Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jezersko

V meste Jezersko (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Jezersko

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Jezersko

Chalupa Tomas Jezersko

10

Chalupa Tomas Jezersko

Ubytovanie Chalupa Tomas Jezersko. Set just 15 km from Treetop Walk, Chalupa Tomas Jezersko offers accommodation in Jezersko with access to a garden, barbecue facilities, as well as a shared... Ubytovanie Chalupa Tomas Jezersko sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Dalma

9,9

Chata Dalma

Ubytovanie Chata Dalma. Located in Jezersko, Chata Dalma offers accommodation with a terrace or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytovanie Chata Dalma sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj).

Domček Jezersko

9,8

Domček Jezersko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček Jezersko. Domček Jezersko ponúka ubytovanie v obci Jezersko, 2,4 km od Chodníka korunami stromov. K dispozícii je aj terasa. Ubytovanie Domček Jezersko sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Domček Jezersko má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Domček Jezersko momentálne evidujeme 12 recenzií.

Chalupa Grúnik

9,5

Chalupa Grúnik

Ubytovanie Chalupa Grúnik. Chalupa Grúnik has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Jezersko, 14 km from Treetop Walk. Ubytovanie Chalupa Grúnik sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj).

Chalupa Goral

9,1

Chalupa Goral

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa Goral. Chalupa Goral s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v lesoch na úpätí Spišskej Magury a ponúka vám ubytovanie v apartmánoch s krbom a bezplatné... Ubytovanie Chalupa Goral sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chalupa Goral má celkové hodnotenie 9,1. Pre Chata v prírode Chalupa Goral momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzión Ski Jezersko

8,4

Penzión Ski Jezersko

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ski Jezersko. Penzión Ski Jezersko sa nachádza v obci Jezersko iba 200 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Bachledova. Ubytovanie Penzión Ski Jezersko sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Eva - Apartmán

Chata Eva - Apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Chata Eva - Apartmán. Set just 2.3 km from Treetop Walk, Chata Eva - Apartmán offers accommodation in Jezersko with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Chata Eva - Apartmán sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Eva

Chata Eva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Eva. Chata Eva sa nachádza v Jezersku, iba 2,3 km od Chodníka korunami stromov a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, záhradou a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie Chata Eva sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata SKI Jezersko

Chata SKI Jezersko

Ubytovanie (Apartmán) Chata SKI Jezersko. Chata SKI Jezersko offers accommodation in Jezersko, 1.2 km from Treetop Walk. Offering free WiFi, the property also has a bar and a terrace. Ubytovanie Chata SKI Jezersko sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj).

Chalupa Josta

Chalupa Josta

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Josta. Chalupa Josta offers accommodation in Jezersko, 30 km from Zakopane and 19 km from Białka Tatrzanska. Ubytovanie Chalupa Josta sa nachádza v meste Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Jezersko

Mesto Jezersko sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Jezersko.