Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Horní Stropnice

V meste Horní Stropnice (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Horní Stropnice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Horní Stropnice

Penzion Gomelská

9,5

Penzion Gomelská

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Gomelská. Located in Horní Stropnice, 45 km from Guglwald, Penzion Gomelská provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Penzion Gomelská sa nachádza v meste Horní Stropnice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Gomelská má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Penzion Gomelská momentálne evidujeme 41 recenzií.

Penzion Šejby

9,4

Penzion Šejby

Ubytovanie (Penzión) Penzion Šejby. Located in Šejby, 35 km from Český Krumlov, Penzion Šejby features a barbecue, children's playground and sun terrace. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytovanie Penzion Šejby sa nachádza v meste Horní Stropnice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Šejby má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Šejby momentálne evidujeme 207 recenzií.

Chalupa Hojna Voda

9,2

Chalupa Hojna Voda

Ubytovanie (Privát) Chalupa Hojna Voda. Set in Horní Stropnice, 43 km from Guglwald, Chalupa Hojna Voda offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Chalupa Hojna Voda sa nachádza v meste Horní Stropnice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Hojna Voda má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Chalupa Hojna Voda momentálne evidujeme 15 recenzií.

Ubytovani Stare Hute

9,2

Ubytovani Stare Hute

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytovani Stare Hute. Set in Horní Stropnice, Ubytovani Stare Hute offers a garden and barbecue. Český Krumlov is 31 km away. Ubytovanie Ubytovani Stare Hute sa nachádza v meste Horní Stropnice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Ubytovani Stare Hute má celkové hodnotenie 9,2. Pre Vidiecky dom Ubytovani Stare Hute momentálne evidujeme 26 recenzií.

Pod Kaštany

Pod Kaštany

Ubytovanie (Chata v prírode) Pod Kaštany. Featuring a bar and a terrace, Pod Kaštany offers accommodation in Horní Stropnice with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Pod Kaštany sa nachádza v meste Horní Stropnice (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Chata v prírode Pod Kaštany nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování na farmě v Novohradských horách

Ubytování na farmě v Novohradských horách

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování na farmě v Novohradských horách. Offering free WiFi and garden views, Ubytování na farmě v Novohradských horách is an accommodation located in Horní Stropnice. Ubytovanie Ubytování na farmě v Novohradských horách sa nachádza v meste Horní Stropnice (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Rychnov u Nových Hradů

Chalupa Rychnov u Nových Hradů

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Rychnov u Nových Hradů. Located in Horní Stropnice, Chalupa Rychnov u Nových Hradů offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Chalupa Rychnov u Nových Hradů sa nachádza v meste Horní Stropnice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chalupa Rychnov u Nových Hradů nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chatka u Horyho

Chatka u Horyho

Ubytovanie (Apartmán) Chatka u Horyho. Set in Horní Stropnice, Chatka u Horyho offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a barbecue. The accommodation is 46 km from Guglwald. Ubytovanie Chatka u Horyho sa nachádza v meste Horní Stropnice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Chatka u Horyho nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Horní Stropnice

Mesto Horní Stropnice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Horní Stropnice.