Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jastrebarsko

V meste Jastrebarsko (Chorvátsko) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Jastrebarsko

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Jastrebarsko

Apartmani Slavek

9,8

Apartmani Slavek

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Slavek. Situated in Jastrebarsko, Apartmani Slavek features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Apartmani Slavek sa nachádza v meste Jastrebarsko (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fairytale Chalet House

9,6

Fairytale Chalet House

Ubytovanie (Horská chata) Fairytale Chalet House. Located in pristine natural environment of the Žumberak Nature Park near Jastrebarsko, Fairytale Chalet House is made of wood and built in Norwegian-style. Ubytovanie Fairytale Chalet House sa nachádza v meste Jastrebarsko (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Princess

9,4

Hotel Princess

Ubytovanie (Hotel) Hotel Princess. Hotel Princess sa nachádza v meste Jastrebarsko a ponúka ubytovanie s fitnescentrom a kúpeľným a wellness centrom. Ubytovanie Hotel Princess sa nachádza v meste Jastrebarsko (Chorvátsko - Zagreb County).

B&B Kolarić

9,2

B&B Kolarić

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Kolarić. Ubytovanie B&B Kolarić sa nachádza v letovisku Jastrebarsko. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, ako aj záhradu a bar. Ubytovanie B&B Kolarić sa nachádza v meste Jastrebarsko (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman i sobe Bakarić

9,2

Apartman i sobe Bakarić

Ubytovanie (Penzión) Apartman i sobe Bakarić. Apartman i sobe Bakarić in Jastrebarsko provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman i sobe Bakarić sa nachádza v meste Jastrebarsko (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Plešivica House

9,1

Plešivica House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Plešivica House. Ubytovanie Plesivica House sa nachádza v letovisku Jastrebarsko a ponúka gril, záhradu a terasu. Ubytovanie s balkónom bolo vybudované v roku 2000. Ubytovanie Plešivica House sa nachádza v meste Jastrebarsko (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Klet Jana

9

Klet Jana

Ubytovanie (Bed and breakfast) Klet Jana. Located in Jastrebarsko, 21 km from Samobor, Klet Jana provides a restaurant and free WiFi. All units feature air conditioning and a cable TV. Ubytovanie Klet Jana sa nachádza v meste Jastrebarsko (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Šeperić

8,9

Guest House Šeperić

Ubytovanie (Penzión) Guest House Šeperić. Penzión Šeperić ponúka ubytovanie v Jastrebarsku, priamo na miestnej štátnej ceste D1, a asi 2 km od výjazdu z diaľnice E65 a E71. Ubytovanie Guest House Šeperić sa nachádza v meste Jastrebarsko (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HOTEL JASKA

6

HOTEL JASKA

Ubytovanie (Hotel) HOTEL JASKA. HOTEL JASKA in Jastrebarsko has 3-star accommodation with a bar, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie HOTEL JASKA sa nachádza v meste Jastrebarsko (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko. Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko is situated in Jastrebarsko. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko sa nachádza v meste Jastrebarsko (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Six-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Six-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Six-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko. Six-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko is located in Jastrebarsko and offers barbecue facilities. Ubytovanie Six-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko sa nachádza v meste Jastrebarsko (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko. 0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko is set in Jastrebarsko. Ubytovanie 0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko sa nachádza v meste Jastrebarsko (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Jana Croatia

Casa Jana Croatia

Ubytovanie (Vila) Casa Jana Croatia. Casa Jana Croatia is situated in Jastrebarsko and offers free bikes, a bar and a terrace. Ubytovanie Casa Jana Croatia sa nachádza v meste Jastrebarsko (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Jastrebarsko

Mesto Jastrebarsko sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Jastrebarsko.