Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hruštín

V meste Hruštín (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hruštín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hruštín

Chata Tvonka

9,7

Chata Tvonka

Ubytovanie (Apartmán) Chata Tvonka. Chata Tvonka sa nachádza v obci Hruštín v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad na rieku. Ubytovanie Chata Tvonka sa nachádza v meste Hruštín (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión u Peťa

9,5

Penzión u Peťa

Ubytovanie (Privát) Penzión u Peťa. Penzión u Peťa sa nachádza v pokojnej oblasti na Orave a v jeho blízkosti máte množstvo príležitostí na turistiku a lyžovanie. Ubytovanie Penzión u Peťa sa nachádza v meste Hruštín (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión u Peťa má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Penzión u Peťa momentálne evidujeme 88 recenzií.

Koliba u Kuba a rekreačné domy

9,4

Koliba u Kuba a rekreačné domy

Ubytovanie (Apartmány) Koliba u Kuba a rekreačné domy. Koliba u Kuba a rekreačné domy sa nachádzajú v obci Hruštín, 44 km od Žiliny. Ponúkajú spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Koliba u Kuba a rekreačné domy sa nachádza v meste Hruštín (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Koliba u Kuba a rekreačné domy má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Koliba u Kuba a rekreačné domy momentálne evidujeme 25 recenzií.

Horský Hotel Kristína

8,9

Horský Hotel Kristína

Ubytovanie (Hotel) Horský Hotel Kristína. Horský Hotel Kristína sa nachádza v obci Hruštín a ponúka sezónny vonkajší bazén, priamy prístup k vchodu na lyžiach a príjemnú terasu. Ubytovanie Horský Hotel Kristína sa nachádza v meste Hruštín (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Horský Hotel Kristína má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Horský Hotel Kristína momentálne evidujeme 36 recenzií.

Agrohotel Tri Brezy

8,5

Agrohotel Tri Brezy

Ubytovanie (Penzión) Agrohotel Tri Brezy. Penzión Agrohotel Tri Brezy sa nachádza v obci Hruštín, 3,6 km od lyžiarskeho strediska Zábava pri Hruštíne. Ubytovanie Agrohotel Tri Brezy sa nachádza v meste Hruštín (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Agrohotel Tri Brezy má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Agrohotel Tri Brezy momentálne evidujeme 15 recenzií.

Ubytovanie v meste Hruštín

Mesto Hruštín sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Hruštín.