Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Innerkrems

V meste Innerkrems (Rakúsko) máme celkom 26 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Innerkrems

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Innerkrems

Sandrisser-Hütte

9,8

Sandrisser-Hütte

Ubytovanie (Apartmány) Sandrisser-Hütte. Ubytovacie zariadenie Sandrisser-Hütte sa nachádza v rezorte Innerkrems, 5 km od sedačkovej lanovky Blutige Alm. Ubytovanie Sandrisser-Hütte sa nachádza v meste Innerkrems 38 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Almhaus Innerkrems

9,5

Apartment Almhaus Innerkrems

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment Almhaus Innerkrems. Situated in Innerkrems, 1.7 km from Ubungslift 1, 1.8 km from Doppelsesselift Blutige Alm and 1. Ubytovanie Apartment Almhaus Innerkrems sa nachádza v meste Innerkrems 150 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Schiffer

9,2

Appartements Schiffer

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Schiffer. Apartmány Schiffer sa nachádzajú v obci Innerkrems a ponúka bezplatné Wi-Fi a slnečnú terasu. Lanovka Doppelsesselift Blutige Alm je vzdialená 1,5 km. Ubytovanie Appartements Schiffer sa nachádza v meste Innerkrems 22 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mountain apartment Innerkrems

9,1

Mountain apartment Innerkrems

Ubytovanie (Apartmán) Mountain apartment Innerkrems. Situated in Innerkrems and only 400 metres from Ubungslift 1, Mountain apartment Innerkrems features accommodation with garden views, free WiFi and free... Ubytovanie Mountain apartment Innerkrems sa nachádza v meste ap. 15 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Hardenack

9,1

Appartement Hardenack

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Hardenack. Situated 150 metres from the closest ski lift in Innerkrems and 1 km from the village centre, Appartement Hardenack features cable TV and a south-facing... Ubytovanie Appartement Hardenack sa nachádza v meste Innerkrems 76/13 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Urige Almhütte

9

Urige Almhütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Urige Almhütte. Set just 100 metres from Strasseralm 1, Urige Almhütte offers accommodation in Innerkrems with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Urige Almhütte sa nachádza v meste 1 Innerkrems (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Hutmannshaus

8,9

Hotel Hutmannshaus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hutmannshaus. Táto očarujúca, 150-ročná budova sa nachádza uprostred národného parku Nockberge, iba 150 metrov od lyžiarskeho areálu Innerkrems. Ubytovanie Hotel Hutmannshaus sa nachádza v meste Innerkrems 9 (Rakúsko - Korutánsko).

Zirbenhof

8,9

Zirbenhof

Ubytovanie (Hostinec) Zirbenhof. Zirbenhof sa nachádza v lyžiarskom stredisku Innerkrems, 1,5 km od vleku Ubungslift 1, 1,6 km od vleku Doppelsesselift Blutige Alm a 1,7 km od slalomu... Ubytovanie Zirbenhof sa nachádza v meste Innerkrems 25 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Berghof

8,8

Hotel Berghof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Berghof. Hotel sa nachádza v tichom prostredí v blízkosti zjazdoviek lyžiarskeho strediska Innerkrems. Izby sú zariadené dreveným nábytkom a vo vidieckom štýle. Ubytovanie Hotel Berghof sa nachádza v meste Innerkrems 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kinder- und Familienhotel Nockalm

8,8

Kinder- und Familienhotel Nockalm

Ubytovanie (Hotel) Kinder- und Familienhotel Nockalm. Located in the small village of Innerkrems next to the Nockberge National Park, Kinder- und Familienhotel Nockalm has a 13,000 m² adventure playground and... Ubytovanie Kinder- und Familienhotel Nockalm sa nachádza v meste Innerkrems 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lärchenhof

8,7

Apartment Lärchenhof

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lärchenhof. Apartment Lärchenhof offers self-catering accommodation located in Innerkrems, 600 metres from the Sesselbahn Grünleitennock Ski Lift. Ubytovanie Apartment Lärchenhof sa nachádza v meste Innerkrems 77 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Almstern

8,6

Pension Almstern

Ubytovanie (Penzión) Pension Almstern. Útulný penzión Almstern sa nachádza v obci Innerkrems, hneď vedľa zjazdoviek lyžiarskeho strediska Nockalm. Ubytovanie Pension Almstern sa nachádza v meste Innerkrems 68 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lärchenhof Apartment Nr 8

8,4

Lärchenhof Apartment Nr 8

Ubytovanie (Apartmán) Lärchenhof Apartment Nr 8. Apartmán Lärchenhof Nr 8 sa nachádza v obci Innerkrems uprostred lyžiarskej a turistickej oblasti Innerkrems, 400 metrov od lanovky Doppelsesselift Blutige... Ubytovanie Lärchenhof Apartment Nr 8 sa nachádza v meste 77 Innerkrems (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Christophorus

7,9

Gästehaus Christophorus

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Gästehaus Christophorus. Gästehaus Christophorus features river views, free WiFi and free private parking, located in Innerkrems, 1.3 km from Ubungslift 1. Ubytovanie Gästehaus Christophorus sa nachádza v meste Innerkrems 17 (Rakúsko - Korutánsko).

Penkerhütte

7,6

Penkerhütte

Ubytovanie (Horská chata) Penkerhütte. Quietly located in Innerkrems and surrounded by mountains, Penkerhütte features accommodation with mountain views, a garden, and free parking, within 6 km... Ubytovanie Penkerhütte sa nachádza v meste Innerkrems 141 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Almhaus Florian

6,9

Apartment Almhaus Florian

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Almhaus Florian. Apartment Almhaus Florian is situated in Treffen, 90 metres from Pollingerbahn, 800 metres from Gipfelbahn, and less than 1 km from Moserbahn. Ubytovanie Apartment Almhaus Florian sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Innerkrems 1

Chalet Innerkrems 1

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Innerkrems 1. Boasting a spa bath, Chalet Innerkrems 1 is situated in Innerkrems. Ubytovanie Chalet Innerkrems 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nocky Mountain Apartment

Nocky Mountain Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Nocky Mountain Apartment. Boasting a garden and ski-to-door access, Nocky Mountain Apartment provides accommodation in Innerkrems with free WiFi and garden views. Ubytovanie Nocky Mountain Apartment sa nachádza v meste 77 Innerkrems Top 9 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Innerkrems 2

Chalet Innerkrems 2

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Innerkrems 2. Boasting a spa bath, Chalet Innerkrems 2 is situated in Innerkrems. Ubytovanie Chalet Innerkrems 2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 301 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Innerkrems

Mesto Innerkrems sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a ubytovanie v meste Innerkrems.