Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ist

V meste Ist (Chorvátsko) máme celkom 17 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ist

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ist

Apartment Marijo

10

Apartment Marijo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marijo. Offering a terrace, Apartment Marijo is located on a quiet spot in Ist and provides air-conditioned accommodation with free WiFi access. Ubytovanie Apartment Marijo sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tasha

10

Apartment Tasha

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tasha. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Tasha is situated in Ist. Ubytovanie Apartment Tasha sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Elen

9,9

Villa Elen

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Elen. Vila Elen sa nachádza v meste Ist a ponúka vonkajší bazén a bezplatné použitie bicyklov. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Elen sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 270 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cosy house by the sea

9,8

Cosy house by the sea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cosy house by the sea. Ubytovacie zariadenie Cosy house by the sea ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na more na ostrove Ist. Ubytovanie Cosy house by the sea sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivanka

8,6

Apartment Ivanka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivanka. Apartmán Ivanka sa nachádza v obci Ist, 41 km od Zadaru, 33 km od Novalje a 37 km od Maleho Lošinju. Naskytá sa z neho výhľad na more. Ubytovanie Apartment Ivanka sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Ist with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3752-1)

Apartment in Ist with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3752-1)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Ist with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3752-1). Featuring a terrace, Apartment in Ist with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3752-1) offers accommodation in Ist with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment in Ist with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3752-1) sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rosa

Apartments Rosa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rosa. Apartmány Rosa sa nachádzajú na malom ostrove Ist, len 200 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Rosa sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Ist - 14366

Seaside holiday house Ist - 14366

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Ist - 14366. Set in Ist in the Zadar County region, Seaside holiday house Ist - 14366 features a terrace and sea views. Ubytovanie Seaside holiday house Ist - 14366 sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar).

Holiday home Galetta

Holiday home Galetta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Galetta. Set in Ist, Holiday home Galetta offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This holiday home features a garden. Ubytovanie Holiday home Galetta sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside house for families with children Ist - 16291

Seaside house for families with children Ist - 16291

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside house for families with children Ist - 16291. Set in Ist, Seaside house for families with children Ist - 16291 offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Seaside house for families with children Ist - 16291 sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Ist - Insel Ist 39017

Holiday home in Ist - Insel Ist 39017

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Ist - Insel Ist 39017. Holiday home in Ist - Insel Ist 39017 is located in Ist. The accommodation is 38 km from Mali Lošinj. Ubytovanie Holiday home in Ist - Insel Ist 39017 sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 214 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment & rooms Maestro

Apartment & rooms Maestro

Ubytovanie (Penzión) Apartment & rooms Maestro. Ubytovacie zariadenie Apartment & rooms Maestro sa nachádza v meste Ist a ponúka reštauráciu, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment & rooms Maestro sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Zrinka

Apartment Zrinka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zrinka. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartment Zrinka provides accommodation in Ist with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Zrinka sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home AM

Holiday home AM

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home AM. Holiday home AM is situated in Ist. This beachfront property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytovanie Holiday home AM sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 194 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Mandy

Apartments Villa Mandy

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Mandy. Apartmány Villa Mandy sa nachádzajú na ostrove Ist a ponúkajú terasu. Niektoré jednotky majú aj priestor na posedenie a/alebo balkón. Ubytovanie Apartments Villa Mandy sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Delfina

Apartment Delfina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Delfina. Offering a restaurant, Apartment Delfina offers accommodation in Ist. Ubytovanie Apartment Delfina sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Ist/Insel Ist 6358

Apartment in Ist/Insel Ist 6358

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Ist/Insel Ist 6358. Set in Ist in the Zadar County region, Apartment in Ist/Insel Ist 6358 has a balcony. Private parking is available on site. Ubytovanie Apartment in Ist/Insel Ist 6358 sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Ist/Insel Ist 39389

Holiday home in Ist/Insel Ist 39389

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Ist/Insel Ist 39389. Holiday home in Ist/Insel Ist 39389 is situated in Ist. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Holiday home in Ist/Insel Ist 39389 sa nachádza v meste Ist (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ist

Mesto Ist sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 17 hotelov a ubytovanie v meste Ist.