Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kájov

V meste Kájov (Česká republika) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kájov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kájov

Orange Loft Apartment

9,9

Orange Loft Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Orange Loft Apartment. Located 6 km from Český Krumlov, Orange Loft Apartment offers free WiFi access, free parking on site, as well as a garden with a pergola. Ubytovanie Orange Loft Apartment sa nachádza v meste Kájov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Orange Loft Apartment má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Orange Loft Apartment momentálne evidujeme 98 recenzií.

Selsky Dvur

9,7

Selsky Dvur

Ubytovanie (Apartmán) Selsky Dvur. Pokojný Selský Dvůr sa nachádza v Kladne, 1 km od Kájova a 4,5 km od historického mesta Český Krumlov. Ubytovanie Selsky Dvur sa nachádza v meste Kájov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Selsky Dvur má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Selsky Dvur momentálne evidujeme 27 recenzií.

U Svatého Petra

9,5

U Svatého Petra

Ubytovanie (Apartmány) U Svatého Petra. Situated in the village of Kájov and the Lipno Water Dam reachable within a 10-minute drive, U Svatého Petra offers accommodation with a garden and free... Ubytovanie U Svatého Petra sa nachádza v meste Kájov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Svatého Petra má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány U Svatého Petra momentálne evidujeme 104 recenzií.

Apartmán Kájov

8,8

Apartmán Kájov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kájov. Apartmán Kájov s možnosťou ubytovania s domácimi zvieratami sa nachádza v obci Kájov, 4,1 km od Českého Krumlova. Ubytovanie Apartmán Kájov sa nachádza v meste Kájov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Kájov má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Apartmán Kájov momentálne evidujeme 58 recenzií.

Apartmán U Českého Krumlova

8,4

Apartmán U Českého Krumlova

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Českého Krumlova. Set in Kájov, Apartmán U Českého Krumlova offers accommodation with a private pool and private parking. Ubytovanie Apartmán U Českého Krumlova sa nachádza v meste Kájov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartmán U Českého Krumlova má celkové hodnotenie 8,4. Pre Apartmán Apartmán U Českého Krumlova momentálne evidujeme 24 recenzií.

Kájovská hospoda

8

Kájovská hospoda

Ubytovanie (Penzión) Kájovská hospoda. Tento penzión sa nachádza v malej obci Kájov, 4 km od historického centra Českého Krumlova. Ubytovanie Kájovská hospoda sa nachádza v meste Kájov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Kájovská hospoda má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión Kájovská hospoda momentálne evidujeme 154 recenzií.

Na statku Ratzka

7,1

Na statku Ratzka

Ubytovanie (Penzión) Na statku Ratzka. Penzión Na statku Ratzka sa nachádza 6 km od Českého Krumlova, pri lese na okraji obce Kájov. Ubytovanie Na statku Ratzka sa nachádza v meste Kájov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Na statku Ratzka má celkové hodnotenie 7,1. Pre Penzión Na statku Ratzka momentálne evidujeme 27 recenzií.

MiJa apartmán

MiJa apartmán

Ubytovanie (Apartmán) MiJa apartmán. Set in Kájov, MiJa apartmán offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie MiJa apartmán sa nachádza v meste Kájov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán MiJa apartmán nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Magda

Magda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Magda. Ubytovacie zariadenie Magda sa nachádza v Kájove a ponúka záhradu a terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Český Krumlov je vzdialený 4,3 km. Ubytovanie Magda sa nachádza v meste Kájov (Česko - Juhočeský kraj).

Apartmán L M

Apartmán L M

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán L M. Apartmán L M is located in Kájov and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartmán L M sa nachádza v meste Kájov (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Staré Dobrkovice E3/2

Staré Dobrkovice E3/2

Ubytovanie (Apartmán) Staré Dobrkovice E3/2. Featuring a garden, an outdoor pool and river views, Staré Dobrkovice E3/2 is located in Kájov. Ubytovanie Staré Dobrkovice E3/2 sa nachádza v meste Kájov (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Camping Fox Český Krumlov

Camping Fox Český Krumlov

Ubytovanie (Kemping) Camping Fox Český Krumlov. Set in Kájov, 44 km from Bad Leonfelden, Camping Fox Český Krumlov offers a bar and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytovanie Camping Fox Český Krumlov sa nachádza v meste Kájov (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán U Krumlova

Apartmán U Krumlova

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán U Krumlova. Located in Kájov in the South Bohemia region, Apartmán U Krumlova features a terrace and garden views. Ubytovanie Apartmán U Krumlova sa nachádza v meste Kájov (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kájov

Mesto Kájov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Kájov.