Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Humpolec

V meste Humpolec (Česká republika) máme celkom 15 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Humpolec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Humpolec

NA VĚTVI

10

NA VĚTVI

Ubytovanie (Kemping) NA VĚTVI. Providing river views, NA VĚTVI in Humpolec provides accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie NA VĚTVI sa nachádza v meste Humpolec (Česko - Vysočina).

Apartmán Janoušek

9,7

Apartmán Janoušek

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Janoušek. Apartmán Janoušek sa nachádza v meste Humpolec. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Apartmán je vybavený satelitnou TV s plochou obrazovkou a 1 spálňou. Ubytovanie Apartmán Janoušek sa nachádza v meste Humpolec (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Apartmán Janoušek má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmán Janoušek momentálne evidujeme 82 recenzií.

Apartment Pod Lípou

9,6

Apartment Pod Lípou

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Pod Lípou. Situated in Humpolec, 35 km from Jihlava, Apartment Pod Lípou features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Pod Lípou sa nachádza v meste Humpolec (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Apartment Pod Lípou má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Apartment Pod Lípou momentálne evidujeme 20 recenzií.

House Apartmentshumpolec + Garden

9,4

House Apartmentshumpolec + Garden

Ubytovanie (Apartmány) House Apartmentshumpolec + Garden. Situated in Humpolec, ApartmentsHumpolec + Garden provides accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchen. Ubytovanie House Apartmentshumpolec + Garden sa nachádza v meste Humpolec (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie House Apartmentshumpolec + Garden má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány House Apartmentshumpolec + Garden momentálne evidujeme 62 recenzií.

Penzion Fann

9,3

Penzion Fann

Ubytovanie (Hotel) Penzion Fann. Among the various facilities are a bar and a terrace. The accommodation features room service and free WiFi. Ubytovanie Penzion Fann sa nachádza v meste Humpolec (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Penzion Fann má celkové hodnotenie 9,3. Pre Hotel Penzion Fann momentálne evidujeme 140 recenzií.

Domeček u lesa

9,1

Domeček u lesa

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Domeček u lesa. Featuring a garden and a terrace, Domeček u lesa provides accommodation in Humpolec with free WiFi and garden views. Ubytovanie Domeček u lesa sa nachádza v meste Humpolec (Česko - Vysočina).

Farma u Prokopů Humpolec

9,1

Farma u Prokopů Humpolec

Ubytovanie (Apartmány) Farma u Prokopů Humpolec. Farma u Prokopů Humpolec sa nachádza v pokojnej časti Humpolca, má výhľad na okolitú prírodu a je vhodná aj pre hostí s domácimi zvieratami. Ubytovanie Farma u Prokopů Humpolec sa nachádza v meste Humpolec (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Farma u Prokopů Humpolec má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Farma u Prokopů Humpolec momentálne evidujeme 60 recenzií.

Penzion Růže

9,1

Penzion Růže

Ubytovanie (Hostinec) Penzion Růže. Penzión Růže sa nachádza v meste Humpolec, 500 metrov od diaľnice D1 medzi Prahou a Brnom. Ubytovanie Penzion Růže sa nachádza v meste Humpolec (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Penzion Růže má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hostinec Penzion Růže momentálne evidujeme 344 recenzií.

Hostel Humpolec

9

Hostel Humpolec

Ubytovanie (Hostel) Hostel Humpolec. Hostel Humpolec sa nachádza v centre mesta, 3 km od zrúcaniny hradu Orlík nad Humpolcem. Ubytovanie Hostel Humpolec sa nachádza v meste Humpolec (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Hostel Humpolec má celkové hodnotenie 9. Pre Hostel Hostel Humpolec momentálne evidujeme 58 recenzií.

Hotel U Jiřího

9

Hotel U Jiřího

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Jiřího. In the centre of Humpolec, 100 metres from the main square, the family-run Hotel U Jiřího features a restaurant serving an à-la-carte breakfast, Czech and... Ubytovanie Hotel U Jiřího sa nachádza v meste Humpolec (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Hotel U Jiřího má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel U Jiřího momentálne evidujeme 114 recenzií.

Fabrika Hotel

8,6

Fabrika Hotel

Ubytovanie (Hotel) Fabrika Hotel. Dizajnový hotel Fabrika s konferenčným centrom sa nachádza len 2 minúty chôdze od centra mesta Humpolec. Ubytovanie Fabrika Hotel sa nachádza v meste Humpolec (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Fabrika Hotel má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Fabrika Hotel momentálne evidujeme 182 recenzií.

Apartmany u Dubu Humpolec

8,5

Apartmany u Dubu Humpolec

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany u Dubu Humpolec. Apartmány u Dubu Humpolec sa nachádzajú v Humpolci v Kraji Vysočina, 45 km od Kutnej Hory. Ubytovanie Apartmany u Dubu Humpolec sa nachádza v meste Humpolec (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Apartmany u Dubu Humpolec má celkové hodnotenie 8,5. Pre Apartmány Apartmany u Dubu Humpolec momentálne evidujeme 30 recenzií.

Zanzi Bar Apartmán

8,4

Zanzi Bar Apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Zanzi Bar Apartmán. Located a 5-minute drive from the motorway exit and a 3-minute walk from a bus stop, Zanzi Bar Apartmán offers accommodation in the centre of Humpolec. Ubytovanie Zanzi Bar Apartmán sa nachádza v meste Humpolec (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Zanzi Bar Apartmán má celkové hodnotenie 8,4. Pre Apartmán Zanzi Bar Apartmán momentálne evidujeme 58 recenzií.

Hotel Kotyza

8,3

Hotel Kotyza

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kotyza. Hotel Kotyza renovovaný v roku 2016 a situovaný v centre Humpolca ponúka komfortné ubytovanie v tichom prostredí, buď v hlavnej hotelovej budove alebo v... Ubytovanie Hotel Kotyza sa nachádza v meste Humpolec (Česká republika - Vysočina). Ubytovanie Hotel Kotyza má celkové hodnotenie 8,3. Pre Hotel Hotel Kotyza momentálne evidujeme 212 recenzií.

Chata Vodak

Chata Vodak

Ubytovanie (Vila) Chata Vodak. Chata Vodak is situated in Humpolec. The accommodation is 48 km from Kutná Hora. The villa also comes with 2 bathrooms. Guests can also relax in the... Ubytovanie Chata Vodak sa nachádza v meste Humpolec (Česko - Vysočina).

Apartmán AAA

Apartmán AAA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán AAA. Apartmán AAA is situated in Humpolec and offers a restaurant, a bar and a shared lounge. This apartment features free private parking and a shared kitchen. Ubytovanie Apartmán AAA sa nachádza v meste Humpolec (Česko - Vysočina).

Kletečná 31

Kletečná 31

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kletečná 31. Kletečná 31 is located in Humpolec. Jihlava is 36 km from the holiday home. The nearest airport is Pardubice Airport, 90 km from Kletečná 31. Ubytovanie Kletečná 31 sa nachádza v meste Humpolec (Česká republika - Vysočina). Pre Dovolenkový dom Kletečná 31 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Hostel Doupě Humpolec

Hostel Doupě Humpolec

Ubytovanie (Hostel) Hostel Doupě Humpolec. Hostel Doupě Humpolec in Humpolec provides adults-only accommodation with a garden, a bar and a shared lounge. Ubytovanie Hostel Doupě Humpolec sa nachádza v meste Humpolec (Česká republika - Vysočina). Pre Hostel Hostel Doupě Humpolec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Pod Synagogou

Apartmán Pod Synagogou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pod Synagogou. Apartmán Pod Synagogou is situated in Humpolec. The accommodation is 46 km from Kutná Hora. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytovanie Apartmán Pod Synagogou sa nachádza v meste Humpolec (Česko - Vysočina).

Apartmán Doupě

Apartmán Doupě

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Doupě. Apartmán Doupě is located in Humpolec and offers a bar. This apartment provides accommodation with free WiFi. The apartment also offers 1 bathroom. Ubytovanie Apartmán Doupě sa nachádza v meste Humpolec (Česko - Vysočina).

Stanový areál Orlík

Stanový areál Orlík

Ubytovanie (Luxusný stan) Stanový areál Orlík. Stanový areál Orlík is set in Humpolec. The accommodation is 45 km from Kutná Hora. Jihlava is 23 km from the tented camp. Ubytovanie Stanový areál Orlík sa nachádza v meste Humpolec (Česko - Vysočina).

Ubytovanie v meste Humpolec

Mesto Humpolec sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a ubytovanie v meste Humpolec.