Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Jenig

V meste Jenig (Rakúsko) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Jenig

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Jenig

Appartements Fritz Sagmeister

9,8

Appartements Fritz Sagmeister

Ubytovanie (Penzión) Appartements Fritz Sagmeister. Apartmány Fritz Sagmeister sa nachádzajú na pokojnom mieste v meste Jenig, 30 metrov od najbližšej zastávky skibusu a 5 minút jazdy od lyžiarskeho... Ubytovanie Appartements Fritz Sagmeister sa nachádza v meste Jenig 26 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tom's Jägerlodge

9,8

Tom's Jägerlodge

Ubytovanie (Apartmán) Tom's Jägerlodge. Offering a panorama terrace and a sauna, Tom's Jägerhütte welcomes guests in Jenig, 6 km from the Millennium Express Cable Car and the Nassfeld Ski Area. Ubytovanie Tom's Jägerlodge sa nachádza v meste Kreuth 21 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nico's Place

9,7

Nico's Place

Ubytovanie (Apartmán) Nico's Place. Located 3.5 km from Millennium Express Sektion II, Apartment Nico offers a sun terrace, with barbecue facilities and children's playground in Jenig. Ubytovanie Nico's Place sa nachádza v meste Jenig 39 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Strasswirt

9,5

Hotel-Gasthof Strasswirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel-Gasthof Strasswirt. Rodinou prevádzkovaný od roku 1895, Hotel-Gasthof Strasswirt sa nachádza v údolí Gail v južnom Korutánsku. Ubytovanie Hotel-Gasthof Strasswirt sa nachádza v meste Danz 4 (Rakúsko - Korutánsko).

Urlaub am Malerhof

9,4

Urlaub am Malerhof

Ubytovanie (Farma) Urlaub am Malerhof. Farmársky dom Urlaub am Malerhof sa nachádza v obci Waidegg, 5 km od lyžiarskeho strediska Nassfeld a 15 minút jazdy od jazera Presseggersee. Ubytovanie Urlaub am Malerhof sa nachádza v meste Waidegg 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Jank

9,3

Ferienwohnung Jank

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Jank. Situated 2 km from the centre of Tröpolach and the Millennium-Express Cable Car, Ferienwohnung Jank offers amenities like satellite TV and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Jank sa nachádza v meste Rattendorf 36 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sagmeister Loft

9,2

Sagmeister Loft

Ubytovanie (Apartmány) Sagmeister Loft. A spa bath and a conservatory are featured at Sagmeister Loft in Jenig, 2 km from the nearest ski lift or the Nassfeld Golf 18-hole golf course. Ubytovanie Sagmeister Loft sa nachádza v meste Jenig 26 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung MINA - Rattendorf

9,2

Ferienwohnung MINA - Rattendorf

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung MINA - Rattendorf. Apartmány Ferienwohnung MINA – Rattendorf sa nachádzajú v centre obce Rattendorf v Korutánsku, len 50 metrov od autobusovej stanice a 3,1 km od lanovky... Ubytovanie Ferienwohnung MINA - Rattendorf sa nachádza v meste Rattendorf 61 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nassfeld Holiday Parcs

9,1

Nassfeld Holiday Parcs

Ubytovanie (Apartmány) Nassfeld Holiday Parcs. Chatový komplex Nassfeld Holiday Parcs ponúka ubytovanie v obci Jenig, necelé 3 km od lanovky Millennium Express 2. Ubytovanie Nassfeld Holiday Parcs sa nachádza v meste 51 Jenig (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bauernhof Oberlöffele

9,1

Bauernhof Oberlöffele

Ubytovanie (Apartmány) Bauernhof Oberlöffele. Ubytovacie zariadenie Bauernhof Oberlöffele sa nachádza v obci Jenig, 1 km od lyžiarskeho areálu Nassfeld a má hospodárske zvieratá, záhradu, úschovňu lyží... Ubytovanie Bauernhof Oberlöffele sa nachádza v meste Rattendorf 21 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Zweikofelblick

9

Appartement Zweikofelblick

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Zweikofelblick. Appartement Zweikofelblick is set in the village of Jenig, 2 km from the Nassfeld Ski Area, and offers traditionally furnished accommodation units with a... Ubytovanie Appartement Zweikofelblick sa nachádza v meste Jenig 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Enzianbrenner

8,9

Enzianbrenner

Ubytovanie (Penzión) Enzianbrenner. Enzianbrenner sa nachádza na okraji lesa v korutánskom údolí Gail, 4 minúty jazdy od lyžiarskeho areálu Nassfeld a lanovky Millenium Express. Ubytovanie Enzianbrenner sa nachádza v meste Jenig 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Das Kleine Feriendorf Sommer

Das Kleine Feriendorf Sommer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Das Kleine Feriendorf Sommer. Situated just 9 km from Millennium Express 2 in Jenig, Das Kleine Feriendorf Sommer features a getaway with barbecue facilities, outdoor pool, free WiFi,... Ubytovanie Das Kleine Feriendorf Sommer sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Presslauer

Appartements Presslauer

Ubytovanie (Apartmán) Appartements Presslauer. Situated in Jenig, Appartements Presslauer features accommodation with a private pool and garden views. Ubytovanie Appartements Presslauer sa nachádza v meste Kreuth 7 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Sonnleitn

Hotel Sonnleitn

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sonnleitn. Run by a Dutch couple, Hotel Sonnleitn is surrounded by a large garden and offers free WiFi and rooms overlooking the Carnic Alps. Ubytovanie Hotel Sonnleitn sa nachádza v meste Jenig 38 (Rakúsko - Korutánsko).

Ubytovanie v meste Jenig

Mesto Jenig sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Jenig.