Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jakišnica

V meste Jakišnica (Chorvátsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Jakišnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Jakišnica

Apartments Suzana

9,3

Apartments Suzana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Suzana. Klimatizované apartmány sa nachádzajú 36 km od letoviska Baška. Kuchyňa je vybavená rúrou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Ubytovanie Apartments Suzana sa nachádza v meste Jakišnica (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Igor

Apartments Igor

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Igor. Apartments Igor has sea views, free WiFi and free private parking, set in Jakišnica. Ubytovanie Apartments Igor sa nachádza v meste Jakišnica (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Villa Badurina

Villa Badurina

Ubytovanie (Apartmány) Villa Badurina. Villa Badurina has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Borovići. Ubytovanie Villa Badurina sa nachádza v meste Jakišnica (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Holiday house Arwen

Holiday house Arwen

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Arwen. Holiday house Arwen is situated in Lun and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Holiday house Arwen sa nachádza v meste Jakišnica (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Ubytovanie v meste Jakišnica

Mesto Jakišnica sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Jakišnica.