalupa Hořice na Šumavě nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Hořice na Šumavě

Mesto Hořice na Šumavě sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Hořice na Šumavě.