Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jesenice

V meste Jesenice (Slovinsko) máme celkom 23 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Jesenice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Jesenice

Wooden Cottage

10

Wooden Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Wooden Cottage. Set in Jesenice, Wooden Cottage offers accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie Wooden Cottage sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Hillside Apartment

10

Villa Hillside Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Villa Hillside Apartment. Situated in Jesenice in the Gorenjska region, Villa Hillside Apartment has a terrace and mountain views. Ubytovanie Villa Hillside Apartment sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Prihodi 33

9,7

Prihodi 33

Ubytovanie (Apartmán) Prihodi 33. Located in Jesenice in the Gorenjska region, Prihodi 33 has a balcony and mountain views. Ubytovanie Prihodi 33 sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartment Ta5ek

9,6

Studio apartment Ta5ek

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartment Ta5ek. Studio apartment Ta5ek is located in Jesenice. The accommodation is 24 km from Kranjska Gora, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Studio apartment Ta5ek sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma pod Rožco

9,5

Apartma pod Rožco

Ubytovanie (Apartmán) Apartma pod Rožco. Apartma pod Rožco is situated in Jesenice. The accommodation is 25 km from Kranjska Gora, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartma pod Rožco sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Fon

9,5

Apartment Fon

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fon. Located in Blejska Dobrava in the Gorenjska region, Apartment Fon features a balcony and mountain views. Ubytovanie Apartment Fon sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Pr' Betel

9,4

Penzion Pr' Betel

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pr' Betel. Penzion Pr' Betel has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Jesenice. This 2-star guest house offers luggage storage space. Ubytovanie Penzion Pr' Betel sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmaji Mak

9,3

Apartmaji Mak

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Mak. Situated in Jesenice, 25 km from Kranjska Gora, Apartmaji Mak features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartmaji Mak sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House EJGA

9,1

Guest House EJGA

Ubytovanie (Penzión) Guest House EJGA. Situated in Jesenice, Guest House EJGA has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Guest House EJGA sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rezidenca Ervin

9

Rezidenca Ervin

Ubytovanie (Penzión) Rezidenca Ervin. Rezidenca Ervin features free WiFi and views of mountain in Jesenice. Ubytovanie Rezidenca Ervin sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tarman

8,8

Apartment Tarman

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tarman. Apartmán Tarman sa nachádza v obci Jesenice, 25 km od mesta Kranjska Gora. Ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Tarman sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rose

8,7

Apartment Rose

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rose. Apartment Rose is located in Jesenice and offers a bar. Ubytovanie Apartment Rose sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Marjetica II.

8,5

Apartma Marjetica II.

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Marjetica II.. Located in Blejska Dobrava in the Gorenjska region, Apartma Marjetica II. Has a terrace and garden views. Ubytovanie Apartma Marjetica II. sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dom Pristava

8,3

Dom Pristava

Ubytovanie (Penzión) Dom Pristava. Dom Pristava sa nachádza v Jeseniciach. Ponúka záhradu, bar, terasu, bezplatné Wi-Fi, službu concierge a detské ihrisko. Ubytovanie Dom Pristava sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Klub Zlata Ribica

8,2

Klub Zlata Ribica

Ubytovanie (Penzión) Klub Zlata Ribica. Klub Zlata Ribica is a self-catering accommodation located in Jesenice. Free WiFi access is available. Ubytovanie Klub Zlata Ribica sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy little nest, Bled region

8,1

Cozy little nest, Bled region

Ubytovanie (Apartmán) Cozy little nest, Bled region. Set in Jesenice, Cozy little nest, Bled region offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Cozy little nest, Bled region sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Jesenice

8

Studio Jesenice

Ubytovanie (Apartmán) Studio Jesenice. Studio Jesenice is situated in Jesenice and offers a restaurant. Ubytovanie Studio Jesenice sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Podlogar

Apartma Podlogar

Ubytovanie (Apartmány) Apartma Podlogar. Apartma Podlogar is located in Jesenice. Free WiFi is featured. All units include a fully equipped kitchenette, allowing guests to prepare their own meals. Ubytovanie Apartma Podlogar sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Rekar - a house, where you can relax in the embrace of nature

Apartma Rekar - a house, where you can relax in the embrace of nature

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartma Rekar - a house, where you can relax in the embrace of nature. Apartma Rekar - a house, where you can relax in the embrace of nature is situated in Jesenice and offers a terrace. Ubytovanie Apartma Rekar - a house, where you can relax in the embrace of nature sa nachádza v meste Jesenice (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Jesenice

Mesto Jesenice sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 23 hotelov a ubytovanie v meste Jesenice.