Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jasenak

V meste Jasenak (Chorvátsko) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Jasenak

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Jasenak

Villa Goranka

9,9

Villa Goranka

Ubytovanie (Vila) Villa Goranka. Featuring a restaurant, free bikes, and a seasonal outdoor swimming pool, Villa Goranka offers accommodation in Jasenak with free WiFi and garden views. Ubytovanie Villa Goranka sa nachádza v meste Jasenak (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation house Kula

9,5

Vacation house Kula

Ubytovanie (Horská chata) Vacation house Kula. Featuring a garden and a terrace, Vacation house Kula features accommodation in Jasenak with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Vacation house Kula sa nachádza v meste Jasenak (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartman Rodić

9,5

apartman Rodić

Ubytovanie (Apartmány) apartman Rodić. Located in Jasenak, 49 km from Novi Vinodolski, apartman Rodić provides a garden and free WiFi. Ubytovanie apartman Rodić sa nachádza v meste Jasenak (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly apartments with a swimming pool Jasenak, Karlovac - 17932

Family friendly apartments with a swimming pool Jasenak, Karlovac - 17932

Ubytovanie (Apartmány) Family friendly apartments with a swimming pool Jasenak, Karlovac - 17932. Set in Jasenak, 47 km from Novi Vinodolski, Family friendly apartments with a swimming pool Jasenak, Karlovac - 17932 offers an outdoor swimming pool and... Ubytovanie Family friendly apartments with a swimming pool Jasenak, Karlovac - 17932 sa nachádza v meste Jasenak (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly apartments with a swimming pool Jasenak, Karlovac - 17501

Family friendly apartments with a swimming pool Jasenak, Karlovac - 17501

Ubytovanie (Apartmány) Family friendly apartments with a swimming pool Jasenak, Karlovac - 17501. Situated in Jasenak, 47 km from Novi Vinodolski, Family friendly apartments with a swimming pool Jasenak, Karlovac - 17501 features an outdoor swimming... Ubytovanie Family friendly apartments with a swimming pool Jasenak, Karlovac - 17501 sa nachádza v meste Jasenak (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća Pribila

Kuća Pribila

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća Pribila. Featuring a restaurant, free bikes, and a garden, Kuća Pribila offers accommodation in Jasenak with free WiFi and garden views. Ubytovanie Kuća Pribila sa nachádza v meste Jasenak (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Jasenak

Four-Bedroom Holiday Home in Jasenak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Jasenak. Four-Bedroom Holiday Home in Jasenak is situated in Jasenak and offers barbecue facilities. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Jasenak sa nachádza v meste Jasenak (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ellen-Lara

Ellen-Lara

Ubytovanie (Apartmán) Ellen-Lara. Ellen-Lara is located in Jasenak. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Ellen-Lara sa nachádza v meste Jasenak (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Derdic

Holiday home Derdic

Ubytovanie (Horská chata) Holiday home Derdic. Dovolenkový dom Derdic s patiom sa nachádza v obci Jasenak v Primorsko-Goranskej župe. Táto chata má záhradu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Holiday home Derdic sa nachádza v meste Jasenak (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Jasenak

Mesto Jasenak sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Jasenak.