Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hriňová

V meste Hriňová (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hriňová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hriňová

Chata pod smrekmi

9,9

Chata pod smrekmi

Ubytovanie Chata pod smrekmi. Situated 33 km from Zvolen Castle and 45 km from wooden church Hronsek UNESCO, Chata pod smrekmi features accommodation set in Hriňová. Ubytovanie Chata pod smrekmi sa nachádza v meste Hriňová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Ria

9,7

Apartmán Ria

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ria. Apartmán Ria sa nachádza v Hriňovej, 23 km od priehradnej nádrže Ružín a 1,9 km od lyžiarskeho strediska Košútka pri Hriňovej. Ubytovanie Apartmán Ria sa nachádza v meste Hriňová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmán Ria má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Ria momentálne evidujeme 39 recenzií.

Chata Hriňová

9,7

Chata Hriňová

Ubytovanie Chata Hriňová. Situated in Hriňová in the Banskobystrický kraj region, Chata Hriňová has a balcony. Ubytovanie Chata Hriňová sa nachádza v meste Hriňová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Vegas Hriňová Penzión

9

Vegas Hriňová Penzión

Ubytovanie (Penzión) Vegas Hriňová Penzión. Ubytovacie zariadenie Vegas Penzión sa nachádza v Hriňovej, 16 km od Ružínu. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Vegas Hriňová Penzión sa nachádza v meste Hriňová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Wellness Chalet Harmonia

Wellness Chalet Harmonia

Ubytovanie (Horská chata) Wellness Chalet Harmonia. Ubytovacie zariadenie Wellness Chalet Harmonia sa nachádza v meste Hriňová a ponúka bar, spoločenskú miestnosť, záhradu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do... Ubytovanie Wellness Chalet Harmonia sa nachádza v meste Hriňová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzión Amálka **

Penzión Amálka **

Ubytovanie (Penzión) Penzión Amálka **. Featuring free WiFi, Penzión Amálka ** offers rooms in Hriňová, 16 km from Ruzin. Guests can enjoy mountain views. Ubytovanie Penzión Amálka ** sa nachádza v meste Hriňová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Holiday home Hrinova

Holiday home Hrinova

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Hrinova. Dovolenkový dom Holiday home Hrinova ponúka ubytovanie v obci Hriňová, 21 km od vodnej priehrady Ružín. Ubytovanie Holiday home Hrinova sa nachádza v meste Hriňová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Hrinova nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzión** Amálka

Penzión** Amálka

Ubytovanie (Penzión) Penzión** Amálka. Penzión** Amálka is situated in Hriňová. The property is set 16 km from Ruzin. Guests can enjoy city views. Ubytovanie Penzión** Amálka sa nachádza v meste Hriňová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzión **Anka

Penzión **Anka

Ubytovanie (Penzión) Penzión **Anka. Set in Hriňová and with Ruzin reachable within 24 km, Penzión **Anka offers a bar, non-smoking rooms, free WiFi and a terrace. Ubytovanie Penzión **Anka sa nachádza v meste Hriňová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Penzión Penzión **Anka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Hriňová

Mesto Hriňová sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Hriňová.