Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ig

V meste Ig (Slovinsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ig

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ig

Chalet Iskaretreat

9,5

Chalet Iskaretreat

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Iskaretreat. Chalet Iskaretreat is located at Iški Vintgar Canyon, 19 km from Ljubljana. Ubytovanie Chalet Iskaretreat sa nachádza v meste Ig (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 195 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Mars

9,3

Guesthouse Mars

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Mars. Set in Ig, Guesthouse Mars has a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Guesthouse Mars sa nachádza v meste Ig (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest accomodation Klancar

9,1

Guest accomodation Klancar

Ubytovanie (Penzión) Guest accomodation Klancar. The Klančar studios are located on the southern edge of the Ljubljansko Barje Landscape Park, 12 km from Ljubljana. Ubytovanie Guest accomodation Klancar sa nachádza v meste Ig (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Gostilna Ulčar

7,4

Gostilna Ulčar

Ubytovanie (Penzión) Gostilna Ulčar. Ubytovacie zariadenie Gostilna Ulčar sa nachádza v meste Ig a ponúka bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko. Ubytovanie Gostilna Ulčar sa nachádza v meste Ig (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman MURKO

Apartman MURKO

Ubytovanie (Privát) Apartman MURKO. Apartman MURKO is located in Ig. This property offers access to a balcony. The homestay is fitted with a flat-screen TV. The homestay offers a terrace. Ubytovanie Apartman MURKO sa nachádza v meste Ig (Slovinsko - Osrednjeslovenska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ig

Mesto Ig sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Ig.