Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hranice

V meste Hranice (Česká republika) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hranice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hranice

Apartment Hranice

9,5

Apartment Hranice

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hranice. Apartment Hranice is set in Hranice. The apartment has river views and is 36 km from Rožnov pod Radhoštěm. Ubytovanie Apartment Hranice sa nachádza v meste Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Hranice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartment Hranice momentálne evidujeme 33 recenzií.

Penzion Ostravanka

9,4

Penzion Ostravanka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Ostravanka. Rodinou prevádzkovaný penzión Ostravanka sa nachádza v kúpeľnom meste Lázně Teplice nad Bečvou, 400 metrov od najbližších kúpeľných zariadení. Ubytovanie Penzion Ostravanka sa nachádza v meste Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Ostravanka má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Ostravanka momentálne evidujeme 126 recenzií.

Zámecký Hotel Zlatý Orel

8,9

Zámecký Hotel Zlatý Orel

Ubytovanie (Hotel) Zámecký Hotel Zlatý Orel. Zámocký hotel v meste Hranice na Moravě sa nachádza v blízkosti diaľnice D1 medzi Ostravou a Olomoucom. Ubytovanie Zámecký Hotel Zlatý Orel sa nachádza v meste Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zámecký Hotel Zlatý Orel má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Zámecký Hotel Zlatý Orel momentálne evidujeme 179 recenzií.

Pepinův motorest

8,9

Pepinův motorest

Ubytovanie (Penzión) Pepinův motorest. Pepinův motorest is located in Hranice. Featuring room service, this property also has a restaurant and a terrace. Ubytovanie Pepinův motorest sa nachádza v meste Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pepinův motorest má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Pepinův motorest momentálne evidujeme 26 recenzií.

Penzion Diana

8,9

Penzion Diana

Ubytovanie (Penzión) Penzion Diana. Penzión Diana obkolesený zeleňou sa nachádza južne od obce Hranice a 500 metrov od kúpeľného mestečka Teplice nad Bečvou. Ubytovanie Penzion Diana sa nachádza v meste Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Diana má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Diana momentálne evidujeme 78 recenzií.

Hotel Centrum

8,8

Hotel Centrum

Ubytovanie (Hotel) Hotel Centrum. Hotel Centrum sa nachádza v obci Hranice, oproti Masarykovmu námestiu. Ubytovanie Hotel Centrum sa nachádza v meste Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Centrum má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Centrum momentálne evidujeme 351 recenzií.

Hotel Růžek

8,7

Hotel Růžek

Ubytovanie (Hotel) Hotel Růžek. Penzión Růžek sa nachádza v historickej časti mesta Hranice, 6 minút chôdze od aquaparku Plovárna. Ubytovanie Hotel Růžek sa nachádza v meste Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Růžek má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Růžek momentálne evidujeme 130 recenzií.

Chata Sport Areál

8,4

Chata Sport Areál

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Sport Areál. Chata Sport Areál sa nachádza v Hraniciach a ponúka ubytovanie s prístupom do záhrady a bezplatné Wi-Fi. Nechýba ani terasa. Ubytovanie Chata Sport Areál sa nachádza v meste Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Sport Areál má celkové hodnotenie 8,4. Pre Chata v prírode Chata Sport Areál momentálne evidujeme 50 recenzií.

Vila Tereza

8,3

Vila Tereza

Ubytovanie (Penzión) Vila Tereza. Vila Tereza sa nachádza v pokojnej oblasti 500 metrov od Zbrašovskej jaskyne v Hraniciach a okrem ubytovania ponúka terasu, bezplatné parkovanie a Wi-Fi... Ubytovanie Vila Tereza sa nachádza v meste Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Tereza má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Vila Tereza momentálne evidujeme 108 recenzií.

Hotel Cementar

8,3

Hotel Cementar

Ubytovanie (Hotel) Hotel Cementar. Hotel Cementář sa nachádza v obci Hranice. Ponúka službu nonstop recepcie, terasu, reštauráciu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Hotel Cementar sa nachádza v meste Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Cementar má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Cementar momentálne evidujeme 156 recenzií.

Rodinný penzion Barborka

7,8

Rodinný penzion Barborka

Ubytovanie (Penzión) Rodinný penzion Barborka. Located in Hranice, Rodinný penzion Barborka features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Rodinný penzion Barborka sa nachádza v meste Hranice (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila ARCA

Vila ARCA

Ubytovanie (Apartmán) Vila ARCA. Vila ARCA is located in Hranice. The accommodation is 37 km from Rožnov pod Radhoštěm. Olomouc is 42 km from the apartment, while Zlín is 47 km away. Ubytovanie Vila ARCA sa nachádza v meste Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Vila ARCA nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Hranice

Mesto Hranice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Hranice.