Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jánošíková

V meste Jánošíková (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Jánošíková

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Jánošíková

Tiny House with Private Pool

9,8

Tiny House with Private Pool

Ubytovanie (Apartmán) Tiny House with Private Pool. Apartmán Tiny House with Private Pool sa nachádza v obci Jánošíková. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a bezplatné bicykle. Ubytovanie Tiny House with Private Pool sa nachádza v meste Jánošíková (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Tiny House with Private Pool má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Tiny House with Private Pool momentálne evidujeme 13 recenzií.

Ubytovanie Katka

8,6

Ubytovanie Katka

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Katka. Ubytovanie Katka sa nachádza v obci Jánošíková. Ponúka bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko na mieste zdarma. Ubytovanie Ubytovanie Katka sa nachádza v meste Jánošíková (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytovanie Katka má celkové hodnotenie 8,6. Pre Privát Ubytovanie Katka momentálne evidujeme 17 recenzií.

Spacious apartment close to the x-bionic sphere

8,6

Spacious apartment close to the x-bionic sphere

Ubytovanie (Apartmán) Spacious apartment close to the x-bionic sphere. Tento apartmán s terasou sa nachádza v obci Jánošíková. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Spacious apartment close to the x-bionic sphere sa nachádza v meste Jánošíková (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Spacious apartment close to the x-bionic sphere má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmán Spacious apartment close to the x-bionic sphere momentálne evidujeme 18 recenzií.

Ubytovanie v meste Jánošíková

Mesto Jánošíková sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Jánošíková.