Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jezersko

V meste Jezersko (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Jezersko

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Jezersko

Domček Jezersko

9,8

Domček Jezersko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček Jezersko. Domček Jezersko ponúka ubytovanie v obci Jezersko, 2,4 km od Chodníka korunami stromov. K dispozícii je aj terasa. Ubytovanie Domček Jezersko sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Domček Jezersko má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Domček Jezersko momentálne evidujeme 12 recenzií.

Chalupa Goral

9,1

Chalupa Goral

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa Goral. Chalupa Goral s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v lesoch na úpätí Spišskej Magury a ponúka vám ubytovanie v apartmánoch s krbom a bezplatné... Ubytovanie Chalupa Goral sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Goral má celkové hodnotenie 9,1. Pre Chata v prírode Chalupa Goral momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzión Ski Jezersko

8,4

Penzión Ski Jezersko

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ski Jezersko. Penzión Ski Jezersko sa nachádza v obci Jezersko iba 200 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Bachledova. Ubytovanie Penzión Ski Jezersko sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Originalna Drevenica Jezersko 43

Originalna Drevenica Jezersko 43

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Originalna Drevenica Jezersko 43. Originálna drevenica Jezersko 43 bola postavená v roku 1912 a ponúka vám priestrannú záhradu s rybníkom, plne vybavenú kuchyňu a obývaciu izbu s krbom. Ubytovanie Originalna Drevenica Jezersko 43 sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Dovolenkový dom Originalna Drevenica Jezersko 43 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Eva

Chata Eva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Eva. Chata Eva sa nachádza v Jezersku, iba 2,3 km od Chodníka korunami stromov a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, záhradou a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie Chata Eva sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata SKI Jezersko

Chata SKI Jezersko

Ubytovanie (Apartmán) Chata SKI Jezersko. Chata SKI Jezersko offers accommodation in Jezersko, 1.2 km from Treetop Walk. Offering free WiFi, the property also has a bar and a terrace. Ubytovanie Chata SKI Jezersko sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 444 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Josta

Chalupa Josta

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Josta. Chalupa Josta offers accommodation in Jezersko, 30 km from Zakopane and 19 km from Białka Tatrzanska. Ubytovanie Chalupa Josta sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Jezersko

Mesto Jezersko sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Jezersko.