Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jeseník

V meste Jeseník (Česká republika) máme celkom 51 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Jeseník

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Jeseník

Apartmán Casia

10

Apartmán Casia

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Casia. Apartmán Casia is situated in Jeseník and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartmán Casia sa nachádza v meste Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Yes Dream apartment

10

Yes Dream apartment

Ubytovanie (Apartmán) Yes Dream apartment. Yes Dream apartment is located in Jeseník and offers a shared lounge. Ubytovanie Yes Dream apartment sa nachádza v meste Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

CHALUPA NA VYHLÍDCE

10

CHALUPA NA VYHLÍDCE

Ubytovanie (Dovolenkový dom) CHALUPA NA VYHLÍDCE. Featuring a garden, a shared lounge, and barbecue facilities, CHALUPA NA VYHLÍDCE provides accommodation in Jeseník with free WiFi and garden views. Ubytovanie CHALUPA NA VYHLÍDCE sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie CHALUPA NA VYHLÍDCE má celkové hodnotenie 10. Pre Dovolenkový dom CHALUPA NA VYHLÍDCE momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmán Pod Chlumem

9,8

Apartmán Pod Chlumem

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Pod Chlumem. Apartmán Pod Chlumem is situated in Jeseník. The accommodation is 45 km from Kłodzko, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytovanie Apartmán Pod Chlumem sa nachádza v meste Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Apartment Mlýnská

9,8

Apartment Mlýnská

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mlýnská. Apartmán Mlýnská ponúka jednu súkromnú ubytovaciu jednotku v Jeseníku, 27 km od mesta Lądek-Zdrój. Ponúka sezónny vonkajší bazén a úschovňu lyží. Ubytovanie Apartment Mlýnská sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Apartment Mlýnská má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Apartment Mlýnská momentálne evidujeme 68 recenzií.

Apartmány na hájovně

9,7

Apartmány na hájovně

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány na hájovně. Set 800 metres from the spa centre, Apartmány na hájovně offers accommodation in Jeseník. The apartment features views of the mountains. Ubytovanie Apartmány na hájovně sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Apartmány na hájovně má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmány na hájovně momentálne evidujeme 20 recenzií.

Ubytování ALJA

9,7

Ubytování ALJA

Ubytovanie (Privát) Ubytování ALJA. Set within 1.3 km of Na Smrťáku 1 and 4.2 km of Sjezdovka in Jeseník, Ubytování ALJA offers accommodation with seating area. Ubytovanie Ubytování ALJA sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Ubytování ALJA má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Ubytování ALJA momentálne evidujeme 55 recenzií.

Chata Tánička

9,6

Chata Tánička

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Chata Tánička. Apartmánový hotel Chata Tánička sa nachádza v Jeseníku. Ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom. K dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Tánička sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Chata Tánička má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmánnový hotel Chata Tánička momentálne evidujeme 46 recenzií.

Apartmán U Pomněnky

9,6

Apartmán U Pomněnky

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Pomněnky. Boasting mountain views, Apartmán U Pomněnky offers accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from Na Smrťáku 1. Ubytovanie Apartmán U Pomněnky sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Apartmán U Pomněnky má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartmán U Pomněnky momentálne evidujeme 26 recenzií.

U Broučků

9,6

U Broučků

Ubytovanie (Bed and breakfast) U Broučků. With Miroslav C-Family reachable in 2.3 km, U Broučků features accommodation, a restaurant, a bar, a garden and ski-to-door access. Ubytovanie U Broučků sa nachádza v meste Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Apartman Pavla

9,6

Apartman Pavla

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Pavla. Situated in Jeseník, 600 metres from Na Smrťáku 1, Apartman Pavla features accommodation with ski-to-door access, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie Apartman Pavla sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Apartman Pavla má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Pavla momentálne evidujeme 42 recenzií.

Vila ELIS

9,6

Vila ELIS

Ubytovanie (Penzión) Vila ELIS. Penzión Vila ELIS sa nachádza v Jeseníku a okrem záhrady ponúka aj detské ihrisko, parkovisko a vlastnú reštauráciu. Ubytovanie Vila ELIS sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Vila ELIS má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Vila ELIS momentálne evidujeme 231 recenzií.

Rezidence u Jezera

9,5

Rezidence u Jezera

Ubytovanie (Hotel) Rezidence u Jezera. Rezidencia U Jazera sa nachádza pri jazere v obci Písečná, 10 minút jazdy od mesta Jeseník. Ubytovanie Rezidence u Jezera sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Rezidence u Jezera má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Rezidence u Jezera momentálne evidujeme 709 recenzií.

PENZION ZEYERKA pouze pro DOSPĚLÉ relax BEZ DĚTÍ v Jeseníku

9,5

PENZION ZEYERKA pouze pro DOSPĚLÉ relax BEZ DĚTÍ v Jeseníku

Ubytovanie (Penzión) PENZION ZEYERKA pouze pro DOSPĚLÉ relax BEZ DĚTÍ v Jeseníku. PENZION ZEYERKA POUZE PRO DOSPĚLÉ první v Jeseníku sa nachádza v Jeseníku a ponúka bar a terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie PENZION ZEYERKA pouze pro DOSPĚLÉ relax BEZ DĚTÍ v Jeseníku sa nachádza v meste Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmány Pod Křížovým Vrchem

9,5

Apartmány Pod Křížovým Vrchem

Ubytovanie (Privát) Apartmány Pod Křížovým Vrchem. Apartmány Pod Křížovým vrchem sa nachádzajú v Jeseníku v Olomouckom kraji, 28 km od mesta Ladek-Zdrój. Ponúkajú vám ubytovanie s výhľadom na hory a gril. Ubytovanie Apartmány Pod Křížovým Vrchem sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Apartmány Pod Křížovým Vrchem má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Apartmány Pod Křížovým Vrchem momentálne evidujeme 101 recenzií.

Apartmán pod Lázněma

9,5

Apartmán pod Lázněma

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pod Lázněma. Offering free WiFi and city views, Apartmán pod Lázněma is an accommodation located in Jeseník. Ubytovanie Apartmán pod Lázněma sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Apartmán pod Lázněma má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán pod Lázněma momentálne evidujeme 41 recenzií.

V Jeseníku

9,5

V Jeseníku

Ubytovanie (Apartmány) V Jeseníku. With city views, V Jeseníku is situated in Jeseník and has free WiFi. Ubytovanie V Jeseníku sa nachádza v meste Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmá v domě Vincenze Priessnitze

9,5

Apartmá v domě Vincenze Priessnitze

Ubytovanie (Apartmán) Apartmá v domě Vincenze Priessnitze. Situated in the spa town of Jeseník on the 2nd floor of a house which belonged to Vinzenz Priessnitz, the founder of local spa, the apartment offers free... Ubytovanie Apartmá v domě Vincenze Priessnitze sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Apartmá v domě Vincenze Priessnitze má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmá v domě Vincenze Priessnitze momentálne evidujeme 85 recenzií.

Na Mýtince 14

9,4

Na Mýtince 14

Ubytovanie (Penzión) Na Mýtince 14. Offering a garden and mountain views, Penzion Brabenec - Na Mýtince 14 is a self-catering accommodation located in Jeseník, at the edge of the protected... Ubytovanie Na Mýtince 14 sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Na Mýtince 14 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Na Mýtince 14 momentálne evidujeme 77 recenzií.

Penzion Mona

9,4

Penzion Mona

Ubytovanie (Penzión) Penzion Mona. Penzión Mona sa nachádza vo vidieckom prostredí na úpätí hory Praděd v pohorí Hrubý Jeseník. Ubytovanie Penzion Mona sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion Mona má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Mona momentálne evidujeme 103 recenzií.

Květkův apartmán

9,4

Květkův apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Květkův apartmán. Květkův apartmán is situated in Jeseník. The accommodation is 26 km from Lądek-Zdrój. This apartment has 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytovanie Květkův apartmán sa nachádza v meste Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Hotel Křížový vrch

9,4

Hotel Křížový vrch

Ubytovanie (Hotel) Hotel Křížový vrch. Hotel Křížový vrch sa nachádza v meste Jeseník. Ponúka rozhľadňu a à la carte reštauráciu, v ktorej sa pripravujú pokrmy z čerstvých miestnych surovín. Ubytovanie Hotel Křížový vrch sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hotel Křížový vrch má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Hotel Křížový vrch momentálne evidujeme 669 recenzií.

Apartmán Jeseník

9,4

Apartmán Jeseník

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Jeseník. Apartmán Jeseník is set in Jeseník. This property offers access to free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Apartmán Jeseník sa nachádza v meste Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Vila Element

9,4

Vila Element

Ubytovanie (Apartmány) Vila Element. Vila Element, obklopená pohorím Hrubý Jeseník, je vzdialená 10 minút chôdze od centra Jeseníku. Ubytovanie Vila Element sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Vila Element má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Vila Element momentálne evidujeme 86 recenzií.

Penzion Je-sen

9,4

Penzion Je-sen

Ubytovanie (Penzión) Penzion Je-sen. Situated in Jeseník, a 10-minute drive from the Lázeňský Vrch Ski Area, Penzion Je-sen offers a spa area with an infrared sauna and an indoor swimming... Ubytovanie Penzion Je-sen sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion Je-sen má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Je-sen momentálne evidujeme 76 recenzií.

Apartmán Jeseník

9,4

Apartmán Jeseník

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Jeseník. Set in Jeseník, 2.9 km from Sjezdovka, Apartmán Jeseník provides a living room with a TV, and free WiFi. Located 3. Ubytovanie Apartmán Jeseník sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Apartmán Jeseník má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Apartmán Jeseník momentálne evidujeme 36 recenzií.

Penzion Jeseník

9,4

Penzion Jeseník

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jeseník. Situated in Jeseník and within 2.4 km of Sjezdovka, Penzion Jeseník has a garden, non-smoking rooms, and free WiFi. Ubytovanie Penzion Jeseník sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion Jeseník má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Jeseník momentálne evidujeme 29 recenzií.

Drátovna

9,3

Drátovna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drátovna. Drátovna is situated in Jeseník and offers a shared lounge. Ubytovanie Drátovna sa nachádza v meste Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Jeseník náměstí podkroví

9,3

Jeseník náměstí podkroví

Ubytovanie (Apartmán) Jeseník náměstí podkroví. Jeseník náměstí podkroví enjoys a location in Jeseník, just 2.4 km from Na Smrťáku 1 and 3.6 km from Sjezdovka. Ubytovanie Jeseník náměstí podkroví sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Jeseník náměstí podkroví má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Jeseník náměstí podkroví momentálne evidujeme 53 recenzií.

Apartmán U Ivanky

9,3

Apartmán U Ivanky

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Ivanky. Apartmán U Ivanky is set in Jeseník. The apartment features mountain views and is 26 km from Lądek-Zdrój. Ubytovanie Apartmán U Ivanky sa nachádza v meste Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmány Panorama Jeseník

9,3

Apartmány Panorama Jeseník

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Panorama Jeseník. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. The property is non-smoking and is set 2.9 km from Sjezdovka. Ubytovanie Apartmány Panorama Jeseník sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Apartmány Panorama Jeseník má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Apartmány Panorama Jeseník momentálne evidujeme 19 recenzií.

Apartmán Zuzka

9,3

Apartmán Zuzka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zuzka. Apartmán Zuzka is set in Jeseník. This property offers access to free WiFi. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Apartmán Zuzka sa nachádza v meste Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Ranch Eden

9,2

Ranch Eden

Ubytovanie (Privát) Ranch Eden. Located in Jeseník, less than 1 km from Sjezdovka, Ranch Eden offers accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie Ranch Eden sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Ranch Eden má celkové hodnotenie 9,2. Pre Privát Ranch Eden momentálne evidujeme 27 recenzií.

Hotel Slunný Dvůr

9,1

Hotel Slunný Dvůr

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slunný Dvůr. Hotel Slunný Dvůr sa nachádza na južne orientovanom kopci priamo pod kúpeľmi Jeseník a naskytá sa z neho panoramatický výhľad na Hrubý Jeseník. Ubytovanie Hotel Slunný Dvůr sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hotel Slunný Dvůr má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Slunný Dvůr momentálne evidujeme 311 recenzií.

Wellness & Spa hotel Villa Regenhart

9,1

Wellness & Spa hotel Villa Regenhart

Ubytovanie (Rezort) Wellness & Spa hotel Villa Regenhart. Hotel sídli v novo zrekonštruovanej budove, kombinujúcej historickú architektúru a moderné kúpele. Nachádza sa 500 metrov od centra kúpeľného mesta... Ubytovanie Wellness & Spa hotel Villa Regenhart sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Wellness & Spa hotel Villa Regenhart má celkové hodnotenie 9,1. Pre Rezort Wellness & Spa hotel Villa Regenhart momentálne evidujeme 514 recenzií.

Penzion Emílie

9,1

Penzion Emílie

Ubytovanie (Penzión) Penzion Emílie. Located in Jeseník, within 2.5 km of Sjezdovka and 3. Ubytovanie Penzion Emílie sa nachádza v meste Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Penzion Šafrán

9,1

Penzion Šafrán

Ubytovanie (Penzión) Penzion Šafrán. Penzión Šafrán sa nachádza v obci Česká Ves a ponúka bar, bezplatné Wi-Fi a reštauráciu, v ktorej si hostia môžu vychutnať jedlá medzinárodnej kuchyne. Ubytovanie Penzion Šafrán sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion Šafrán má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Šafrán momentálne evidujeme 111 recenzií.

Penzion Pohoda

9,1

Penzion Pohoda

Ubytovanie (Apartmány) Penzion Pohoda. Penzión Pohoda sa nachádza v pokojnej oblasti pri lese, 30 minút chôdze od centra Jeseníka. Ubytovanie Penzion Pohoda sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion Pohoda má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Penzion Pohoda momentálne evidujeme 24 recenzií.

Hotel Koruna

9

Hotel Koruna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Koruna. Hotel Koruna sa nachádza v centre mesta Jeseník, len 50 metrov od fitnesscentra. Ubytovanie Hotel Koruna sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hotel Koruna má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Koruna momentálne evidujeme 398 recenzií.

Roubenka Strmá

9

Roubenka Strmá

Ubytovanie (Horská chata) Roubenka Strmá. Roubenka Strmá is situated in Jeseník. The property is 48 km from Kłodzko and free private parking is available. Ubytovanie Roubenka Strmá sa nachádza v meste Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Hotel Slovan Comfort

9

Hotel Slovan Comfort

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slovan Comfort. Tento hotel sa nachádza v malebnom meste Jeseník v Olomouckom kraji a ponúka vám bezplatné verejné Wi-Fi a bezplatné parkovisko. Ubytovanie Hotel Slovan Comfort sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hotel Slovan Comfort má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Slovan Comfort momentálne evidujeme 26 recenzií.

Apartmán Slunce Jesenik

9

Apartmán Slunce Jesenik

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Slunce Jesenik. Set in Jeseník in the Olomouc region, Apartmán Slunce Jesenik has a garden. The property is 44 km from Dolní Morava and free private parking is offered. Ubytovanie Apartmán Slunce Jesenik sa nachádza v meste Jeseník (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmán v Jeseníku

9

Apartmán v Jeseníku

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Jeseníku. Boasting garden views, Apartmán v Jeseníku is located in Jeseník, 3.7 km from Sjezdovka. It is situated 1. Ubytovanie Apartmán v Jeseníku sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Apartmán v Jeseníku má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartmán v Jeseníku momentálne evidujeme 37 recenzií.

Penzion U Lukáčů

9

Penzion U Lukáčů

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Lukáčů. Penzión U Lukáčů sa nachádza v meste Jeseník a ponúka možnosť bezplatného požičania bicyklov, terasu a spoločný salónik. Ubytovanie Penzion U Lukáčů sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion U Lukáčů má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion U Lukáčů momentálne evidujeme 137 recenzií.

Penzion u Petra

8,9

Penzion u Petra

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Petra. Penzión u Petra sa nachádza v meste Jeseník, poskytuje reštauráciu a bezplatne tu môžete využívať bicykle. Ubytovanie Penzion u Petra sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Penzion u Petra má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion u Petra momentálne evidujeme 187 recenzií.

Ubytování Lumik

8,9

Ubytování Lumik

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování Lumik. Ubytování Lumik sa nachádza v Jeseníku a k dispozícii je vám tu záhrada a gril. Mesto Lądek-Zdrój je vzdialené 27 km. Ubytovanie Ubytování Lumik sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Ubytování Lumik má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Ubytování Lumik momentálne evidujeme 272 recenzií.

Hotel STARÝ MLÝN

8,9

Hotel STARÝ MLÝN

Ubytovanie (Hotel) Hotel STARÝ MLÝN. Hotel STARÝ MLÝN sa nachádza v Jeseníku v Olomouckom kraji, 28 km od mesta Lądek-Zdrój. Ubytovanie Hotel STARÝ MLÝN sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Hotel STARÝ MLÝN má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel Hotel STARÝ MLÝN momentálne evidujeme 191 recenzií.

Pension Iva

8,9

Pension Iva

Ubytovanie (Penzión) Pension Iva. Offering views of the mountains, Pension Iva is situated in Dětřichov, 3 km from Jeseníky city centre. Free private parking is available on site. Ubytovanie Pension Iva sa nachádza v meste Jeseník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytovanie Pension Iva má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Pension Iva momentálne evidujeme 51 recenzií.

Ubytovanie v meste Jeseník

Mesto Jeseník sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 51 hotelov a ubytovanie v meste Jeseník.