Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ižipovce

V meste Ižipovce (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ižipovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ižipovce

Villa LiptovMara

9,2

Villa LiptovMara

Ubytovanie (Apartmány) Villa LiptovMara. Ubytovacie zariadenie Villa LiptovMara ponúka ubytovanie s terasou v obci Ižipovce. Ubytovanie Villa LiptovMara sa nachádza v meste Ižipovce (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Zofka

9,2

Chata Zofka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Zofka. Chata Žofka sa nachádza v obci Ižipovce, 2 km od priehrady Liptovská Mara. Ponúka záhradu a bezplatné súkromné parkovisko na mieste. Ubytovanie Chata Zofka sa nachádza v meste Ižipovce (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Zofka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Horská chata Chata Zofka momentálne evidujeme 25 recenzií.

Zuzka

8,9

Zuzka

Ubytovanie (Chata v prírode) Zuzka. Chata Zuzka poskytuje ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Ižipovce v liptovskom regióne, 2 km od vodnej nádrže Liptovská Mara. Ubytovanie Zuzka sa nachádza v meste Ižipovce (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zuzka má celkové hodnotenie 8,9. Pre Chata v prírode Zuzka momentálne evidujeme 36 recenzií.

Vilkacibulka

Vilkacibulka

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Vilkacibulka. Vilkacibulka sa nachádza v obci Ižipovce v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Vilkacibulka sa nachádza v meste Ižipovce (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ižipovce

Mesto Ižipovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Ižipovce.