Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Juraši

V meste Juraši (Chorvátsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Juraši

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Juraši

Villa Bloom Garden

9,4

Villa Bloom Garden

Ubytovanie (Vila) Villa Bloom Garden. Ubytovanie Villa Bloom Garden sa nachádza v obci Rupići a ponúka záhradu, vonkajší bazén a výhľad na bazén. Ubytovanie Villa Bloom Garden sa nachádza v meste Juraši (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Holiday Home Helena (MOD156)

9,3

Holiday Home Helena (MOD156)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Helena (MOD156). Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday Home Helena (MOD156) is located in Juraši. Ubytovanie Holiday Home Helena (MOD156) sa nachádza v meste Juraši (Chorvátsko - Istria).

Olivetino

Olivetino

Ubytovanie (Apartmán) Olivetino. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Olivetino is situated in Juraši. Ubytovanie Olivetino sa nachádza v meste Juraši (Chorvátsko - Istria).

Apartment Helena (MOD155)

Apartment Helena (MOD155)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Helena (MOD155). Apartmán Helena (MOD155) sa nachádza v letovisku Juraši a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Apartment Helena (MOD155) sa nachádza v meste Juraši (Chorvátsko - Istria).

Villa Country Lady

Villa Country Lady

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Country Lady. Villa Country Lady is situated in Juraši. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Villa Country Lady sa nachádza v meste Juraši (Chorvátsko - Istria).

Ubytovanie v meste Juraši

Mesto Juraši sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Juraši.