Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Imsterberg

V meste Imsterberg (Rakúsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Imsterberg

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Imsterberg

Apart Hanna

9,8

Apart Hanna

Ubytovanie (Apartmán) Apart Hanna. Peacefully located in Imsterberg, 4 km from the city of Imst, Apart Hanna offers free Wi-Fi access and modern Alpine-style accommodation with a patio, and... Ubytovanie Apart Hanna sa nachádza v meste Höfle 5 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Das Haus Kunz

9,7

Das Haus Kunz

Ubytovanie (Penzión) Das Haus Kunz. Located in Imsterberg, Das Haus Kunz provides accommodation with private balconies. Ubytovanie Das Haus Kunz sa nachádza v meste Hinterspadegg 12 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Die Bleibe

9,6

Die Bleibe

Ubytovanie (Apartmán) Die Bleibe. Die Bleibe is a completely renovated apartment with a view of the mountain Tschirgant. The location is very quiet and yet central. Ubytovanie Die Bleibe sa nachádza v meste Imsterau 32 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Thea

9,6

Haus Thea

Ubytovanie (Apartmán) Haus Thea. In a quiet location of Imsterberg and a 20-minute drive away from the Hoch-Imst Ski Resort, Haus Thea offers an apartment with private garden access and... Ubytovanie Haus Thea sa nachádza v meste Vorderspadegg 4 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Susi

9,6

Haus Susi

Ubytovanie (Apartmán) Haus Susi. Overlooking the Inntal Valley, Haus Susi enjoys a peaceful hillside location 1 km from the center of Imsterberg and 9 km from the Hoch-Imst Ski Area. Ubytovanie Haus Susi sa nachádza v meste Höfle 38 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Eder

9,5

Haus Eder

Ubytovanie (Apartmány) Haus Eder. Situated in Imsterberg, 45 km from Sankt Anton am Arlberg, Haus Eder features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Haus Eder sa nachádza v meste Au 64 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Bergsicht

9,2

Haus Bergsicht

Ubytovanie (Apartmán) Haus Bergsicht. Located in Imsterberg in the Tyrol region, Haus Bergsicht features a balcony and river views. Ubytovanie Haus Bergsicht sa nachádza v meste 9 Endsfeld (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Harmony

8,8

Apart Harmony

Ubytovanie (Apartmán) Apart Harmony. Just 1 km from exit 133 of the A12 Inntal Motorway, Apart Harmony in Imsterberg is 120 m² in size and offers direct access to the garden, free WiFi, a... Ubytovanie Apart Harmony sa nachádza v meste Au 110 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 208 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Venetrast

8,7

Gasthof Venetrast

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Venetrast. Hotel Gasthof Venetrast nájdete v malebnom prostredí v obci Imsterberg. Ubytovanie Gasthof Venetrast sa nachádza v meste Ried 6 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Hanna

Apart Hanna

Ubytovanie (Apartmán) Apart Hanna. Situated a 2-minute walk from the centre of Aschau, Apart Hanna is 1500 metres from the Kaltenbach Ski Area. Ubytovanie Apart Hanna sa nachádza v meste Mühlfeldweg 4 (Rakúsko - Tirolsko).

s'Peaters

s'Peaters

Ubytovanie (Apartmán) s'Peaters. S'Peaters is located in Imsterberg and offers a terrace. Ubytovanie s'Peaters sa nachádza v meste 31 Ried (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Imsterberg

Mesto Imsterberg sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Imsterberg.