Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Josipdol

V meste Josipdol (Chorvátsko) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Josipdol

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Josipdol

Holiday Home Dubravka

9,9

Holiday Home Dubravka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Dubravka. Boasting a garden and a terrace, Holiday Home Dubravka offers accommodation in Josipdol with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Holiday Home Dubravka sa nachádza v meste Josipdol (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Vejama

9,7

Apartman Vejama

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Vejama. Located in Josipdol in the Karlovac county region, Apartman Vejama features a terrace and garden views. Ubytovanie Apartman Vejama sa nachádza v meste Josipdol (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Tržan

9,6

Holiday Home Tržan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Tržan. Holiday Home Tržan offers pet-friendly accommodation in Josipdol. Plitvička Jezera is 42 km away. Free private parking is available on site. Ubytovanie Holiday Home Tržan sa nachádza v meste Josipdol (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ASGARD Guesthouse

9,4

ASGARD Guesthouse

Ubytovanie (Penzión) ASGARD Guesthouse. ASGARD Guesthouse features free WiFi throughout the property and views of garden in Josipdol. Ubytovanie ASGARD Guesthouse sa nachádza v meste Josipdol (Chorvátsko - Karlovac county).

Studio Apartment Luka

9,3

Studio Apartment Luka

Ubytovanie (Apartmány) Studio Apartment Luka. Situated in Josipdol, 38 km from Slunj, Studio Apartment Luka features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Studio Apartment Luka sa nachádza v meste Josipdol (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor "Neralić"

9,3

Kuća za odmor "Neralić"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor "Neralić". Kuća za odmor "Neralić" is set in Josipdol and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Kuća za odmor "Neralić" sa nachádza v meste Josipdol (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Miščević

9,1

Apartmani Miščević

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Miščević. Located in Josipdol, 37 km from Slunj, Apartmani Miščević provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Miščević sa nachádza v meste Josipdol (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Room "Iva"

8,2

Room "Iva"

Ubytovanie (Penzión) Room "Iva". Located in Josipdol, Room "Iva" provides 3-star accommodation with private balconies. Ubytovanie Room "Iva" sa nachádza v meste Josipdol (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Josipdol

6,8

Hostel Josipdol

Ubytovanie (Hostel) Hostel Josipdol. Tento hostel je súčasťou komplexu hotela Josipdol, ktorý sa nachádza v blízkosti diaľnice A1, 46 km od Plitvických jazier. Ubytovanie Hostel Josipdol sa nachádza v meste Josipdol (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Josipdol

6,3

Hotel Josipdol

Ubytovanie (Hotel) Hotel Josipdol. Hotel Josipdol sa nachádza v meste Josipdol medzi Záhrebom a pobrežím, blízko diaľnice A1. Ubytovanie Hotel Josipdol sa nachádza v meste Josipdol (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson camp "Zeleni mir"

Robinson camp "Zeleni mir"

Ubytovanie (Kemping) Robinson camp "Zeleni mir". Ubytovanie Robinson camp "Zeleni mir" ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie v letovisku Josipdol. Ubytovanie Robinson camp "Zeleni mir" sa nachádza v meste Josipdol (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Josipdol

Mesto Josipdol sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Josipdol.