Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ivan Dolac

V meste Ivan Dolac (Chorvátsko) máme celkom 62 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ivan Dolac

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ivan Dolac

Kuća za odmor Lucija

9,8

Kuća za odmor Lucija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Lucija. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Kuća za odmor Lucija is situated in Ivan Dolac. Ubytovanie Kuća za odmor Lucija sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Nikola - Ivan Dolac, Hvar

9,7

Apartmani Nikola - Ivan Dolac, Hvar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Nikola - Ivan Dolac, Hvar. Ubytovanie Apartmani Nikola - Ivan Dolac, Hvar sa nachádza v obci Ivan Dolac, 34 km od Hvaru. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Nikola - Ivan Dolac, Hvar sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Spila

9,6

Apartment Spila

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Spila. Ubytovanie Apartment Spila sa nachádza v obci Ivan Dolac a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Apartment Spila sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Antun

9,6

Apartments Antun

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Antun. Set in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Apartments Antun offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Antun sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac

9,5

Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac. Offering free WiFi and sea views, Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac is an accommodation set in Ivan Dolac. The accommodation is 34 km from Hvar. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Santa Marija

9,4

Apartments Santa Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Santa Marija. Apartmány Santa Marija sa nachádzajú v obci Dol a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním, reštauráciu, bar a spoločnú terasu s grilom. Ubytovanie Apartments Santa Marija sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Godo

9,4

Apartmani Godo

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmani Godo. Set in Ivan Dolac, 34 km from Hvar, Apartmani Godo offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Godo sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury beach

9,4

Luxury beach

Ubytovanie (Apartmány) Luxury beach. Ubytovanie Luxury beach sa nachádza v obci Ivan Dolac, 34 km od mesta Hvar. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Luxury beach sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Sandro

9,3

Apartmani Sandro

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sandro. Ubytovacie zariadenie Apartmani Sandro sa nachádza v letovisku Ivan Dolac, 34 km od mesta Hvar. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Sandro sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dunja Hvar

9,3

Apartments Dunja Hvar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dunja Hvar. Apartmány Dunja Hvar s vlastným stravovaním sa nachádzajú v obci Ivan Dolac, len 10 metrov od mora. Ubytovanie Apartments Dunja Hvar sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Hvar

9,2

Apartments Villa Hvar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Hvar. Ubytovanie Villa Hvar sa nachádza v obci Ivan Dolac, 34 km od Hvaru a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Villa Hvar sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lancek

9,2

Apartments Lancek

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lancek. Apartmány Lancek sa nachádzajú v letovisku Ivan Dolac, 34 km od mesta Hvar. Počas pobytu môžete využívať gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Lancek sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Dolac

9,1

Apartmani Dolac

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Dolac. Situated in Ivan Dolac, Apartmani Dolac has a garden, BBQ facilities, terrace, and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Dolac sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Arboreum

9,1

Apartments Arboreum

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Arboreum. Set in Ivan Dolac, 34 km from Hvar, Apartments Arboreum offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Arboreum sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Plaža

9

Apartments Plaža

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Plaža. Apartmány Plaža sa nachádzajú v meste Ivan Dolac, iba 50 metrov od najbližšej kamienkovej pláže. Historické centrum Starigradu je vzdialené približne 20... Ubytovanie Apartments Plaža sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spila Beach Apartments

9

Spila Beach Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Spila Beach Apartments. Apartmány Spila Beach sa nachádzajú v obci Ivan Dolac a ponúkajú ubytovanie pri pláži so spoločnou terasou. Ubytovanie Spila Beach Apartments sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Perla Hvar ApartHotel

8,8

Perla Hvar ApartHotel

Ubytovanie (Apartmány) Perla Hvar ApartHotel. Hotel Perla Hvar sa nachádza v obci Ivan Dolac, 45 km od Splitu. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu. Makarská je vzdialená 36 km. Ubytovanie Perla Hvar ApartHotel sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jurica

8,8

Apartments Jurica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jurica. Apartmány Jurica s terasou sa nachádzajú v dedinke Ivan Dolac, 45 km od Splitu. Priamo na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Jurica sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartments Caric

8,8

Apartments Caric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Caric. Set in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Apartments Caric offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Caric sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach Stay Apartment Ivon

8,8

Beach Stay Apartment Ivon

Ubytovanie (Apartmán) Beach Stay Apartment Ivon. Ubytovanie sa nachádza v obci Ivan Dolac, 45 km od Splitu a 36 km od Makarskej. Je vzdialené 17 km od Hvaru a naskytá sa z neho výhľad na more. Ubytovanie Beach Stay Apartment Ivon sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lovely apartments Balić

8,7

Lovely apartments Balić

Ubytovanie (Apartmány) Lovely apartments Balić. Set in Ivan Dolac, 34 km from Hvar, Lovely apartments Balić offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie Lovely apartments Balić sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zora

8,7

Apartments Zora

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zora. Set in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Apartments Zora offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Zora sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija

7,2

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Apartmány Marija sa nachádzajú 45 km od Splitu, 36 km Makarskej a ponúkajú ubytovanie v letovisku Ivan Dolac. Súčasťou apartmánu je kuchyňa. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tonin

6,1

Apartments Tonin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tonin. Set in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Apartments Tonin offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Tonin sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment JADRANKA

Apartment JADRANKA

Ubytovanie (Apartmán) Apartment JADRANKA. Apartment JADRANKA is set in Ivan Dolac. The air-conditioned accommodation is 36 km from Hvar, and guests benefit from private parking available on site... Ubytovanie Apartment JADRANKA sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Villa Jasmine

Villa Jasmine

Ubytovanie (Vila) Villa Jasmine. Featuring a heated outdoor swimming pool with sun loungers and a bar, Villa Jasmine offers self-catering accommodation with an underground wine cellar. Ubytovanie Villa Jasmine sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 330 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Perica

Apartments Perica

Ubytovanie (Penzión) Apartments Perica. Located in Ivan Dolac, Apartments Perica provides accommodation with private balconies. Ubytovanie Apartments Perica sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Ivica

House Ivica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Ivica. House Ivica is situated in Ivan Dolac. The property is 35 km from Hvar and free private parking is available. Ubytovanie House Ivica sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Šime

Apartmani Šime

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Šime. Situated in Ivan Dolac, 34 km from Hvar, Apartmani Šime features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Šime sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tomaya

Apartment Tomaya

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tomaya. Apartment Tomaya is set in Ivan Dolac and offers a garden. The accommodation is 17 km from Hvar. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartment Tomaya sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Ivan Dolac, Hvar - 4584

Apartments by the sea Ivan Dolac, Hvar - 4584

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Ivan Dolac, Hvar - 4584. Located in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Apartments by the sea Ivan Dolac, Hvar - 4584 provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments by the sea Ivan Dolac, Hvar - 4584 sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Car

Holiday home Car

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Car. Set in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Holiday home Car has a terrace and sea views. Ubytovanie Holiday home Car sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

lino

lino

Ubytovanie (Apartmán) lino. Lino is set in Ivan Dolac. The property is 22 km from Hvar, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie lino sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lavender Apartments

Lavender Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Lavender Apartments. Ubytovacie Lavender Apartments ponúka záhradu a terasu a nachádza sa v obci Dol, 40 km od Splitu a 36 km od Makarskej. Ubytovanie Lavender Apartments sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivan Dolac with Sea View XIII

Apartment Ivan Dolac with Sea View XIII

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivan Dolac with Sea View XIII. Apartment Ivan Dolac with Sea View XIII is situated in Ivan Dolac and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 34 km from Hvar. Ubytovanie Apartment Ivan Dolac with Sea View XIII sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivan Dolac with Sea View X

Apartment Ivan Dolac with Sea View X

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivan Dolac with Sea View X. Featuring barbecue facilities, Apartment Ivan Dolac with Sea View X features accommodation in Ivan Dolac with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Ivan Dolac with Sea View X sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penthouse Bell'Iakov

Penthouse Bell'Iakov

Ubytovanie (Apartmány) Penthouse Bell'Iakov. Located in Ivan Dolac, Penthouse Bell'Iakov offers accommodation with free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Penthouse Bell'Iakov sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Luka

Apartment Luka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luka. Set in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Apartment Luka has a balcony. Ubytovanie Apartment Luka sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Josip

Apartments Josip

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Josip. Situated in Ivan Dolac, 34 km from Hvar, Apartments Josip features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Josip sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac

Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac. Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac is located in Ivan Dolac and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Ivan Dolac sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivan Dolac XI

Apartment Ivan Dolac XI

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivan Dolac XI. Apartment Ivan Dolac XI is situated in Ivan Dolac. The accommodation is 34 km from Hvar. Ubytovanie Apartment Ivan Dolac XI sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Carpe Diem

Apartment Carpe Diem

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Carpe Diem. Apartment Carpe Diem is located in Ivan Dolac. The air-conditioned accommodation is 34 km from Hvar, and guests benefit from private parking available on... Ubytovanie Apartment Carpe Diem sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Asja

Apartment Asja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Asja. Located in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Apartment Asja has a balcony. Ubytovanie Apartment Asja sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartment Jadranka

Apartment Jadranka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jadranka. Located in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Apartment Jadranka has a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 36 km from Hvar. Ubytovanie Apartment Jadranka sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartments Helena

Apartments Helena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Helena. Apartmány Helena ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v osade Ivan Dolac, 45 km od Splitu, 36 km od Makarskej a 17 km od Hvaru. Ubytovanie Apartments Helena sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Jadranka

House Jadranka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Jadranka. House Jadranka is set in Ivan Dolac. The air-conditioned accommodation is 36 km from Hvar, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie House Jadranka sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartments Sunrise

Apartments Sunrise

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sunrise. Set in Ivan Dolac, 34 km from Hvar, Apartments Sunrise offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Sunrise sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside stay Rošić

Seaside stay Rošić

Ubytovanie (Apartmány) Seaside stay Rošić. Situated in Ivan Dolac, 34 km from Hvar, Seaside stay Rošić features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Seaside stay Rošić sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivan Dolac with Sea View XIV

Apartment Ivan Dolac with Sea View XIV

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivan Dolac with Sea View XIV. Set in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Apartment Ivan Dolac with Sea View XIV is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Apartment Ivan Dolac with Sea View XIV sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Car 1

Apartment Car 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Car 1. Located in Ivan Dolac in the Hvar Island region, Apartment Car 1 features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Car 1 sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartments Marija

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Located in Ivan Dolac, Apartments Marija offers accommodation with access to a garden. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Ivan Dolac (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ivan Dolac

Mesto Ivan Dolac sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 62 hotelov a ubytovanie v meste Ivan Dolac.