Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hŭrka

V meste Hŭrka (Česká republika) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hŭrka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hŭrka

Holiday home Hůrka

9,8

Holiday home Hůrka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Hůrka. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a shared lounge, Holiday home Hůrka offers accommodation in Hurka with free WiFi and pool views. Ubytovanie Holiday home Hůrka sa nachádza v meste Hŭrka (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Holiday home Hůrka má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Holiday home Hůrka momentálne evidujeme 21 recenzií.

Chatka na Lipně

8,6

Chatka na Lipně

Ubytovanie (Horská chata) Chatka na Lipně. Chatka na Lipně is set in Hurka and offers a bar. The property features lake views and is 36 km from Bad Leonfelden. Ubytovanie Chatka na Lipně sa nachádza v meste Hŭrka (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chatka na Lipně má celkové hodnotenie 8,6. Pre Horská chata Chatka na Lipně momentálne evidujeme 20 recenzií.

Eder penzion&restaurant

8,1

Eder penzion&restaurant

Ubytovanie (Penzión) Eder penzion&restaurant. Offering free WiFi, a sun terrace with a swimming pool, garden and bar, Eder penzion&restaurant is set in Hurka. Ubytovanie Eder penzion&restaurant sa nachádza v meste Hŭrka (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Eder penzion&restaurant má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Eder penzion&restaurant momentálne evidujeme 121 recenzií.

Chatka na Lipně BB

Chatka na Lipně BB

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatka na Lipně BB. Chatka na Lipně 2 is situated in Hurka. This lodge features accommodation with a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytovanie Chatka na Lipně BB sa nachádza v meste Hŭrka (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Hŭrka

Mesto Hŭrka sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Hŭrka.