Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Horná Turecká

V meste Horná Turecká (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Horná Turecká

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Horná Turecká

Paul's country house | region Donovaly

9,8

Paul's country house | region Donovaly

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Paul's country house | region Donovaly. Dovolenkový dom Paul's country house | region Donovaly s terasou sa nachádza v Hornej Tureckej v Banskobystrickom kraji. Ubytovanie Paul's country house | region Donovaly sa nachádza v meste Horná Turecká (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Paul's country house | region Donovaly má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Paul's country house | region Donovaly momentálne evidujeme 19 recenzií.

Chalupa U Kurišky

8,9

Chalupa U Kurišky

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa U Kurišky. Chalupa U Kurišky stojí uprostred Národného parku Veľká Fatra v dedine Horná Turecká a ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Chalupa U Kurišky sa nachádza v meste Horná Turecká (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Chalupa U Kurišky má celkové hodnotenie 8,9. Pre Vidiecky dom Chalupa U Kurišky momentálne evidujeme 16 recenzií.

Chata u Petrenkov

Chata u Petrenkov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u Petrenkov. Chata u Petrenkov sa nachádza v obci v Horná Turecká a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom do záhrady, bezplatnými bicyklami, záhradou a... Ubytovanie Chata u Petrenkov sa nachádza v meste Horná Turecká (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Chata u Petrenkov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Horná Turecká

Mesto Horná Turecká sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Horná Turecká.