Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Horní Lhota

V meste Horní Lhota (Česká republika) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Horní Lhota

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Horní Lhota

Apartmán u Alfonse

9,2

Apartmán u Alfonse

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán u Alfonse. Apartmán u Alfonse is situated in Horní Lhota and offers a seasonal outdoor swimming pool. Ubytovanie Apartmán u Alfonse sa nachádza v meste Horní Lhota (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Kor

Holiday home Kor

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Kor. Set in Horní Lhota in the South Bohemia region, Holiday home Kor has a garden. The accommodation is 48 km from Nové Hrady. Ubytovanie Holiday home Kor sa nachádza v meste Horní Lhota (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Kor nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion a Restaurace v Zátiší

Penzion a Restaurace v Zátiší

Ubytovanie (Apartmán) Penzion a Restaurace v Zátiší. Penzion a Restaurace v Zátiší is set in Horní Lhota and offers a restaurant and a terrace. Ubytovanie Penzion a Restaurace v Zátiší sa nachádza v meste Horní Lhota (Česko - Moravskosliezský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Horni Lhota/Böhmerwald 1491

Holiday home Horni Lhota/Böhmerwald 1491

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Horni Lhota/Böhmerwald 1491. Holiday home Horni Lhota/Böhmerwald 1491 is located in Horní Lhota. The accommodation is 22 km from Třeboň. Ubytovanie Holiday home Horni Lhota/Böhmerwald 1491 sa nachádza v meste Horní Lhota (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Horni Lhota/Böhmerwald 1491 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

chalupa u Nežárky

chalupa u Nežárky

Ubytovanie (Vila) chalupa u Nežárky. Situated in Dolní Žďár in the South Bohemia region, chalupa u Nežárky features a garden. The villa has garden views and is 43 km from Nové Hrady. Ubytovanie chalupa u Nežárky sa nachádza v meste Horní Lhota (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Horní Lhota

Mesto Horní Lhota sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Horní Lhota.