Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jarabá

V meste Jarabá (Slovensko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Jarabá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Jarabá

Jariabka zrub Nízke Tatry

10

Jariabka zrub Nízke Tatry

Ubytovanie Jariabka zrub Nízke Tatry. Set in Jarabá, just 28 km from Chopok mountain, Jariabka zrub Nízke Tatry offers accommodation with ski-to-door access, a garden, barbecue facilities and... Ubytovanie Jariabka zrub Nízke Tatry sa nachádza v meste Jarabá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Hugo

9,7

Chata Hugo

Ubytovanie Chata Hugo. Boasting mountain views, Chata Hugo features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 28 km from Chopok mountain. Ubytovanie Chata Hugo sa nachádza v meste Jarabá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány SKI Čertovica

9,2

Apartmány SKI Čertovica

Ubytovanie Apartmány SKI Čertovica. Apartmány SKI Čertovica sa nachádzajú v obci Vyšná Boca v Žilinskom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartmány SKI Čertovica sa nachádza v meste Jarabá (Slovensko - Žilinský kraj).

Horský Hotel Totem

9,1

Horský Hotel Totem

Ubytovanie Horský Hotel Totem. Situated in Jarabá, within 32 km of Chopok mountain and 40 km of Aquapark Tatralandia, Horský Hotel Totem features accommodation with a terrace and free... Ubytovanie Horský Hotel Totem sa nachádza v meste Jarabá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Božena - Čertovica

Chata Božena - Čertovica

Ubytovanie Chata Božena - Čertovica. Featuring a garden, Chata Božena - Čertovica offers accommodation in Jarabá, 40 km from Aquapark Tatralandia and 43 km from Demanovská Ice Cave. Ubytovanie Chata Božena - Čertovica sa nachádza v meste Jarabá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata TOTEM Čertovica

Chata TOTEM Čertovica

Ubytovanie (Penzión) Chata TOTEM Čertovica. Situated in Jarabá, Chata TOTEM Čertovica offers a bar and free WiFi. Guests can make use of a terrace. At the guest house, all rooms have a wardrobe. Ubytovanie Chata TOTEM Čertovica sa nachádza v meste Jarabá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v meste Jarabá

Mesto Jarabá sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 0 hotelov a ubytovanie v meste Jarabá.