Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jamník

V meste Jamník (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Jamník

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Jamník

Chalupa Mia Jamnik Liptov

9,9

Chalupa Mia Jamnik Liptov

Ubytovanie Chalupa Mia Jamnik Liptov. Offering a shared lounge and inner courtyard view, Chalupa Mia Jamnik Liptov is located in Jamník, 16 km from Aquapark Tatralandia and 23 km from... Ubytovanie Chalupa Mia Jamnik Liptov sa nachádza v meste Jamník (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie pod Homôlkou

9,9

Ubytovanie pod Homôlkou

Ubytovanie Ubytovanie pod Homôlkou. Ubytovanie pod Homôlkou sa nachádza v obci Jamník v Žilinskom kraji a ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Ubytovanie pod Homôlkou sa nachádza v meste Jamník (Slovensko - Žilinský kraj).

Mima Ubytovanie

9,6

Mima Ubytovanie

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mima Ubytovanie. Ubytovacie zariadenie Mima Ubytovanie sa nachádza v malebnej obci Jamník a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu, altánok a gril. Ubytovanie Mima Ubytovanie sa nachádza v meste Jamník (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Mima Ubytovanie má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Mima Ubytovanie momentálne evidujeme 21 recenzií.

Ubytovanie v meste Jamník

Mesto Jamník sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Jamník.