Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hortobágy

V meste Hortobágy (Maďarsko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hortobágy

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hortobágy

Ferienhaus Pussta

9,5

Ferienhaus Pussta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Pussta. Ferienhaus Pussta is set in Hortobágy and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytovanie Ferienhaus Pussta sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Sasfészek - Falusi szálláshely

9,5

Sasfészek - Falusi szálláshely

Ubytovanie (Penzión) Sasfészek - Falusi szálláshely. Sasfészek - Falusi szálláshely is offering accommodation in Hortobágy. The guest house also offers free WiFi and free private parking. Ubytovanie Sasfészek - Falusi szálláshely sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Hortobágyi Kemencés

9,3

Hortobágyi Kemencés

Ubytovanie (Privát) Hortobágyi Kemencés. Ubytovacie zariadenie Hortobágyi Kemencés sa nachádza v obci Hortobágy, 22 km od mesta Hajdúszoboszló. Ubytovanie Hortobágyi Kemencés sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Hajdu Lovasudvar Hortobágy

8,7

Hajdu Lovasudvar Hortobágy

Ubytovanie (Penzión) Hajdu Lovasudvar Hortobágy. Ubytovanie Hajdu Lovasudvar Hortobágy, obklopené sviežou záhradou, sa nachádza v meste Hortobágy a ponúka izby s vlastnou kúpeľňou (priamo v izbe),... Ubytovanie Hajdu Lovasudvar Hortobágy sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Sóvirág Vendégház

8,6

Sóvirág Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sóvirág Vendégház. Sóvirág Vendégház sa nachádza v obci Hortobágy, 10 km od národného parku. Ubytovanie Sóvirág Vendégház sa nachádza v meste Hortobágy (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Ökotúra Vendégház és Kemping

8,1

Ökotúra Vendégház és Kemping

Ubytovanie (Penzión) Ökotúra Vendégház és Kemping. Ubytovacie zariadenie Ökotúra Vendégház és Kemping sa nachádza v Maďarskej puste v národnom parku Hortobágy, zaradenom na zozname UNESCO. Ubytovanie Ökotúra Vendégház és Kemping sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

St. Hubert Vendégház

St. Hubert Vendégház

Ubytovanie (Penzión) St. Hubert Vendégház. Featuring a garden, St. Hubert Vendégház is set in Hortobágy and also provides barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie St. Hubert Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Hegedüs Major

Hegedüs Major

Ubytovanie (Farma) Hegedüs Major. Situated in Hortobágy, 45 km from Kaba, Hegedüs Major features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Hegedüs Major sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Ubytovanie v meste Hortobágy

Mesto Hortobágy sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Hortobágy.