Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kamenný Újezd

V meste Kamenný Újezd (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kamenný Újezd

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kamenný Újezd

Apartmán Hugo

9,5

Apartmán Hugo

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hugo. Situated in Kamenný Újezd in the South Bohemia region, Apartmán Hugo features a garden. The accommodation is 40 km from Guglwald. Ubytovanie Apartmán Hugo sa nachádza v meste Kamenný Újezd (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Hugo má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartmán Hugo momentálne evidujeme 6 recenzií.

Domek v Kosově

9

Domek v Kosově

Ubytovanie (Apartmán) Domek v Kosově. Domek v Kosově is set in Kamenný Újezd and offers a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Domek v Kosově sa nachádza v meste Kamenný Újezd (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension-Restaurant Stilec

8,8

Pension-Restaurant Stilec

Ubytovanie (Penzión) Pension-Restaurant Stilec. Juhomoravský penzión s reštauráciou Štilec sa nachádza pri brehu jazera Štilec na ceste spájajúcej České Budějovice (12 km) s Českým Krumlovom (10 km). Ubytovanie Pension-Restaurant Stilec sa nachádza v meste Kamenný Újezd (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension-Restaurant Stilec má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Pension-Restaurant Stilec momentálne evidujeme 367 recenzií.

Penzion Kameňák

8,8

Penzion Kameňák

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kameňák. Penzión Kameňák sa nachádza 9 km od Českých Budějovíc v obci Kamenný Újezd. Ubytovanie Penzion Kameňák sa nachádza v meste Kamenný Újezd (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kameňák má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Kameňák momentálne evidujeme 117 recenzií.

Pension - Restaurant Bartochov

8,5

Pension - Restaurant Bartochov

Ubytovanie (Hostinec) Pension - Restaurant Bartochov. Penzión - Restaurant Bartochov sa nachádza v obci Kamenný Újezd, 12 km od Českého Krumlova a Českých Budějovíc. Hostia môžu využívať miestnu reštauráciu. Ubytovanie Pension - Restaurant Bartochov sa nachádza v meste Kamenný Újezd (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension - Restaurant Bartochov má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hostinec Pension - Restaurant Bartochov momentálne evidujeme 251 recenzií.

Apartmán 21

Apartmán 21

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 21. Boasting a garden and a terrace, Apartmán 21 offers accommodation in Kamenný Újezd with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartmán 21 sa nachádza v meste Kamenný Újezd (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmán 21 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Relax na poloostrově

Relax na poloostrově

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Relax na poloostrově. Offering a garden, Relax na poloostrově features accommodation in Kamenný Újezd. Complimentary WiFi is offered. Ubytovanie Relax na poloostrově sa nachádza v meste Kamenný Újezd (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion u borůvky

Penzion u borůvky

Ubytovanie (Apartmán) Penzion u borůvky. Penzion u borůvky is set in Kamenný Újezd and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Penzion u borůvky sa nachádza v meste Kamenný Újezd (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Penzion u borůvky nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Podkrovni apartman v soukromi s Fitness na venkove

Podkrovni apartman v soukromi s Fitness na venkove

Ubytovanie (Apartmán) Podkrovni apartman v soukromi s Fitness na venkove. Podkrovni apartman v soukromi s Fitness na venkove is set in Kamenný Újezd and offers a fitness centre. Ubytovanie Podkrovni apartman v soukromi s Fitness na venkove sa nachádza v meste Kamenný Újezd (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kamenný Újezd

Mesto Kamenný Újezd sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Kamenný Újezd.