Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Innervillgraten

V meste Innervillgraten (Rakúsko) máme celkom 39 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Innervillgraten

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Innervillgraten

Alblerhof Mesner

10

Alblerhof Mesner

Ubytovanie (Apartmán) Alblerhof Mesner. Situated in Innervillgraten in the Tyrol region, Alblerhof Mesner features a patio and river views. Ubytovanie Alblerhof Mesner sa nachádza v meste Kalkstein157 3 Oberstadel (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alblerhof Unterstadl

9,8

Alblerhof Unterstadl

Ubytovanie (Apartmán) Alblerhof Unterstadl. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Alblerhof Unterstadl provides accommodation in Innervillgraten with free WiFi and river views. Ubytovanie Alblerhof Unterstadl sa nachádza v meste 157 Kalkstein (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Rainer

9,8

Ferienwohnung Rainer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Rainer. Offering a spacious apartment with free WiFi and a large balcony with mountain views and a seating area, Ferienwohnung Rainer is 300 metres from the centre... Ubytovanie Ferienwohnung Rainer sa nachádza v meste Ebene 122f (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alblerhof Oberstdl

9,8

Alblerhof Oberstdl

Ubytovanie (Apartmán) Alblerhof Oberstdl. Boasting a garden and a terrace, Alblerhof Oberstdl offers accommodation in Innervillgraten with free WiFi and river views. Ubytovanie Alblerhof Oberstdl sa nachádza v meste Kalkstein 157 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Walcheggerhof

9,7

Walcheggerhof

Ubytovanie (Farma) Walcheggerhof. Located 1470 metres above sea level and boasting a panoramic view of the surrounding mountains, Walcheggerhof enjoys a quiet location only 1 km from the... Ubytovanie Walcheggerhof sa nachádza v meste 117 Klamperplatz (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tauhäusl

9,7

Tauhäusl

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tauhäusl. Tauhäusl is a detached holiday home with a balcony, located 7 km from Innervillgraten in the Tyrol Region. Ubytovanie Tauhäusl sa nachádza v meste Hochberg 25 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Goserhof

9,7

Goserhof

Ubytovanie (Apartmán) Goserhof. In a quiet location 3 km from the centre of Innvillgraten in East Tyrol, the Goserhof offers rustic-style apartments with mountain views. Ubytovanie Goserhof sa nachádza v meste Hochberg 19 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Senfterhaus

9,6

Ferienwohnung Senfterhaus

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Senfterhaus. Situated in the small village of Innervillgraten, the apartment Ferienwohnung Senfterhaus comes with a balcony. Ubytovanie Ferienwohnung Senfterhaus sa nachádza v meste Ebene 135 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Helmut Bachmann

9,6

Ferienwohnung Helmut Bachmann

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Helmut Bachmann. Ferienwohnung Helmut Bachmann offers an apartment with mountain views in Innervillgraten, 35 km from Cortina d’Ampezzo. Ubytovanie Ferienwohnung Helmut Bachmann sa nachádza v meste Gasse 68a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Fürhapter Markus

9,6

Haus Fürhapter Markus

Ubytovanie (Penzión) Haus Fürhapter Markus. Haus Fürhapter Markus offers rooms and apartments with mountain views, a 2-minute walk from the free ski bus that goes to the Hochpustertal in 12 minutes. Ubytovanie Haus Fürhapter Markus sa nachádza v meste Ebene 50a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bergbauernhof Ausserberglet

9,6

Bergbauernhof Ausserberglet

Ubytovanie (Farma) Bergbauernhof Ausserberglet. Offering a sun terrace and views of the mountain, Bergbauernhof Ausserberglet is set in Innervillgraten. Free private parking is available on site. Ubytovanie Bergbauernhof Ausserberglet sa nachádza v meste Hochberg 13 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almhütte Kamelisenalm Lanser

9,5

Almhütte Kamelisenalm Lanser

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Almhütte Kamelisenalm Lanser. Almhütte Kamelisenalm Lanser is situated in Innervillgraten and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Almhütte Kamelisenalm Lanser sa nachádza v meste 40 Lahnberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmenthaus Gutwenger

9,4

Apartmenthaus Gutwenger

Ubytovanie (Apartmány) Apartmenthaus Gutwenger. Apartmánový dom Gutwenger sa nachádza v malebnom údolí Villgraten vo východnom Tirolsku a ponúka izby a apartmány s balkónom s výhľadom na okolité hory. Ubytovanie Apartmenthaus Gutwenger sa nachádza v meste Hochberg 23 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ausserwalderhof

9,4

Ausserwalderhof

Ubytovanie (Apartmán) Ausserwalderhof. Located in Innervillgraten, Ausserwalderhof provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Ausserwalderhof sa nachádza v meste 43 Lahnberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Mitterwalder

9,3

Ferienwohnung Mitterwalder

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Mitterwalder. Situated in Innervillgraten, 34 km from Sesto, Ferienwohnung Mitterwalder features a garden and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Mitterwalder sa nachádza v meste Lahnberg 42 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Peintnerhof

9,3

Peintnerhof

Ubytovanie (Apartmán) Peintnerhof. Located in Innervillgraten, a 12-minute drive from the Hochpustertal Ski Area, Peintnerhof offers self-catering accommodation with free WiFi, a garden, a... Ubytovanie Peintnerhof sa nachádza v meste Lahnberg 48 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kama Alm

9,3

Kama Alm

Ubytovanie (Horská chata) Kama Alm. Offering nicely furnished chalets with a terrace and a balcony featuring panoramic mountain views, the Kama Alm is located in the Ziller Valley, 200 metres... Ubytovanie Kama Alm sa nachádza v meste Tiefenbachweg 34A/B (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 417 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienpension Senfter

9,2

Ferienpension Senfter

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Ferienpension Senfter. Ferienpension Senfter is located right in the centre of Tyrol’s Innervillgraten Valley, only 15 km from the Italian border. Ubytovanie Ferienpension Senfter sa nachádza v meste Gasse 69a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Die Natur Residenz

9,2

Die Natur Residenz

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Die Natur Residenz. The Natur Residenz Villgraten is situated in the quiet surroundings of the pristine Villgraten Valley in East Tyrol. Ubytovanie Die Natur Residenz sa nachádza v meste Ebene 50B (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alfonsstüberl - Ferienwohnungen & Restaurant

9,2

Alfonsstüberl - Ferienwohnungen & Restaurant

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Alfonsstüberl - Ferienwohnungen & Restaurant. Located in Innervillgraten, Ferienwohnungen Alfonsstüberl provides accomodations with balconies offering panoramic mountain views, and an on-site... Ubytovanie Alfonsstüberl - Ferienwohnungen & Restaurant sa nachádza v meste Innervillgraten 70a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Schöneggerhof

9,2

Ferienhaus Schöneggerhof

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Schöneggerhof. Ferienwohnung Schönegghof offers apartments with 4 balconies and panoramic views of the Innervillgraten Valley, 4 km from Innervillgraten’s centre. Ubytovanie Ferienhaus Schöneggerhof sa nachádza v meste Eggeberg 140 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Biohof Jenewein

9,1

Biohof Jenewein

Ubytovanie (Apartmán) Biohof Jenewein. Located in the scenic Innervillgraten Valley in East Tyrol, this spacious apartment features a balcony with mountain views. Ubytovanie Biohof Jenewein sa nachádza v meste Ebene 50 (Rakúsko - Tirolsko).

Almhütte Senfter

9

Almhütte Senfter

Ubytovanie (Horská chata) Almhütte Senfter. Ubytovacie zariadenie Almhütte Senfter sa nachádza 4 km od Stauderlift - Innervillgraten v meste Innervillgraten a hosťom ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Almhütte Senfter sa nachádza v meste Alfenalm 5 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Michaela Ortner

9

Ferienwohnungen Michaela Ortner

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Michaela Ortner. In a quiet location 1 km outside of Innervillgraten in East Tyrol, Ferienwohnungen Walter Ortner offers apartments with garden and terrace and a free ski... Ubytovanie Ferienwohnungen Michaela Ortner sa nachádza v meste Ebene 53a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthaus Raiffeisen

8,8

Gasthaus Raiffeisen

Ubytovanie (Penzión) Gasthaus Raiffeisen. A 3-minute walk from the centre of Innervillgraten, Gasthaus Raiffeisen houses country-style rooms and a free sauna. Ubytovanie Gasthaus Raiffeisen sa nachádza v meste Gasse 77 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bauernhof Untergrafer

8,8

Bauernhof Untergrafer

Ubytovanie (Farma) Bauernhof Untergrafer. Located a 5-minute drive from Innervillgraten, Bauernhof Untergrafer is a farmhouse offering apartments with a balcony and panoramic views of the... Ubytovanie Bauernhof Untergrafer sa nachádza v meste Innervillgraten 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Steidl

8,5

Ferienwohnungen Steidl

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnungen Steidl. Set in Hochpustertal’s Innervillgraten, Ferienwohnungen Steidl is a 10-minute drive from the Sillian Ski Area. Ubytovanie Ferienwohnungen Steidl sa nachádza v meste Gasse 74 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Obergraferhof

8,3

Apartments Obergraferhof

Ubytovanie (Farma) Apartments Obergraferhof. Set at 1,382 metres above sea level, this historic farm house is surrounded by the scenic Dolomites in East Tyrol. Ubytovanie Apartments Obergraferhof sa nachádza v meste Aussertal 2 (Rakúsko - Tirolsko).

Ferienhaus Schett Paula

Ferienhaus Schett Paula

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Schett Paula. Ferienhaus Schett Paula is located in Innervillgraten. Ubytovanie Ferienhaus Schett Paula sa nachádza v meste Gasse 68 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maxerhütte auf der Alfenalm

Maxerhütte auf der Alfenalm

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Maxerhütte auf der Alfenalm. This traditional wooden chalet is located on the Alfenalm mountain pasture in East Tyrol’s scenic Villgraten Valley, a 10-minute walk from the village of... Ubytovanie Maxerhütte auf der Alfenalm sa nachádza v meste Kalkstein (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Schett Johann

Ferienhaus Schett Johann

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Schett Johann. Ferienhaus Schett Johann is set in Innervillgraten. The property is 35 km from Sesto and free private parking is offered. Ubytovanie Ferienhaus Schett Johann sa nachádza v meste Hochberg 21 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Egger Lahnberg 47

Ferienhaus Egger Lahnberg 47

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Egger Lahnberg 47. Set in Innervillgraten in the Tyrol region, Ferienhaus Egger Lahnberg 47 has a patio and river views. Ubytovanie Ferienhaus Egger Lahnberg 47 sa nachádza v meste Lahnberg 47 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Almhütte Alfen

Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Almhütte Alfen

Ubytovanie (Horská chata) Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Almhütte Alfen. The Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Almhütte Alfen is located in the secluded Villgraten Valley at 1700 metres above sea level in East Tyrol. Ubytovanie Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Almhütte Alfen sa nachádza v meste Kalkstein 152 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 184 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Giatla Haus

Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Giatla Haus

Ubytovanie (Apartmány) Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Giatla Haus. Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Giatla Haus is a self-catering accommodation set in a historical building in Innervillgraten. Ubytovanie Alfenalm - Ferienwohnungen am Berg - Giatla Haus sa nachádza v meste Innervillgraten 152 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kameliesenalm Mair

Kameliesenalm Mair

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kameliesenalm Mair. Kameliesenalm Mair is located in Innervillgraten. San Candido is 28 km from the holiday home, while Dobbiaco is 33 km away. Ubytovanie Kameliesenalm Mair sa nachádza v meste 38 Lahnberg Kameliesenalm (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SANDALM Almhütte (2096m)

SANDALM Almhütte (2096m)

Ubytovanie (Horská chata) SANDALM Almhütte (2096m). SANDALM Almhütte (2096m) is located in Innervillgraten. The property is 34 km from Sesto, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie SANDALM Almhütte (2096m) sa nachádza v meste Hochberg 13 (Rakúsko - Tirolsko).

Loft im Stadl

Loft im Stadl

Ubytovanie (Horská chata) Loft im Stadl. Loft im Stadl is situated in Innervillgraten and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytovanie Loft im Stadl sa nachádza v meste 70 Gasse (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 234 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Innervillgraten

Mesto Innervillgraten sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 39 hotelov a ubytovanie v meste Innervillgraten.