Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jakubovany

V meste Jakubovany (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Jakubovany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Jakubovany

Rekreačná Chata

9,5

Rekreačná Chata

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreačná Chata. Rekreačná Chata je situovaná uprostred Národného parku Vysoké Tatry a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a záhradu s grilom. Ubytovanie Rekreačná Chata sa nachádza v meste Jakubovany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Rekreačná Chata má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Rekreačná Chata momentálne evidujeme 12 recenzií.

Drevenica u Porubäna

9,4

Drevenica u Porubäna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica u Porubäna. Drevenica u Porubäna sa nachádza v obci Jakubovany v žilinskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Drevenica u Porubäna sa nachádza v meste Jakubovany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Drevenica u Porubäna má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Drevenica u Porubäna momentálne evidujeme 23 recenzií.

Chata u Porubäna

9,2

Chata u Porubäna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u Porubäna. Chata u Porubäna so záhradou a terasou sa nachádza v obci Jakubovany, 10 km od Liptovského Mikuláša. Hostia sa môžu pokochať výhľadom do záhrady. Ubytovanie Chata u Porubäna sa nachádza v meste Jakubovany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata u Porubäna má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Chata u Porubäna momentálne evidujeme 17 recenzií.

Tatry Liptov

Tatry Liptov

Ubytovanie (Vidiecky dom) Tatry Liptov. Ubytovanie Tatry Liptov sa nachádza v obci Jakubovany. Ponúka bezplatné Wi-Fi a priestor na posedenie. Ubytovanie Tatry Liptov sa nachádza v meste Jakubovany (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Vidiecky dom Tatry Liptov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Jakubovany

Mesto Jakubovany sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Jakubovany.