Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Huty

V meste Huty (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Huty

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Huty

Palčovka Huty

10

Palčovka Huty

Ubytovanie (Apartmán) Palčovka Huty. Palčovka Huty is located in Huty. The property is 34 km from Liptovský Mikuláš and free private parking is featured. Ubytovanie Palčovka Huty sa nachádza v meste Huty (Slovensko - Žilinský kraj).

Cesta z mesta na Huty

10

Cesta z mesta na Huty

Ubytovanie Cesta z mesta na Huty. Boasting a shared lounge, Cesta z mesta na Huty offers accommodation in Huty, 28 km from Aquapark Tatralandia and 41 km from Demanovská Ice Cave. Ubytovanie Cesta z mesta na Huty sa nachádza v meste Huty (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Karin

9,9

Apartmán Karin

Ubytovanie Apartmán Karin. Located in Huty and only 26 km from Aquapark Tatralandia, Apartmán Karin provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmán Karin sa nachádza v meste Huty (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa pod Skleným Vŕškom

9,4

Chalupa pod Skleným Vŕškom

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa pod Skleným Vŕškom. Chalupa pod Skleným vŕškom sa nachádza v obci Huty. Je situovaná 31 km od Liptovského Mikuláša a na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chalupa pod Skleným Vŕškom sa nachádza v meste Huty (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Roháčan

8,9

Penzion Roháčan

Ubytovanie (Penzión) Penzion Roháčan. Penzión Roháčan sa nachádza v obci Zuberec a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu s krytým grilom, detské ihrisko a lanové centrum. Ubytovanie Penzion Roháčan sa nachádza v meste Huty (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Linda

8,8

Chata Linda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Linda. Chata Linda sa nachádza v obci Huty a ponúka spoločenskú miestnosť. V okolí dovolenkového domu sa môžete venovať pešej turistike alebo využívať záhradu. Ubytovanie Chata Linda sa nachádza v meste Huty (Slovensko - Žilinský kraj).

Koliba Holica

8,8

Koliba Holica

Ubytovanie Koliba Holica. Situated in Huty, within 23 km of Aquapark Tatralandia and 36 km of Orava Castle, Koliba Holica features accommodation with a garden and free... Ubytovanie Koliba Holica sa nachádza v meste Huty (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartments Huty

8,6

Apartments Huty

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Huty. Ubytovacie zariadenie Apartments Huty sa nachádza v obci Huty a ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle, záhradu a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Apartments Huty sa nachádza v meste Huty (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartments Huty má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmány Apartments Huty momentálne evidujeme 44 recenzií.

Palčovka - apartmán U Štěpána a U Dorotky

Palčovka - apartmán U Štěpána a U Dorotky

Ubytovanie (Apartmány) Palčovka - apartmán U Štěpána a U Dorotky. Offering garden views, Palčovka - apartmán U Štěpána a U Dorotky in Huty offers accommodation, a bar, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Palčovka - apartmán U Štěpána a U Dorotky sa nachádza v meste Huty (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Huty

Chata Huty

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Huty. Chatu Huty nájdete v obci Huty. Dovolenkový dom sa nachádza 32 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Chata Huty sa nachádza v meste Huty (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Chata Huty nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalupa Hanka

Chalupa Hanka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Hanka. Chalupa Hanka sa nachádza v Hutách. V dovolenkovom dome máte k dispozícii 5 spální, 4 kúpeľne, satelitnú TV, jedálenský kút, kompletne vybavenú kuchyňu a... Ubytovanie Chalupa Hanka sa nachádza v meste Huty (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Chalupa Hanka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Huty

Mesto Huty sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Huty.